Diskuze: P.E.T. 10

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Neya, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. S tím souhlasím, on taky nebyl pet zamýšlen, aby sám sbíral, ale jen jako pomocník. Vydraž rychlou loď, třeba spearhead vydraž generátory rychlosti a uvidíš, kolik se dá nasbírat, a toho maličkého drobečka ti sestřelí jen člověk bez citu. Osobně se mi pet v 0 lvl a sběrač 1 lvl zaplatil za dva týdny sbírání na 4-x, ale musíš lítat.
     
  2. |Oromë|

    |Oromë| User

    Cruenta†Ultionem Stale zastavam to, ze tato hra je strielacka a nerobi mi problem zostrelit hraca a aj jeho PET.

    PET je na 15ke efektivna hlavne v premium mode, tam su totiz opravy zadarmo a naklady na palivo moc U nezoberu.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. |Oromë|, od doby, kdy se přestalo za opravu lodě platit 500U, je sestřel peta jediný způsob, jak tě může protihráč nějak poškodit v herní měně. A 90 U je méně než 350 U (9 vs. 15 lvl pet) a efektivita sběru je srovnatelná. Mimochodem, taky někdy střílím pet, ale 15 lvl.
     
  4. tak jasně Cruento, ale na 9. levlu taky nemá 10 použitelných laserů, což je pro mě jedna z nejdůležitějších věcí u peta...
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  5. TRIXT

    TRIXT User

    ____BAZINGA____: To záleží na tom, co od PETa očekáváš. Pokud ti jde o sběr, je level 9 výrazně výhodnější než 15, pokud o podporu útoku, je to obráceně.
     
  6. Nuimi

    Nuimi User

    Myslíte že by bylo možno je tam přidat, nebo mám expit a expit??
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  7. |Oromë|

    |Oromë| User

    Nuimi My do hry nic nepridavame a ani ju nemozeme upravovat, nato ma BP svojich zamestnancov. Zatial sa budes musiet spokojit s momentalnym vzhladom PET a ked tak zvysovat jej lvl.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. PaiMei

    PaiMei User

    Zdravím,
    rozhodl jsem se, že posílím peta pro boj a koupím protokoly laserů na lvl3. Každý z nich přidává 4% k poškození lasery peta. Zajímá mě, zda 10 protokolů bude přidávat 40% nebo se to násobí postupně každým protokolem.
    A pokud má někdo zkušenost, zda je lepší kombinovat s protokoly přesnosti laserů.
    Díky za odpověď.
     
  9. TRIXT

    TRIXT User

    Ano, procenta se sčítají a teprve pak se DMG povýší o dané procento, tedy v daném případě to bude 40%.
     
    pomstačernéhopantera a PaiMei tohle ocenili.
  10. Alagesias

    Alagesias User

    Zdravím,
    chtěl bych se zeptat, jestli mechanismus C-GM2 odráží útoky, které jdou na loď nebo na PETa?

    Předem děkuji za odpovědi!
     
  11. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    CGM-02

    [​IMG]

    Kombinovaný Ochranný režim (Level: 1/2/3)
    Effect: přidá Insta-štít tvému P.E.Tu s pravděpodobností odražení poškození 65%/75%/85%
    Životnost: neomezeno

    Obranný režim s extra ochranou pro tvého P.E.T.
    Kombinuje známý obranný režim s novým instantním štítem.
    Pozor tento režim zvýší spotřebu paliva o 35%
     
  12. PaiMei

    PaiMei User

    Děkuji za odpověď, ještě k té druhé otázce, vyplatí se kombinovat s protokoly přesnosti? Jestli má někdo zkušenost z praxe. Jinak výbava lf4.
     
  13. Foяmi

    Foяmi User

    Přesnost se podle mě nevyplatí. Já sám mám 12 protokolů poškození a kdybych místo několika dal přesnost, tak dmg bude nižší, jelikož procenta, která přidá protokol přesnosti jsou zanedbatelná.


    Moje otázka: DMG kamikaze se zvýšit nedá, ale co její dosah pomocí radarových protokolů?
     
    Naposledy upraveno: 23/9/15
    PaiMei tohle ocenil(a).
  14. Instalací radarového protokolu zvýšíš dosah radaru. Dále bude zvýšena efektivita mechanismů lokalizace a sběru, o kamikaze ani řadka;)
     
  15. Foяmi

    Foяmi User

    Díkes.
     
  16. Alagesias

    Alagesias User

    Zdravím,
    právě jsem sebral speciální box a dostal jsem z něj PET Mechanismus, ale bohužel jen lv 1, chtěl bych se tedy zeptat, jestli můžu získat i Mechanismus s vyšším levlem? A ještě jestli se z boxu daji získat protokoly?

    Předem děkuji za odpovědi!
     
  17. |Oromë|

    |Oromë| User

  18. Alagesias

    Alagesias User

    Takže se zeptam ještě jednou: Může mi padnout mechanismus i s vyšším levlem?
     
  19. =Marvin=

    =Marvin= Guest

  20. Alagesias

    Alagesias User

    Ať čtu jak čtu, nemůžu tam nikde najít, jaký lvl mechanismů může padnout?