Diskuze: P.E.T. 10

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Neya, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Zdravim, nevim jestli jsem to nepřehlíd nebo tak ale chci se zeptat je někde možnost podívat se na mapy jak jsou veliké atd.. abych si mohl cca. představit jak je velká vzdálenost peta když se tam píše 2500 .. atd.. díky za odpověď
     
  2. Ŵiηđ¤cż¤ velikost map zjistíš jednoduše ve hře. Odletíš do nejvzdálenějšího rohu a tam máš souřadnice. Jinak nevím, jestli si to pamatuji dobře, ale 2500 je vlastně plocha kruhu kterou PET pokryje. Lokalizace nepřátel má dosah 5000, a na mapách krom 4-5 (u pirátských si nejsem jist) vidí PET bez radarů slabou polovinu mapy, tzn. v případě 2500 to bude čtvrtina. Pokud máš na mysli sběr, tak pak je nutné vědět, že PET vidí plochu veliksti cca. 600 a to co je dál, tak tam se musí řetězově dostat. To znamená, pokud v okolí lodě není nic ke sbírání a PET je u lodi, tak ti PET nepůjde sbírat ačkoliv další boxy jsou v ploše 2500.

    Omlouvám se za OT, ale je to k témě staré forum neexistuje: Kubino a zase by se mi hodilo staré forum, protože tam Balsam tyto věci perfektně popsal a i graficky zobrazil. Zde tato informace už není...:oops:
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  3. Ok díky :)) hodně to pomohlo :)
     
  4. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    »†prchlik†« ale tyto informace jsou i tu, staci jen trosku hledat. :) TU
     
  5. =Marvin= jj, ale jsou to jen fragmenty. V podstatě je tam uvedeno to samé, co jsem nyní napsal. Balsam na starém foru to právě hezky vykreslil i graficky, takže nebylo potřeba to rozepisovat slovy. Ale to nic to bychom zabíhali jinam a to věru nechceme....:)
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  6. Dobrý den. Chtěl bych se zeptat co to znamená u combo mechanizmů ten Insta štít děkuji za odpovědi.
     
  7. »vojta«

    »vojta« User

    to znamená, že když je aktivovaný combo mechanizmus a někdo ti střílí do peta, je šance 65%/75%/85% podle levelu mechanizmu, že střela půjde mimo
     
  8. Aha, děkuji za objasnění.
     
  9. Ahoj všem.

    Manželka má nově PETa a LVL3. Někdo jí ho sundal a i když ho dala opravit, tak se jí opravilo jen BZ a štíty se neobnovily. UI má sběr surovin, boxů a ještě ochranný mód. Generátory štítů má 2, ale typ nevím. Poradíte prosím co s tím???

    Děkuji.
     
  10. TRIXT

    TRIXT User

    kulisek197898: A nemá náhodou štíty jen v jedné konfiguraci PET?
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  11. Čaute, mám PETa lv 8 a zberač boxíkov lv 3. Neviem koľko radarov lv 3 si mám ešte doňho kúpiť, aby dobre zbieral boxíky. Poradíte prosím?
     
  12. Korben

    Korben User

    Čím viac tým lepšie.
     
  13. A oplatí sa mi to?? Keď mám double boxíky?
     
  14. Takže ja mám vegu mam full pohony a mam v nich promerko a mojmu petu zobere paladko taky pet ktory ma ,,matersku loď" aegis a popri tom je moj pet o dost rychlejsi ........ ale ked som dobre pochopil pojmu petovi to paladku ukradol koli tomu ze mam slabsi net alebp PC???? a ja som tomu stale nechapal ze ako je to mozne ? :D
     
  15. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    °~ĐaViĐ~°, více než radarové protokoly se na sbírání boxů se zdvojnásobovačem vyplatí spíše protokoly záchrany, který každý navyšuje zisk z boxu o 3%, a mít přizpůsobený PP. Ale i investice do radarů se myslím si vyplatí, čím delší dosah pet, tím menší je šance že se při sběru budete sobě navzájem motat pod nohy, a petík pak vidí a může sbírat boxy ve větším okruhu.

    SVK-leonardo333, záleží čí petík se k paládku dostane dříve, také se mi stává že mi na spearhead s plnými pohony vyfoukne cizí pet box či zdroj, záleží to nejspíš i na odezvě a stabilitě připojení. Lepší je například sbírat pld když jsi připojený přes kabel, než přes wifi.
     
  16. Korben

    Korben User

    SVK-leonardo333 Už som to niekoľko krát písal, rýchlosť na tak krátku vzdialenosť nemá veľký vplyv.
     
  17. Zdravím mužu nečím ovlivnit dosah petovy kamikaze ?
     
  18. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Ne, dosah kamikaze navysit nelze.
     
  19. Sirpierre*

    Sirpierre* User

    Dobry vecer, mam dotaz ohledne expeni pet. Rad bych vyuzil pet na zber boxiku. A tudiz ho nechal na max lvl2-3. Jak dostava pet exp. ? Abych mohl zabranit jeho up-lvl. Plus prosim o doporuceni mechanismu, pouze na zber boxiku. Plus, vztahuje se na pet a zber boxiku i PP. ?
    Dekuji.
     
    Naposledy upraveno: 11/11/14
  20. TRIXT

    TRIXT User

    Musíš si hlídat, aby PET nebyl aktivní, když získáváš BZ. PET totiž obdrží 5% BZ, které získáš a tím se mu zvyšuje level. Pokud ho budeš mít zapnutý jen tehdy, kdy i ty sbíráš, pak nemáš problém.

    Co se týká PP na sběr boxíků a uridia, tak ano, ovlivňuje to i PETa.
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).