Diskuze: P.E.T. 10

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Neya, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. |Oromë|

    |Oromë| User

    vrciak Kazdy lvl kamikadze sa ochladzuje inak a na 30 sekund potrebujes lvl 3, ty mas pravdepodobne lvl 1.

    Ochlazovací doba závisí na levelu mechanismu.
    • Level 1 - 120 vteřin
    • Level 2 - 60 vteřin
    • Level 3 - 30 vteřin
    Ochlazování probíhá v reálném čase.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. vrciak

    vrciak User

    citát zmazaný

    Dakujem je to tak nevsimol som si,ze je tam najslabsi protokol. Este raz dik.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 7/3/15
  3. 123812

    123812 User

    Předchozí příspěvky se necitují.
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  4. |Oromë|

    |Oromë| User

    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. PEGAS

    PEGAS User

    Zdravím, chcel by som sa opytať od čoho zavisi ktory PET zobere pldko ked idu po jednom 2 a viac petov naraz ?

    VIem ze to nebude rychlosťou lode lebo mam aegis, max pohony a v klude zobere pldko pet ktory patri napr. Citadele alebo zase naopak ja s aegiskou zoberiem spreahedke. Skušal som dať do peta aj viac radarovych protokolov no nevidel som žiadny rozdiel akurat ze mal vacsiu spotrebu. Mam mechanizmus zbierania surovin lvl 3, radarovy protokol lvl3, lvl2 a lvl 1.

    Može to zavisieť od internetu kto ma aku odozvu ? Alebo zbiera ten čo ma viac protokolov a je efektivnejši ?

    Dakujem
     
  6. Korben

    Korben User

    Tak úplný základ je, kto prv príde, ten prv melie.
     
  7. PEGAS

    PEGAS User

    Dobre Korben tym si mi moc nepomohol :D pisal som ked ide po jednom pldku 2 a viac Petov to znamena ze su nakope a naraz pridu k pld.
     
  8. TRIXT

    TRIXT User

    PEGAS: Podle mě to funguje následovně. K prvnímu boxíku doletí jeden PET první (zde záleží na rychlosti lodě, odezvy sítě, vzdálenosti atd.). Poté tento PET začne sbírat. Ostatní PETové čekají s ním, neb asi čekají na to, zda bude box sebrán či nikoliv. První PET box sebere a letí dál. Ostatní PETové se tuto informaci díky zpoždění na internetu dozví později. Jelikož všichni PETové mají implementován stejný algoritmus, zákonitě letí pro stejný boxík jako ten první PET. Logicky jsou u něj ale později, neb na běžných vzdálenostech rychlost lodě nehraje velkou úlohu. A situace se opakuje.

    Závěr? To co ti napsal Korben. Kdo přijde první je rozhodující, tedy jinými slovy. Pokud tvůj PET sebere první boxík jako první, pak už bude mít při dalším sběru výhodu před ostatními PETy.
     
  9. PEGAS

    PEGAS User

    TRIXT tak toto čo si napisal u mna vobec nefunguje, veľa krat som videl ako moj pet zobral boxik potom dalši, potom možno dalši ale akonahle prišiel dalši pet a začali lietať spolu tak moj PEt uz nezobere nič a beru pldko ine pety a bolo jedno kto zobral prve pldko či moj aleob nie. Tolko moj pohlad, asi mam vadneho PEta lebo on skoro zo žiadnym inym petom neziska pldko a myslim ze net mam dobry
     
  10. TRIXT

    TRIXT User

    PEGAS: Osobně se mi toto stane tehy, pokud je mezi boxíky větší vzdálenost a moje loď je výrazně pomalejší než loď druhého majitele PETa. Pokud se tak stane, není už naděje, že by tvůj PET toho druhého předběhl (tedy pokud ten druhý nemá lag). Na protokolech nezáleží. To co jsem napsal je založeno pouze na pozorování chování PETa, tedy se jedná o můj subjektivní názor, ale zatím mi ho nic nevyvrátilo. Zkus sledovat svého PETa, kdy k jeho předběhnutí dochází, a uvidíš, že se tak stane na větších vzdálenostech nebo pokud máš ve hře nějaký lag.
     
  11. PEGAS

    PEGAS User

    TRIXT ja tiež píšem len svoj nazor ako som to zatial odpozoroval, ale ked su boxiky dalej od seba a je vidno ktory pet je pomalši a ktory rychlejši, som si všimol ze ked je aj moj pet rychlejši a je skor na tom pld tak ako keby počka na druheho peta nech si on zoberie pldko. Neviem si to vysvetliť už ako to je možné, možno mam len pomalšiu odozvu a vidim to inak ako to v skutočnosti je. Uvidim budem dalej pozorovať ak na niečo nove pridem určite sem napisem :)
     
  12. Slotr

    Slotr User

    zdravim chci se zeptat zda někomu funguje vyhybaci protkol v petce jelikoš mě nefunguje už tak měsic... co je novy klient

    + protokol přesnosti taky nefunguje
    --------------------------------------------------------------
    bude se to njak řešit nebo zas vyhozene uridium ? chtěl bych ho navratizt bud protokoly at funguji nebo uridium
    hlavně že mě sem pošle moderator
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 30/3/15
  13. Korben

    Korben User

    Slotr Prečo tu tvoríš multiposty ? Ty si myslíš, že si napíšeš na fórum a všetci sa ti okamžite budú venovať ? Toto je fórum a nie chat , na odpoveď si musíš počkať.

    Zatiaľ si čítaj Jak správně přispívat na forum
     
  14. Slotr

    Slotr User

    a jaka je ta odpověd čekal jsem že by mi měl odepsat moderator...
     
    Naposledy upraveno: 30/3/15
  15. Korben

    Korben User

    Predchádzajúce príspevky sa necitujú. A písal som že si máš na vyjadrenie počkať. Ty si myslíš že všetci ihneď testujeme ? Alebo všetci máme možnosť skúšať či to funguje alebo nie ? Keď to niekto odskúša , tak ti sem napíše. Tak že si počkaj na odpoveď.
     
  16. Slotr

    Slotr User

    dokonce nefungguje protokol zobrazovani zdroju takže to vypada že žaden protokl nefunguje
     
  17. Kubino

    Kubino Guest

    Mám sklad na suroviny 15240 ako vždy (Citadel) takže protokoly na zväčšenie skladu fungujú, preto by som netvrdil čo tvrdíš :)

    Čo nefunguje môžeš otestovať, spísať a následne to nahlásime, avšak to, že to len povieš nie je dôkaz, potrebujem niečo materiálne.
     
  18. Slotr

    Slotr User

    tak vyhybaci protokol neni zas tak drahy tak to mužeš otestovat a uvidiš že pet netancuje
     
  19. Kubino

    Kubino Guest

    A ono má PET tancovať? Znižuje sa šanca zásahu, o žiadnom tanci nič neviem :eek:
     
  20. Slotr

    Slotr User

    tak ma se rychle pohybovat ne ? že ho nejde nakliknout nebo to je protokol přesnosti už nwm


    jen by mě zajimalo esi v te hře funguje vubec něco spravně :D
     
    Naposledy upraveno: 30/3/15