Diskuze: P.E.T. 10

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Neya, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Korben

    Korben User

    Sentiero,Použil som len tie, ktoré boli vhodné. ;) Ako že ,"pane bože:rolleyes:, o čom píšeš o_O, no táák ;).
     
  2. Korben, mínus body, OT! :D
    Tak to vytiahnem na 15. level a snáď mi prídu ľahšie úlohy.
     
  3. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    BlackChris13 respektive si primo ve hre v centru ukolu klikni na ikonku zamku, a zobrazi se ti i zamcene ukoly pro dalsi levely. Ackoliv myslim ze ve FAQ na ktere ti dal odkaz »†prchlik†« je to zpracovane o neco prehledneji.
    Btw. Kolegu na pravidla upozornovat nemusis, zna je urcite mnohem dele a lepe nez ty. ;) Kdyz moderator chce nekam napsat, napise, a bezna pravidla fora se na nej nevztahuji. I kdyz se je samozrejme snazime vetsinu casu dodrzovat.
     
  4. assaskocze

    assaskocze User

    Když si koupím Nákladní protokol a budu ho mít v petce abych měl tento bonus musí být petka aktivovaná ?
    A ještě.. to když budu mít aegisku a dvojnásovek nákladního prostoru tak s full nákladníma protokolama v petce budu mít 19.520 Nákladního prostoru ?
     
  5. assaskocze samozrejme, je to ako s ostatnymi protokolmi.
    ak sa nemylim, tak tvoj vypocet je spravny :)
     
  6. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    BlackChris13 prave ze ne, pokud mas v PETovi nakladni protokol(y), pridava ti to misto v nakladu, bez ohledu na to zda je PET zapnuty.
     
  7. Kubino

    Kubino Guest

    Nie PET aktívny byť nemusí, zo skylabu ide poslať dané množstvo aj pri vypnutom hernom okne. Čo sa týka zberu na mape, sklad sa zobrazuje vrátane protokolov aj pri vypnutom PET-ovi takže by to malo ísť aj v tej hodnote zbierať.

    Čo sa týka maxima tak 12 protokolov na lvl 3 zvyšuje o 36%, stačí počítať len s touto hodnotou. Čo si vypočítal ti mi príde veľa pri 8 protokoloch mám na Citadel 15 000. Teda samozrejme ide o to, či vrátane PP alebo nie.
     
  8. Kubino, on myslel cargo-protocol, nie skladovy.
    A na level 3 je to 12% :p
     
  9. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Kolego nakladni protokoly na lv l3 zvysuji o 12%. Cili bonus by mel byt 144%. No i tak se mi zda to co vypocital assaskocze moc. :)

    EDIT: tak po zjisteni kolik skladoveho prostoru ma Aegis. :D Mi jen s protokoly a premiem vychazi sklad na 12.200..
    EDIT2: Nevim proc jsem pocital i premium :D Takze bez premia s protokoly a bez PP 9,760.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 16/7/15
  10. Je tam chyba, pravda Marvin.
    assaskocze pocital naklad 8.000, Aegis ma pri zdvojnasobovaci len 4.000.
    Spravne by to malo byt 9.760 jednotiek nakl. priestoru.
     
  11. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    To bude asi ono, assaskocze jeste zdvojnasobil dvojnasobek. :) Kazdopadne 9.760 nakladniho prostoru pro Aegis s CPU rozsireni nakladu a petem s 10 nakladnimi protokoly lv3 je spravne cislo.
     
  12. Kubino

    Kubino Guest

    Ja sa ospravedlňujem pozeral som zlý protokol. K daným 19 000 čo písal autor sa môže priblížiť len s Citadel Aegis nemá taký priestor ako správne vypočítal kolega a spoluhráč :)
     
  13. assaskocze

    assaskocze User

    Jejda.. Promiňte já se spletl.. já počítal citadelu .. nějak mi z toho tepla hrabe.. Ale jinak děkuji za odpověď
    Jinak na citadelu jsem to spočítal dobře ? Těch 19.520 ? .. Ještě jednou omlouvám za mojí chybu :(
     
  14. Kubino

    Kubino Guest

    Ono sa to počíta nasledovne ... Základ * bonus z protokolov + premium ... A v prípade CPU celé * 2.

    Maximum teda bez PP je 20 520.

    Bez prémia ako píšeš :)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 16/7/15
    oops.eu tohle ocenil(a).
  15. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    assaskocze Ano, na citadelu to sedí, jelikož má v základu 2x větší nákladní prostor než Aegis. :)
     
  16. timoti123

    timoti123 User

    Ahoj,dá se pet expit i z bran,za získané bz z dokončení?
     
  17. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Ano, da. Samozrejme pokud je zapnuty.
     
  18. timoti123

    timoti123 User

    Děkuji.
     
  19. Zdravím,prosím o radu mam pet na 9 lvl a v hangaru už má křídla,ale přímo ve hře když ho vyvolám tak je nemá,myslel jsem že je to jen bug,vyčistil jsem počítač i registry,ale pořád je nemá,neví někdo prosím cos tím ? díky.