Diskuze: P.E.T. 10

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Neya, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. -your-mom-

    -your-mom- User

    Ahoj, chcel by som sa spýtať, že aké pet mechanizmy má pet keď ho kúpim. Pretože v obchode vidím Combo mechanizmus obrany ale nevidím tam obyčajný mechanizmus obrany (ak taký je). Tak niekto kto sa vtom vyzná tak nech prosím napíše :)
     
  2. Korben

    Korben User

    Pet nemá žiadne mechanizmy , keď ho zakúpiš. Prečítaj si
    FAQ - P.e.t. 10, na prvej stránke tejto témy.
     
  3. »vojta«

    »vojta« User

    pet při zakoupení nemá žádné mechanismy, ale můžeš na něm nastavit obranný mód, takže střílí i bez toho, abys musel něco dokupovat
     
  4. TRIXT

    TRIXT User

    »vojta«: No na to musíš koupit lasery a s rostoucím levelem odemykat sloty na lasery, jinak ti PET zase tak moc nepomůže. :)
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  5. »vojta«

    »vojta« User

    TRIXT no dobře, musíš koupit lasery :), ale jestli jsem pochopil dobře, na co se -your-mom- ptal, tak chtěl vědět, jestli si musí kupovat obyčejný obranný mechanizmus, aby to vůbec střílelo :)
     
  6. -your-mom-

    -your-mom- User

    áno na to som sa pýtal :)
     
  7. Dobrý deň.

    Chcel by som sa spýtať, či ekonomický protokol do PET účinkuje aj na Combo mechanizmus opravy lodí, či bude spotrebovávať zo 750 paliva o dané % menej.

    Ďakujem.
     
    oops.eu tohle ocenil(a).
  8. prosim mam dotaz, pet mechač manevrovani, manevr plati specielně pro pet? nebo bonus ziskam ja sam jak je u nakladniho protokolu?
     
  9. Ahoj, omlouvám se pokud tu už takový dotaz padl - když má PET pasivní modus, ubírá to nějaké palivo? Děkuji za odpověď :)
     
  10. raikou243

    raikou243 User

    Myslím, že PET ubírá palivo pokud je spuštěn (nezávisle na zvoleném módu). Pokud není spuštěn, samozřejmě neubírá žádné palivo
     
  11. MartyCZ2

    MartyCZ2 User

    Když nastartuješ auto a necháš ho na volnoběh, tak ti taky bude motor spotřebovávat palivo, takže ano i na pasivní modus žere palivo. ;)
     
  12. SauronL

    SauronL User

    Když si koupím 5 protokolů na vyhnutí a budu mít přitom kombo ochranný mód (85% šance na miss) znamená to že budu mít 100% na vyhnutí, znamená to tedy, že se můj pet stane nesmrtelný vůči laserům ? (ano, vím že na rakety a raketomet to nepůsobí)
     
  13. Kubino

    Kubino Guest

    OT zmazané, to sem nepatrí. Inak rakety sa dajú kupovať neobmedzene tak si ich nakúp viac prípadne máš CPU nákupu.
     
  14. Korben

    Korben User

    Naposledy upraveno: 25/11/14
  15. Sentiero

    Sentiero User

    Zdravím,
    Pet vždycky měl název klanu bílý stejně jako má loď, teď ale svítí zeleně,je to takto správně? V minulosti se mi totiž občas stávalo, že petka měla klan zeleně,ale po opětovném zapnutí byl zase bílý, teď mi ovšem petka svítí pořád zeleně,což mě občas mate..

    Ještě bych se chtěla zeptat, jak je to s petkou a maskem.Když jsem v masku tak ostatní hráči petku na mapě vidí nebo ne? Občas se mi stane, že loď v masku mám ale petku ne.
     
  16. TRIXT

    TRIXT User

    Sentiero: Pokud necháš PET sbírat boxíky, tak i když ty jsi v masku, PET se při sběru odmaskuje.
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  17. Zafod

    Zafod User

    To není přesné TRIXT. PET se odmaskuje až v určité vzdálenosti od lodě. Když přiletí zase blíž, je opět zamaskován.
     
  18. Genesis

    Genesis User

    kolik je maximum "funkčních" radarových protokolů? max protokolových slotů je 12 ale pro lokalizaci nepřátel tzn. NPC je to jak? dostal jsem se k informaci že 10 je max :)
    Děkuji
     
  19. Korben

    Korben User

    Počet je obmedzený len počtom slotov.