Diskuze: P.E.T. 10

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Neya, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Slotr

    Slotr User

  2. Spartakus

    Spartakus User

    No to, je s tou kamikadze pěkné... A to jsem si dneska chtěl koupit nové prémko. Ještě, že jsem se kouknul na forum, že je ve hře zase několik chyb, které jsou na prd... :D To s tím prémkem raději počkám.
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  3. Korben

    Korben User

    oops.eu Prečo si najskôr neprečítaš čo sa tu píše ? Vyhneš sa tak písaniu nezmyslov.:rolleyes:

    Slotr Detto. K čomu má byť oficiálny oznam ? Čo keby si radšej tak isto čítal , skôr ako napíšeš nejakú hlúposť.
     
  4. Spartakus Tak ono se premko vyplatí i bez PETa...:)
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  5. Spartakus

    Spartakus User

    ►ρяοvοкατεця◄†vяц† To vím, ale já už jen v podstatě lovím hráče a mám Petku plně vyzbrojenou a celkem jí při lovu využívám. Navíc poměrně často rupne, a platit opravu se mi nevyplatí. :)
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  6. Tak a ted by mě tedy zajímalo,jestli je to chyba a nebo záměr od BP? protože pokud to je záměr,tak jaksi crazy kuby nemají žádný význam od tohoto ubdate a zrovna tuto akci můžou odepsat :D
     
    Altlantis tohle ocenil(a).
  7. Korben

    Korben User

    Posty zmazané, nepravdivé informácie. Udelené body a ban na fórum.

    Pre tých ktorý nevedia čítať, tak chyba bola hlásená a čaká sa na opravu.
     
  8. |Oromë|

    |Oromë| User

    Nevieme kedy, az to bude, tak to bude. Tie hlupe narazky si odpust, chyba je hlasena a teraz mozeme len cakat na opravu.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Drift1

    Drift1 User

    Kamikadze sice nejede dle očekávání ale třeba vzít do uvahy i jiné okolnosti.Funguje stále i když jen omezeně a hlavně zaváděli nového klienta,čiže se mohlo stát že chyba čeká na opravu nebo vytvářejí upravu/zdokonalení.
     
  10. Spartakus

    Spartakus User

    Zdravím. Možná se to už řešilo. Lítám na 4-5, je tam základna MMO, já jsem MMO také. Nemám s tím klanem war. Střílím NPC, lítám kolem základny a pustím kamikadze. Jenže Pet místo aby zaútočil na NPC, tak kamikadzí zaútočí na modul základny... Je to normální?? Server CZ2 Stává se to jen občas, ale stává... Navíc se mi zruší na kliknutí NPC a na klikne se mi napadený modul.
     
    Naposledy upraveno: 2/5/15
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  11. brzda102

    brzda102 User

    Dobrý deň, mám taky menší problem s pet, keď dám kamikadze na npc do ktorého strielam tak sa nič nedeje a pet stojí vedľa mňa
     
  12. A není to tím, že tvůj PET má moc HP?
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  13. brzda102

    brzda102 User

    nie poobede som dával kamikadze úplne normálne a pet nedoplnam hp
     
  14. Sentiero

    Sentiero User

    brzda102 a máš mechanismus kamikaze v oboch dvoch konfiguraciách?
     
  15. brzda102

    brzda102 User

    hmm tak nakoniec musím matť v pet laser aby mi fungovalo kamikadze čo doteraz nebolo
     
  16. |Oromë|

    |Oromë| User

    brzda102 Ja v PETke laser nemam nikdy a kamikadze mi funguje uplne normalne. Aj ked petke nedoplnas HP, tak obcas sa stane, ze po obnove moze vyskocit hodnota HP nad hranicu pri ktorej sa da pouzit kamikadze, vtedy treba petku znicit a zase to funguje.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. ZOHAN

    ZOHAN User

    Nikdy bych nechtěl odporovat forum moderatorum,ale ne vždy musíš peta vždy zničit, aby zase fungoval jeho mechanismus kamikadze?
    Zkus petovi opatrně domluvit "mocnou raketou R310" a on určitě dostane zase rozum? ( musí mít cca pod 5000 hp. a bude zase fungovat normálně.
     
  18. Kubino

    Kubino Guest

    Nie je to žiadne cca, je to pod 5% maximálneho HP, t.j. je to závislé od toho či PET-a upgradoval. Takže ak má 50 000 HP tvojich radených 5000 je málo, musí mať 2500 HP. Je ale pravda, že PET-a ničiť netreba stačí ho len dostať pod hodnotu. Avšak pri útoku si dajte pozor nech nie je kamikadze zapnuté inak hodí kamokadze na vás a tým pádom zbytočné zabitie, pre ne-premium hráčov škoda U.
     
  19. brzda102

    brzda102 User

    už mi ide normálne kami, som si všimol že mi vyskočilo hp
     
  20. -HeJkO33-

    -HeJkO33- User

    Oplatí sa kúpiť ekonomický protokol 3?
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).