Diskuze: P.E.T. 10

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Neya, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Účetní_Medvídka_Pů vzpomněl jsem si na téma (Lokalizace nepřátel)
    ve kterém se přesně toto řešilo a zdá se že číslo u levelu udává vlastně obsah plochy kterou PET pokryje, a z toho matematicky vyplývá že při lv.3 sběrače (obsah 5000) sbírá PET v kruhu, jehož průměr je cca. 80 souřadnic na minimapě.
     
  2. Ahoj chci se zeptat. Mam PET ale nejde mi aktivovat. Co je spatne ? Porad sedi v hangaru diky za radu :D
     
  3. Polas

    Polas User

    citace smazaná
    Palivo máš ?
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 2/10/15
  4. citace smazaná
    Ano mam 17000 z 50000. Pet je level 1. Nejde mi ani obsadit generatorem. A jak docilim vetsiho levelu? Moc diky za kazdou radu
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 2/10/15
  5. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Polas, beruska2661, necitujte prosím předchozí příspěvky, je jasné na co reagujete. Pokud chcete odpovídat bez citace, použijte textové pole v dolní části stránky, ne tlačítko Odpovědět u příspěvku.

    Jinak beruska2661 není náhodou tvůj PET zničený? Pokud ano, bude v jeho okně místo ikony start klíč, kliknutím na něj PETa opravíš a bude zase provozuschopný:
    pet.jpg

    Co se týče levelování PETa, ten pokud je zapnutý, získává 5% bodů zkušenosti které získáš, např. za ničení NPC, splnění úkolu, atd. Například získáš 50.000 BZ, a petovi (pokud je zapnutý) se tímpádem připočte 2.500 BZ. Kolik bodů zkušenosti potřebuje PET k dosažení dalšího levelu a spoustu dalších informací k němu nalezneš zde: Faq - P.e.t. 10
     
  6. Dekuji moc za rada uz leta se mnou.Byl off .
     
  7. Dobrý den při sbírání Bonusových Boxů pro P.E.T. jsem získal spoustu (asi 6 mechanismů), které se jmenovaly obranný mechanismus a byly na úrovni 1, ale můj P.E.T. zatím větší level použít nemůže... Chtěl jsem se zeptat, jestli je možné obdržet všechny mechanismy, protože jsem obdržel i 1 na opravu lodi a jestli, když mám P.E.T.a, co pojme i mechanismus na úrovni 3., tak můžu dostat dejme tomu například kamikazi na úrovni 3 nebo je to nějak omezené?
    Chtěl bych se omluvit, pokud existuje přímo diskuze k této akci P.E.T.ů, ale nepodařilo se mi ji najít. Děkuji! :)
     
  8. PaiMei

    PaiMei User

    Ještě se objevuje mechanismus prodeje lvl1 a mechanismus lokalizace nepřátel lvl1. Někteří hráči hovořili o tom, že našli i lvl2, no mě se to nepodařilo a těch boxů jsem vzal docela hodně.
    Kamikadzi se mě najít nepodařilo. Z toho mohu usuzovat, že za a) nejsou v boxech, za b) neměl jsem štěstí.
    Jinak těchto mechanismu jsem našel něco mezi 70-80 ks, nedokážu to říct přesně, už jsem jich hodně prodal.
     
  9. Jinak, seznam všech mechanismů, které je možno najít v boxech jsou v FAQ zde
    Pochybuji, že je možné najít mechanismy lvlu 2. Některé mechanismy, například kombo mechanismus opravy lodě mají v názvu 2, ale stejně jsou lvl1.
     
  10. jinokrajec

    jinokrajec User

    Zdravím všechny.
    Dnes jsem si koupil P.E.Ta, mám tam všechno nainstalované ale neukazuje se mi vedle mé lode ve hre. Co musím udelat abych ho videl u sebe vedle. Dekuji za pomoc ;)
     
  11. jinokrajec pokud máš palivo, tak v herním okně je v té liště vlevo nahoře ikonka - když to rozklikneš, tak se ti objeví tabulka PET a tam ho můžeš aktivovat.
     
  12. sufuzky

    sufuzky User

    Zapnúť si ho :) :p. Hore kde si v hre zapínaš chat, kontakty atd. je kolonka s krúžkom a tam si ho zapni.
     
    jinokrajec tohle ocenil(a).
  13. jinokrajec

    jinokrajec User

    joooo, už ho vidím :)...díky moc všem za radu ;)...mľjte se fajn všichni
     
  14. Ahoj nevite nekdo jak opravit P.E.T. ? diky vsem za radu
     
  15. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    beruska2661 podivej se o par postu zpet, co jsem psal v prispevku #825, daval jsem tam i obrazek.
     
  16. Nemam tam ten klic jen play a stop :)
     
  17. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    beruska2661 tak potom není tvůj pet zničený, stačí kliknout na play a pet se zapne, pokud máš na jeho provoz dostatek paliva. Nebo máš s ním nějaký jiný problém?
     
  18. Foяmi

    Foяmi User

    Nejspíš máš na mysli jak opravit PETa na maximální HP. To musíš zakoupit mechanismus opravy G-REP1 (já mám 2.lvl a stačí to), vybavit ním svou drahou PETku a na vesmírné mapě mechanismus zapnout.
     
  19. Je pomiceny jen z poloviny. Zkusim zakoupit G-Rep1 a snad se bude opravovat. Dekuji vsem :D
     
  20. 123812

    123812 User

    Co to je ?

    Tvůj P.E.T. byl zničen.
    Obdržel(a) jsi -440 jedn. uridia.

    Ten P.E.T. se opravil 2x místo 1x proč ?
    • 05.10. 15:20 PET byl opraven. - 220 U.
    • 05.10. 15:20 PET byl opraven. - 220 U.
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).