Diskuze: P.E.T. 10

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Neya, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Prostě je to dobrej pomocník, ale leze holt do peněz a některý mechanismy a protokoly sou krapet nevychytaný..i když některým hráčům je to i šumák a narvou tam co de..dokud to de a pak zůstanou viset s kouřícím motorem v asteroidovém pásmu :D Apropo, dobrá rada nad zlato (ale hlavně dolary šéfe, dolary, jak nemáte dolary, ste namydlenej a že dcerunku pozdravuju, maminka s ní počítá :D) Proto je dobrý počkat na akci a co to de tak si nasyslit do nádrže, to jde i ručně stručně lodně, bez PETA, škoda že je jen na 50 000 a používat ho jen příležitostně :) (spíš bych uvítal protokol či mechanismus, či jednorázový upgrade Rozšíření nádrže např. na + 15%, + 35% +50% nádrže, či to přidat např. do profilu pilota, stejně jako rozšíření nákladního prostoru za logdáče či jako bonus k Premium..to je zase ale od BP dobrý, že do spešl boxů při akci dává i palivo :) a ten protokol na Spotřebu je fakt..:rolleyes: Přemýšlel sem i nad variantou, že by se v GG daly losovat kupony na nákup paliva do PET, nebo by to mohlo být přidáno jako nějaká odměna za mise či brány..ale to by asi neprošlo..i když..kdo ví zase by to motivovalo hráče víc kupovat PETY a mechanismy a protokoly :) No nic..holt uvidíme tak každopádně i tak děkuji za info ;):)
     
    Naposledy upraveno: 22/10/15
  2. -_Sidoc_-

    -_Sidoc_- User

    Zdravím.Ked budem mať mať 12 protokolov na PETa ktoré zvyšujú cargo boxy o 3% a budem mať + double boxy..Dostanem 5GG z boxu? Dakujem za odpoved.
     
  3. Foяmi

    Foяmi User

    Ano, na PVP budeš dostávat 5 ee z boxu, ale pouze, když ho sebere PET. A stačí pouze 9 protokolů, aby PET sbíral 5 ee.
     
  4. -_Sidoc_-

    -_Sidoc_- User

    Dakujem za rýchlu odpoved :)
     
  5. Foяmi

    Foяmi User

    Vlastně jsem ještě zapomněl zmínit, že je nejspíš i potřeba mít přidělené studijní body ve schopnostech pilota ve Vlečném paprsku II.
     
  6. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    -_Sidoc_- jenom samotný dvojnásobek a protokoly nestačí, je potřeba mít i výzkum Vlečný paprsek II. v Profilu pilota (+20% zisk z bonusových boxů). Bez něj sebere tvůj PET maximálně 4 EE.
     
  7. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Zdravím, měl bych dotaz : Chci používat Peta jen na sběr, s protokoly je mi to jasné, ale jak je to s mechanismy ?
    Lze vkládat mechanismy 1 a 2 současně a má to nějaký efekt ? A nebo to nejde ? Nechtěl bych zbytečně kupovat další slot.
     
  8. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    *Firefox1* do PETa nelze vložit více mechanismů stejného typu.
     
  9. Spartakus

    Spartakus User

    Proč chceš dávat 2 stejné mechanismy? Jedině dát každý do jiné konfigurace.
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  10. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    =Marvin= jj díky myslel jsem si to :)
    Spartakus mám 2 různého lv a tak jsem myslel zda by šly skombinovat, no nejde to ....Ty jsi taky všude :)
     
  11. Spartakus

    Spartakus User

    Každopádně máš lepší používat level 2. Level 1 můžeš prodat nebo si ho nechat do jiné lodi. :)
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  12. pecko

    pecko User

    a keď budem mať tie isté protokoly? budú sa sčítavať hodnoty protokolu?
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  13. sufuzky

    sufuzky User

    Áno budú sa sčítavať.
     
  14. Zdravím, mám dotaz :) Protokol záchrany AI-S1, co zvyšuje zisk z boxů, funguje jen při zapnutém PETovi, nebo podobně, jako Nákladní protokol i při vypnutém (pokud je v PETovi vložen) když sbírá jen samostatná loď? :)
     
  15. miki.no1

    miki.no1 User

    len na to co pozbiera PET
     
  16. MaXxXxX*

    MaXxXxX* User

    ono to tam aj piše Inštaláciou skladového protokolu sa zvýši obsah bonusových boxov a cargo-boxov, ktoré nazbieral P.E.T
     
  17. Aha, jasný, díky :) Sem si i říkal, že by to bylo až moc krásný mít to jen v Petovi :D
     
  18. zdravím.určitě to bude ostudná otázka,když hraji už pár let,ale teprve jsem začal používat u peta kamikadze.peta má lv 15 .při jeho použití zaplatím opravdu za každý sebevražedný útok 350 u?
     
  19. Foяmi

    Foяmi User

    Za každou opravu PETa platíš určitou sumu U závislou na lvl PETa. Pokud vlastníš Premium, tak máš opravy zadarmo.
     
  20. jo díky.premium nemám,tak uvažuji,jestli se to za tu cenu oplatí vůbec používat.