Diskuze: P.E.T. 10

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Neya, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. oops.eu

    oops.eu User

    Když mám na petovi aktivovaného sběrače 3kovýho na bonus boxy tak stojím s ním vedle bonus boxu a on ho nechce sebrat a to ikdyž mu najdu jiný, tak prostě nesebere ani jeden a jezdí semnou, ale cargo boxy mezitím sbírá, jenom bonus boxy ne, čím to je? Občas třeba když ho dám na kami a zase ho opravím, tak třeba po 5ti minutách zase sbírá. Čím to je?
     
  2. Korben

    Korben User

    oops.eu Najprv by si mal v jednej téme dokončiť jeden problém a potom v druhej riešiť ďalší. Je dosť možné že problém ktorý riešiš v téme TU súvisí s týmto problémom.
     
  3. ZOHAN

    ZOHAN User

    co jsem tak odsledoval,tak mě pet nejdříve přednostně sbírá normální boxíky a až pak sbírá ty speciální. Takto mi to funguje,pokud stojím s lodí na místě. Pokud lítám s lodí, tak je bere petík většinou všechny po pořadě,jak je potká.
     
  4. Zdravím, mám problém v hre ..moja petka sa pusta ked je vypnutá SAMA OD SEBA.. .keď je PET pustený mám na nom pustený napríklad zberač surovin a niečo robím na hlavnej stranke,že vlastne prepínam hracie okno s hlavnou strankou, tak sa mi ten zberač zmeni na pasivný modus , SAMO OD SEBA.
     
  5. Korben

    Korben User

  6. však nekričím ..len nikto mi nevie poradiť čo s tým je
    -----------------------------
    no ja hrám DO tak že mám v jednom okne tú hlavnú stránku a keď dám štart tak mi nabehne to hracie okno ..a tieto dve keď keď prepinam ..čo je viem že hrám, som na mape a idem si poslať skylab alebo čo ja vim niečo do profilu pilota tak vtedy mi to spraví
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 10/7/14
  7. Korben

    Korben User

    -R*O*B*E*R*T*O- Multipost spojený,prosím nepiš více příspěvků pod sebe,ale používej tlačítko [​IMG]

    Skúšal som rôzne prepínanie okien , stláčanie kláves klikanie myšou do okna prepínanie hangáru , ale ani raz sa mi PET nedeaktivoval a ani sa mu nezmenil modus. Nemáš náhodou na PC niečo nastavené ?
     
  8. TRIXT

    TRIXT User

    -R*O*B*E*R*T*O-: Jaký používáš prohlížeč? Také by mě zajímalo, jak máš nastaveny klávesy pro ovládání Peta. Měnil jsi je v hracím okně v nastavení?
     
    pomstačernéhopantera a oops.eu tohle ocenili.
  9. ono mi to začalo robiť len asi pred týždňom ..pred tým to bolo všetko vpohode..používam chrome stále.. klavesy na peta moc ani nepoužívam otvaram a pušťam to všetko myšou ale E-čko je na zapínanie aj vypínanie peta,D-čkom ho iba otvara.. v PC som nič nenastavoval ..začalo to robiť samé od seba
     
  10. oops.eu

    oops.eu User

    Dej ve Chromu v pravo nahoře ty tři čáry pod sebou(tu mřížku), jak se ti to otevře tak dej nastavení a vlevo na liště přepni na rozšíření a všechno co tam je navíc, co nepoužíváš smaž. Já tam nemám nic a když jsem měl, tak mně to akorát dělalo bordel.
     
  11. tam mám len adblock nič iné ..ale je pravda že chyba je v chrome ..na maxthone mi to neblbne tak neviem čo s tým teda... zazrakom mi to nejde ani odinštalovať mi tam niečo so sieťou napíše..ale však to už ja nejako vyriešim..
     
  12. i moj pet to robý že nechce sa mu občas niečo zobrat
    Ale pet zbiera najbližši box vedla seba a to je jedno že mu naznačuješ on pojde po tom najpližom
    preto si radšej pozri oblast kde su boxy a naplanuj si efektivnu zbernu drasu pre peta :rolleyes:
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  13. Gulot

    Gulot User

    ZDravím niekdo mi pukol PET tak som stlačil asi na to tlačitko 3 krát minulo to 750 uridium :( potom mi nešlo zbierať paladium tak som sa rekonektol potom zas pytalo opravu a nikdo pet nepukol mal 1100 Uridium a mam 101 prosím o vratenie
     
  14. Sentiero

    Sentiero User

    Ahojky
    no individuální náhrada není možná.
    Příště zkus chvíli počkat, potom co klikneš na opravu ikony u peta. Ono se občas stává, že se hned pet neopraví a pak když klikneš třeba 3x, tak ti to odečte víc. I u lodí se to stávalo, když byly ještě opravy za U.
    Záleží jestli jsi dal opravdu relog, nebo naštvaně vypl okno. Pokud jsi ho vypl tak možná mezi tím, ti peta někdo pukl a pak když sis herní okno znovu nahodil, tak si musel peta opravit.

    Zkus vyčistit PC abys příště, tomuto předešel.
    https://board-cs.darkorbit.com//thr...vymazani-cache-flashplayeru-a-prohlizece.350/
     
  15. oops.eu

    oops.eu User

    Zdravím tě Korben a ostatní, potřeboval bych vysvětlit jak to je s tím který Pet dřív sebere box/paladium. Doteď jsem si myslel že to je podle rychlosti lodě, ale po tom co jsem všechno vyzkoušel tomu nevěřím. Vzal jsem si spearku a "lítám" dokola a pet sbírá, ale stejně ho předbíhá pet od hráče co stojí na místě a má navíc jenom aegise. Čim to je?
    Radarama to prý není, ty jsou jenom na dosah jak daleko sbírá a ne na rychlost, tak čím to je?
     
  16. Korben

    Korben User

    oops.eu je to tým že tam je milión hráčov , rýchlosť sa na krátku vzdialenosť tak neprejaví, každý hráč má inú odozvu a inú vzdialenosť prenosu dát k serverom BP. Jednoducho, nikto ti nepovie ako zbierať. Jediná a osvedčená metoda je , poslať všetkých na základňu. :)
     
  17. oops.eu

    oops.eu User

    Takže je to spojením, díky. :)
     
  18. wiliamben

    wiliamben User

    Bude na PET nějaký disajn ?
     
  19. Ne a načo by mu ten dizajn aj bol i pet keď leveli meni dizajni
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  20. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    wiliamben nevime nic o tom ze by se v dohledne dobe nejaky desing na pet planoval.