Diskuze: P.E.T. 10

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Neya, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. áno máš pravdu,vyskúšala som to a áno funguje to. Ako som už písala ,začalo mi to fungovať po reštarte. ;) Dakujem za odpovede.
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  2. Foяmi

    Foяmi User

    Byly nějaké úpravy ohledně toho, když PET útočí a já jsem v masku?
    Dříve jsem mohl být v masku, když PET střílel, ale před pár dny až do teď se mi stává, že mě to odmaskuje když střílí jenom PET a já ne.
     
  3. *pursuer*

    *pursuer* User

    Foяmi - tak to ma byt ale,ked tvoj PET striela po hracovi a ty si v masku,tak ta ma odmaskovat.Mna tiez po 2-3 vystreloch odmaskuje.
     
  4. Foяmi

    Foяmi User

    Dříve jsem odmaskování nepociťoval. Ani na SB turky, co byli v masku a měli zaplou PETku, která střílela, to neodmaskovalo. Ono když mi nějaký flaxáč střílí do PETky a já mám málo masků, tak radši zapnu ochraný modus ať si s ním poradí sama, než abych musel z masku.
     
  5. Mám sice v danou chvíli velice slabý internet, takže jsem dal na GA5 (ID
    99507205) nabíhat klienta a když mi naskočil, byl jsem sestřelen, což chápu. Ale jak mi ten hráč mohl 5x sestřelit PET už ne, když jsem jej nedal opravit?

    • 11.02. 00:51 PET byl opraven. - 30 U.
    • 11.02. 00:50 PET byl opraven. - 30 U.
    • 11.02. 00:50 PET byl opraven. - 30 U.
    • 11.02. 00:50 PET byl opraven. - 30 U.
    • 11.02. 00:50 PET byl opraven. - 30 U.
     
    Naposledy upraveno: 11/2/15
  6. Falus

    Falus User

    Ahojte nejak dost casto sa ni stava ze bludim po mapach zbieram boxi a zostrelujem nepriatelske lode popripade oni mna a zbadam nepriatelsky pet ako zbiera boxi.zameram a pal a nic utok preruseny pet som ani neskrabol.tak znovu a to iste vystrelim a vypise utok preruseny,niektore petky nedokazem ani zamerat.to je nejaky protokol ci ako?
    Dakujem za odpoved.
     
  7. |Oromë|

    |Oromë| User

    Falus Su na to protokoly a mechanizmus, chyba to nie je.

    AI-E1

    [​IMG]

    Vyhýbací protokol (Level: 1/2/3)
    Efekt: Snižuje pravděpodobnost zásahu PETa od nepřítele o 1%/2%/3%
    Životnost: neomezeno

    CGM-02

    [​IMG]

    Kombinovaný Ochranný režim (Level: 1/2/3)
    Effect: přidá Insta-štít tvému P.E.Tu s pravděpodobností odražení poškození 65%/75%/85%
    Životnost: neomezeno

    Obranný režim s extra ochranou pro tvého P.E.T.
    Kombinuje známý obranný režim s novým instantním štítem.
    Pozor tento režim zvýší spotřebu paliva o 35%
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. »vojta«

    »vojta« User

    Mě to útok přerušený obvykle píše, když je ten pet daleko od svého majitele (ale jde do něj střílet raketama a raketometem). Když je u majitele, tak jde obvykle střílet v pohodě.
     
  9. Kubino

    Kubino Guest

    Strieľať áno, ale napr. pri spomínanom mechanizme je PET-a zostreliť veľmi obtiažne, priam nereálne. Pri love mávam v tomto režime PET-a veľa krát, strieľa a nejde ho zostreliť, ak ma niekto nevie odstreliť skúša to na PET-a a to je chyba, pretože sa snaží zbytočne.

    Samozrejme že PET má určité štíty a HP.
     
  10. ][Merry][

    ][Merry][ User

    Zdravím ,myslím že nejsem jediná komu tohle vadí, nebo už si na to jakž takž zvykl.
    Jde o to : upravení kláv. zkratek pro PETa.. Je hezké že nám BP dalo zkratky d,e,r (obraný,pasivní,[de]aktivace ) Ale ráda bych uvítala i zkratku na sběr a kami - ku příkladu pro kami = K , pro sběr surovin - A , sběr kořisti - S .

    Tímto by bylo pro hráče určitě lepší využitelnost PETa. Jelikož to neustálé překlikávání na různé mechanismy omrzet.
    Celkový dopad ? : Pro hráče : Lepší hratelnost, rychlejší využití.
    Pro BP : časově nenáročná úprava, stačí pár kliknutí :)

    Díky za zvážení :)
     
  11. Kubino

    Kubino Guest

    1. návrh vyzerá úplne inak v správnej sekcii a v správnej úprave,
    2. toto tu už bolo, chceme si naozaj z hry spraviť mačkanie klávesových skratiek? Vypnúť/zapnúť, obranný režim - toto sú základné funkcie PET-a. Rozšírenie cez mechanizmy je niečo + a ak to človek chce využívať treba pre to 2 krát kliknúť. Samozrejme to využívať nemusí nikto mu to nekáže.

    Prepáč že tvoj nápad takto odsudzujem ale kedže sa dajú programovať herné myši a podobne pre niektorých hráčov bude otázka kamikadze a iných úkonov len na pár sekúnd (ani to možno nie). Ak je človeku zaťažké kliknúť 2 krát pre kamikadze každú pol minutu tak potom neviem ako niekto môže zbierať boxy či paládko - resp. chápem, robíte blbosti a rôzne programy :rolleyes:
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 25/2/15
  12. Oggysek

    Oggysek User

    Ahoj souhlasim Kubino, ale treba ty to slo v ramci premionych uctu nastavit si sam tak jako treba klavesi pro druhy rychly slot :)

    jen nápad :)
     
  13. Ahoj, kolik stojí kamikadze, sběr surovin a sběr kořisti vše na levelu 3? Mě to tam bohužel nepíše, mám peta jen na levelu 5.
    Předem díky
     
  14. kamikadze 50k, zber surovín 17,5k a zber koristi 37,5k
     
  15. Co by se mi z toho nejvíce hodilo?
     
  16. Ako to mám vedieť? Vyber si podľa toho, čo najviac robíš. Každý jeden protokol slúži na niečo iné.
     
  17. Kolik % u boxů přidává protokol záchrany na levelu 3?
     
  18. Mnohokrát díky.
     
  19. vrciak

    vrciak User

    Ahoj,chcem sa opítať na problém s petom. Mám prémium a po vybuchnutí kamikadze sa načitava 2 min. namiesto 30sek.
    [​IMG]36514006
    GE2