Diskuze: P.E.T. 10

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Neya, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. lsmi

    lsmi User

    Smí se P.E.T. používat i v Trénigové aréně?
     
  2. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Ano muze.
     
  3. lsmi

    lsmi User

    Děkuji za odpověď
     
  4. -vlk18-

    -vlk18- User

    Zdravím měl bych dotaz kolik je třeba protokolů záchrany aby PET sbíral 2 EE ? Děkuji za odpověd
     
  5. 100% 1EE když to sečtu 136% s max protokolama a když budeme zaokrouhlovat tak v tomhle případě asi dolu vysledek je 100% 1EE tudíž nepřepokládám že budeš sbírat vic než 1EE
     
  6. TRIXT

    TRIXT User

    Pokud k tomu přidáš kompletní "Vlečný paprsek II", pak to půjde. Myslím, že by pak mělo stačit 9 protokolů záchrany na lvl 3.
     
    Naposledy upraveno: 22/10/14
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  7. »vojta«

    »vojta« User

    TRIXT profil pilota neovlivňuje peta.
     
  8. podle mě sběr EE lze navíšit jedině balíkem dvojnásobek a to na kazdy mape jen o 1EE na pvp bych zkusil sbírat tam dostavas 2EE a s balíkem 3EE coz je příjemný bonus ale myslím si ze protokoli ovlivnuji to ostatní
     
  9. Thorsk

    Thorsk User

    Zdravim :),

    pomocou coho sa da zvysit dmg peta ? len pomocou upgradov na lasery a protokolov laserovych zbrani ?
     
  10. no jeste protokol s vetsi sanci zasahu zapocitej hlavne proti hracum s uhybnymy manevry a lvl peta(dostava mensi bonus na nekterem lvl je to ve fag)


    edit: nasel jsem ti to na 14lvl peta ma bonus 12% k jeho poskození
     
  11. Thorsk

    Thorsk User

    jo, vdaka za rady :)
     
  12. TRIXT

    TRIXT User

    »vojta«: Tak nevím, máš pravdu, že v popisu PET je napsáno, že profil pilota nemá vliv na PET, ale mám dva studijní body ve vlečném paprsku II a nemám žádný protokol záchrany a přesto můj PET sbírá na PVP např. 32U místo 30U. Sbírá tedy úplně stejně jako má loď. Z toho jsem udělal logický závěr, že profil pilota má v oblasti sběru vliv na to kolik sbírá PET.
     
    Naposledy upraveno: 23/10/14
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  13. mýlíš se, ovlivňuje;) ... co se týká sběru boxů (Vlečný paprsek II, Hvězdná ekonomie I / II)
     
  14. »vojta«

    »vojta« User

    jestli je to tak, tak se omlouvám za špatné info, předpokládal jsem že ve FAQ to je správně, body ve vlečném paprsku nemám, takže sám jsem to nezkoušel
     
  15. Warho18

    Warho18 User

    Od dneska mi nejde kamikadze na Petke som jediny ? oO
     
  16. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    »vojta« ve FAQ to spravne je, PP neovlivnuje PETa, dane vyzkumy preci ovlivnuji korist z boxu, kterou protokoly v PET a pripadne dalsi bonusy jeste navysi. ;)

    Warho18, jediny kdo hlasi pripadny problem. Detailnejsi popis, udaje jako server, cas, ID, by nebyly?
     
  17. Warho18

    Warho18 User

    ID: 64275175 GE5 19:00-pritomnost ...

    Proste tocim si kristalony a vyberiem si kamikadze v PET menu a target na mna utoci a pet aj tak iba beha okolo neho a utoci lasermi :)

    EDIT: Nevsimol som si ze ma 17.500 Hp lebo ani nemam repair KIT v lodi no nic DMGol som ho a funguje prepacte za OT
     
  18. Kubino

    Kubino Guest

    Warho18 o OT sa nejedná, máš otázku v správnej téme. Hlavne, že sa "problém" vyriešil.
     
  19. Timanris

    Timanris User

    Spotřeba paliva v Petovi se vypočítáva vždy na každé konfiguraci zvlášť že? Nepočíta se jako v celém petovi že ne :D
     
  20. Timanris
    Spotřeba paliva v Petovi závisí na počtu mechanizmů a protokolů (a na jejich levelech),které v něm momentálně máš.
    Pokud máš v každé konfiguraci jiný počet,bude na každé konfě i jiná spotřeba :)
     
    Timanris tohle ocenil(a).