Diskuze: P.E.T. 10

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Neya, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Genesis

    Genesis User

    tzn. 12 protokolů funguje lépe než 10
    neboli funkce těch radarů?
     
    Naposledy upraveno: 8/12/14
  2. |Oromë|

    |Oromë| User

    Genesis ano

    mechanizmus na 3 lvl. ma dosah 5000
    dosah s 10 protokolmi je 11000
    cize dosah s 12 protokolmi na 3 lvl. bude vacsi, presne 12200
    dosah je obmedzeny len poctom slotov na protokoly, cize max je 12 protokolov
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Kubino

    Kubino Guest

    Jediné čo sa môže riešiť je reálna využiteľnosť protokolov medzi 10 a 12 kusmi, t.j. pri menších mapách je to takmer zbytočnosť kedže sa stačí hýbať v určitých miestach a je takmer celé pokrytie mapy. Samozrejme fungujú všetky protokoly čo do PET-a dáta, je však otázne, či ich skutočne potrebujete a nie je to od určitého počtu len zbytočný luxus a zbytočne vyhodené urídium.
     
  4. |Oromë|

    |Oromë| User

    suhlasim s kolegom, 12 protokolov ma vyuzitie maximalne na 4-4 a 4-5 mape, pretoze su dost velke, na obycajnych staci 10 na pokrytie celej mapy :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Genesis

    Genesis User

    :) ano deset by mohlo být dostačující ale už mám koupeno dvanáct :D protu Uberku (4-5) je to určitě lepší pro 4-4 je to leda počas Icy akce která je jen teď :/
     
  6. Zdravím mám dotaz protokol manevrovaní ma učinek an lod nebo pet neni to u něj napsáno děkuji za info :)
     
  7. TRIXT

    TRIXT User

    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  8. S1010

    S1010 User

    Ahojte, Chcel by som sa opýtať koľko laserov a mechanizmov môžem dať do P.E.T.a :) A je to tak čím väčší lvl. P.E.T.a tým viac laserov a mechanizmov do neho možné dať ??
    Ďakujem za odpovede :)
     
  9. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    S1010 přečti si to FAQ, je tam mj. i tabulka:
    [​IMG]
     
  10. S1010

    S1010 User

    Ok ďakujem za odpoveď :)
     
  11. Ked bola chyba s opravovanim NPC, a NPC si nedobijali stity, tak bola chyba aj s opravovanim lode pri utoku na PETa. Lod sa prestala opravovat a dobijat stity, ak niekto zautocil na PETa. Chyba s NPC sa opravila, NPC si dobijaju stity, ale lod sa neopravuje pri utoku na PETa aj nadalej. Je to zamer BP?
     
  12. S1010

    S1010 User

    Ahojte, Koľko stojí v PETe otvorenie dalšieho slotu pre Mechanizmy a Lasery .. napr. 2 slot cena - , 3 slot cena - , atd :) ďakujem
     
  13. »vojta«

    »vojta« User

    je to ve FAQ
     
  14. Foяmi

    Foяmi User

  15. Đouwe™

    Đouwe™ User

    Ahoj, chci se zeptat zda-li má vliv protokol větší poskozeni npc na mechanismus kamikadze. Díky předem za odpověď.
     
  16. Likan.

    Likan. User

    Nie, nemá. Nič nemá vplyv na dmg/vzdialenosť výbuchu kamikadze.
     
    Đouwe™ tohle ocenil(a).
  17. »OLDBOY«

    »OLDBOY« User

    Kolik mechanizmů záchrany na lvl3 se projeví na počtu získaných EE z boxíku na PVP mapě? Ted mám dvojnásobek a na PVP beru 2EE a někdy 3EE.
    Kolik mechanizmů pořídit a o kolik EE mi to bude dělat navíc?
     
  18. Když mi na peta někdo střílí, dá se nějak pet vypnout a schovat ho? díky za odpověď.
     
  19. Foяmi

    Foяmi User

    Pokud je PET pod útokem, tak vypnout nejde.