Diskuze: P.E.T. 10

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Neya, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Zdravím chcel by som sa spýtať či keď si odomknem na PETke sloty na zbrane a dám ich tam budem dostávať viacej BS na PETku a tým rýchlejšie level ? Ďakujem :)
     
  2. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Ne, PET bude stale dostavat 5% tebou ziskanych BZ
     
  3. Sirpierre*

    Sirpierre* User

    Dobrý den, rád bych se zeptal na P.E.T. a jeho mechanizmus sběr surovin. Používal bych ho pouze na Palladium a tím pádem mám několik doplňujících otázek: Je opravdu nutné kupovat Radary, jelikož je plocha paladia malá zda se to vyplatí? Jak chápat dosah 3OOO, a jak se P.E.T. může nastavit a aby sběr prováděl dále ode mne. Je mi jasné, že čím více protokolů, tím bude dále ale byl bych rád za více exaktní odpovědi. Jelikož třeba mechanizmus na spotřebu paliva je nevýhodný.
    Děkuju
     
    Naposledy upraveno: 7/1/15
  4. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Sirpierre* osobne jsem dlouho sbiral bez radarovych protokolu, a muj nazor je takovy ze pokud sbiras aktivne lodi, nejsou nezbytne nutne, diky tomu ze se pohybujes ma PET temer vzdy v dosahu suroviny k sebrani. Nicmene porizenim par protokolu nic nepokazis.

    Cislo 3000 vlastne udava obsah kruhove plochy, cili radius, ve kterem PET bude sbirat. Kolega Kubino uz to jednou vysvetlovat TU. Dosah lze ovlivnit pouze radarovymi protokoly a levelem mechanismu, nijak jinak. PETa nelze nastavit tak aby se neustale drzel v urcite vzdalenosti od lodi, bude neustale sbirat suroviny dostupne v jeho dosahu. Jakmile nema v dosahu zadne suroviny ke sbirani, vrati se zpet k lodi a sbirat zacne zase az budou opet v jeho dosahu dostupne suroviny.
     
  5. Badmaniak

    Badmaniak User

    já koupil na zkoušku ten co má dávat víc poškození na vetřelce.
    ale neplatí to na kaminu, furt dává 75k na přímou ránu.
    Takže je to jen levnější varianta toho, co je bonus na lasery?
    jen že tam to platí na hráče aji a proto je dražší?
    jinak nechápu proč u jednoho je napsané "poškození" a u druhého "lasery", když pet jinou damage než laserem a kaminou nedává.
    takže prostě ten levnější je na vetřelce a ten dražší na všechno asi teda. Jinak si tím asi moc nepomůžu.
    A 48% že bude dávat víc, a dám za to půl milionu urka, to se teda moc nevyplatí...
    jsem myslel, že si pomůžu na kaminu do brány.

    Byl bych rád, jestli mi to tu někdo vyvrátí nebo potvrdí, díky. :)
     
  6. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    DMG kamikadze nelze nijak navysit, protokoly plati pouze na lasery v PET.
     
  7. Kubino

    Kubino Guest

    Badmaniak

    rozdiel medzi tými protokolmi je len ten, že jeden (drahší) platí aj na hráčov avšak menší bonus, ide preto o to, na čo všetko využívaš PET-a, či aj proti hráčom. Kamikadze je mechanizmus, nie poškodenie PET-a, stále dokola opakované čo napísal kolega.
     
  8. Sentiero

    Sentiero User

    Jestli koupit radarový protokoly, těžko říct, já mám s nimi jen negativní zkušenost..Když byly slevy na protokoly, tak jsem koupila 2 radarový protokoly (RP). Od té doby co s těmito protokoly petka sbírá, tak mi to každou chvíli píše "Sbírání přerušeno " což je asi způsobeno tím, že můj pet, tím, že má větší dosah, se nalepí na ostatní petky a "sbírá" s nimi jenže nic nevezme, takže já přicházím o palivo a kde nic tu nic a co si budeme povídat je otravný se při sběru zdržovat každou chvíli voláním petky k sobě.

    Takže jsem jeden protokol vyhodila a petku nechávám sbírat jen s 1 RP. Ale jak to tak vidím asi ty protokoly vyhodím oba protože, když v petce nemám ani jeden, tak mi to tuto hlášku píše jen málokdy. :)
     
  9. Sentiero ja som tiež vtedy kúpil 2 radarové lv 3 a vôbec mi nič nepíše takže asi bude problém v niečom inom. Už asi viem čím to je. Keď býva v obchodoch lacno tak je zhoršená kvalita. Takže asi si kúpila nekvalitné protokoly :D :D
     
    Naposledy upraveno: 8/1/15
    pomstačernéhopantera a Sentiero tohle ocenili.
  10. Sentiero

    Sentiero User

    Nevím čím jiným by to mohlo být způsobeno, protože sbírám pořád stejně, rychlost lodi mám taky stejnou jako jsem mívala, takže se nabízí jedině tahle možnost.

    °~ĐaViĐ~° teď jsi na to možná kápnul.

    No ale pravda taky je, že ty protokoly jsou z minulýho roku :D
     
  11. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Sentiero no nevim, ja vidim ponekud logictejsi vysvetleni nez nekvalitni kremik ze ktereho byly vyrobeny super levne cipy do PETa. :)

    Totiz cim vice protokolu radaru ma tvuj PET, tim se zvetsuje jeho dosah. A pokud je na pala spoustu sbirajicich hracu a petu, tim je vetsi sance ze tveho Peta predbehnou pri sberu ostatni peti, pak dostavas hlasku o tom ze sbirani bylo preruseno a pet stale lita 've vlacku' s ostatnimi pety kteri jej stale predbihaji. Z toho se sam odtrhne jedine tak ze dosahne hranice jeho dosahu nebo v jeho dosahu nejsou suroviny, pote se vrati o neco zpet a zacne sbirat nanovo. Ale jelikoz jeho dosah je protokoly znacne zvetseny, bude mu trvat dele nez narazi 'na okraj' a odtrhne se z davu. V tom bych videl celou zahadu. :) Proto jsem na paladiu vzdy pouzival peta bez protokolu, navic jsem sbiral aktivne lodi, tim padem se hranice dosahu neustale posunovala a PET, i kdyz jej ostatni predbihali, zacal zase po chvilce sbirat suroviny jak mel.
     
  12. Korben

    Korben User

    OT post zmazaný, udelené body.
    Nechápem tvoj výkrik do tmy . A nehnevaj sa na mňa , ale nebude nás tu upozorňovať niekto, kto botoval , kto uráža administrátorov, kto ponúkal účet na predaj. Ty buď rád že ešte máš účet a PORIADNE SA NAD SEBOU ZAMYSLI !!!
     
  13. 20010misa

    20010misa User

    Když mám Opravu lodě , proč jí nemůžu použít během boje?
     
  14. Kubino

    Kubino Guest

    Pretože sa počas boja nedá použiť? Stačí si prečítať FAQ.
     
  15. Belgam

    Belgam Guest

    G-REP1
    [​IMG]

    Mechanismus na opravu (Level: 1/2/3)
    Effect: Opraví 2000 HP za vteřinu/6000 HP za vteřinu/12000 HP za vteřinu
    Duration: 120 seconds/45 seconds/30 seconds
    Životnost: neomezeno


    Mechanismus na opravu opraví tvůj P.E.T. o 2000/6000/12000 HP za sekundu.
    Nedá se nasadit v boji.
     
  16. pidlo

    pidlo User

    vyplatí se pet bez premia?
    chci si koupit peta ale o premium zatím nepřemýšlím mám to dělat nebo ne?
    jaké jsou ztráty a zisky?
    jak expím a pak zastavím expení peta?
     
  17. *pursuer*

    *pursuer* User

    pidlo - vyplati sa,ale musis si davat pozor,aby ti ho nezostrelili len tak lahko,pretoze oprava stoji uridko,ak nie si premium.Cena opravy zalezi od levelu peta.Expenie zastavis tak,ze pred ziskanim XP vypnes PETa.Ina moznost nie je.Na prvej stranke v tejto teme najdes hned v prvom poste link na informacie o PETke,tak si ich precitaj.
     
  18. pidlo

    pidlo User

    já se nemužu rozhodnout zdali peta koupit, na kami a obchodák do gg a na zběr pala. ale nevím vyplatí se to? má to smysl?
     
  19. MartyCZ2

    MartyCZ2 User

    Kami se ti bez prémia nevyplatí, ba možná i prodraží. Ale na sběrače a obchodák kup, to si myslím, že nemusíš mít prémko.
     
  20. pidlo

    pidlo User

    kami ani na cubi nebo gg? nevyplatí se teda cami vubec?
    někdo ve hře mi psal že na cubi 1x buchnout ještě není ztrátoví.