Diskuze: P.E.T. 10

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Neya, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. |Oromë|

    |Oromë| User

    pidlo na kami sa to urcite nevyplati, a uz vobec nie u slabsieho hraca, opravy su prilis drahe...jedine na pouzitie v GG

    zberac na palla a na predaj surovin to ano, ale aj tam si treba davat pozor aby ti pet nepukal

    hlavne na palla su takyto hraci a petky castym tercom lovcov, takze by som najprv popracoval aspon na full iris lebo inak si na palla moc nezalietas s petkou
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. pidlo

    pidlo User

    oki díky. tak s petkou zatím počkám už mám na něj 50k uri.
     
    Naposledy upraveno: 12/1/15
  3. *pursuer*

    *pursuer* User

    pidlo - kami sa oplati obcas aj bez premka,hlavne,ked robis brany alfa,beta a gama,kde mas kopu kristalinov,ci sibelonitov a par kami ich posles do rohu ovela skor.Ale ak to chces casto pouzivat,tak bez premka sa ti kami proste neoplati bo das vela za opravu PETky.Taktiez aj pri zbere musis davat pozor,aby ti ju niekto nezostrelil bo tie opravy su cim vyssim levelom PETa o dost drahsie.
     
  4. Zdravím, jak je to s dodělanými úkoly s petem dostane polovinu ZB ? Páč ja jsem ted udělal 3 úkoly za 7 mil BZ a nic to petovi nedalo :( mohlo by o být tím že jsem úkol dělal ve skupině ?
     
  5. |Oromë|

    |Oromë| User

    Løcкє_cz Nie polovicu, PET dostane vzdy 5% BS, cize musel dostat aj z uloh len 5% BS.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Ok, díky za odpověď...
     
  7. »vojta«

    »vojta« User

    pet musí být při odevzdávání úkolu zapnutý, jinak nic nedostane
     
  8. Dean26

    Dean26 User

    Chcem sa opytat, ako to je s kupou mechanizmu alebo protokolu do P.E.T.-a na level 1. Da sa potom neskor upgradnut na vyssi level? Lebo v popise (DO Bible CZ) je len tabulka, kolko stoji kazdy level, ale nikde sa nespomina upgrade. Teda je mozne priamo kupit aj level 3 (ked budem mat P.E.T. na levely 8) alebo som to len zle pochopil a musim nakup zacinat stale od levelu 1? Dik
     
    Naposledy upraveno: 20/1/15
  9. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Dean26 protokoly ani mechanizmy nejdou upgradovat, zvysovanim levelu PET se oteviraji vyssi levely (1. level hned, 2. od lv.4 a 3. od lv.8 Peta) a na jakem levelu je koupis, na takovem zustanou.
     
  10. Dean26

    Dean26 User

    Jasne, strucne, dakujem :)
     
  11. Foяmi

    Foяmi User

    Taky vám poslední dobou PET nestřílí v ochranném modusu?
     
  12. Kolik skušenosti musi mit pet na 8 leve ?
     
  13. |Oromë|

    |Oromë| User

  14. Zdravím. Potrebovala by som pomoc. Dnes som si kúpila AI-S1 lv3 - skladový protokol avšak som nepostrehla žiadnu zmenu v navýšení obsahu bonusových boxov,akoby mi nefungoval. Mala by som mať dokopy 5% z PP 2%+ skladový protokol3% .
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  15. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Aθηνa*SK skladovy protokol zvysuje velikost ulozneho prostoru, ne zisky z boxu. Na to jsou zase protokoly uspory.
     
  16. *pursuer*

    *pursuer* User

    =Marvin= - ale Aθηνa*SK ma pravdu,pretoze skladovy protocol navysuje obsah z boxu. ;)

    Skladový protokol (level: 1)
    Efekt: Zvýši obsah v boxoch o 1%.

    Inštaláciou skladového protokolu sa zvýši obsah bonusových boxov a cargo-boxov, ktoré nazbieral P.E.T..
     
  17. =Marvin=

    Prepáč ale mýliš sa
    Skladový protokol AI-S1 (level: 3)
    Efekt: Zvýši obsah v boxoch o 3%.
    Inštaláciou skladového protokolu sa zvýši obsah bonusových boxov a cargo-boxov, ktoré nazbieral P.E.T..

     
    Naposledy upraveno: 7/2/15
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  18. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Mate pravdu, dekuji vam za opravu a omlouvam se.

    Aθηνa*SK kolik mas tech protokolu, jak mas v PP prideleny body na zvyseni obsahu boxu a kolik z boxu seberes? Balicek dvojnasobek mas? Predpokladam ze protokoly ma pet v obou konfiguracich.
     
  19. Ospravedlnenie prímam ;) ..... mám len jeden protokol v oboch konfiguráciách,+ PP 2% ,teraz momentálne ked zoberem boxík tak mám minimálne 33 ur ale to kôli výhre 10 % z výhry boj o vplyv,ked že naša firma vyhrala... no teraz si ma dostal,musím ísť na mapu aby som to zistila...viem len tolko že kým som si nekúpila protokol max som vzala 168 ur na mape 4-1 avšak po kúpe žiadna zmena ....

    No teraz som bola na mape 3-1 a pet mi vzala boxík s 23 ur,čo by vlastne malo byť 20 ur normálne + 10% výhra + 5% PP+protokol % čo znamená že mi to funguje . Myslím že to potrebovalo reštart. Pred tým som to neskúšala.
    Ale aj tak nepochopím ,prečo ked momentálne na 4-1 mape vezmem boxík kde mi pred tým než som kúpila protokol dalo 168 ur,teraz je to bez zmeny...malo by mi dať 168ur + 3% = 173 ur nie ?
     
    Naposledy upraveno: 7/2/15
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  20. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Aθηνa*SK bonus z protokolu platí pouze na boxy které sebere PET, na boxy sebrané lodí se nevztahuje, v tomto bych viděl možný problém.
    Byl jsem to vyzkoušet, a na PvP mi pet sbírá tak jak má, včetně všech bonusů.
    Jinak výpočet funguje takto, 10% bonus z akce se sčítá s bonusem z Profilu, a bonus PET se s ostatními bonusy násobí, čili množství Uridia v základu*(PP+10% bonus akce)*3% bonus na petem sebrané boxy.