Diskuze: P.E.T. 10

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Neya, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. -hejko-

    -hejko- User

    Neviete kolko stoji Mechanizmus zbierania level: 3 ? lebo to nikde neviem najst
     
  2. svi1

    svi1 User

    Pokud jde o sběrač kořisti (bonus boxy a cargo boxy) tak 37 500U. Bez premka a bez slevy. Pokud o sběrač surovin tak 17 500U. Jinak to je všechno v obchodě.
     
    -hejko- tohle ocenil(a).
  3. -hejko-

    -hejko- User

    svi1 nemam peta na 8 takze to nevidim
     
  4. svi1

    svi1 User

  5. !_zuzi_!

    !_zuzi_! User

    Ahoj,
    můžu poprosit zkušenější kolegy a kolegyně o radu, jaké protokoly a kolik nakoupit do PET, když si přeji aby můj pet sbíral bonus boxi, palladium a fungovaljako kamikadze?
    pro level 15.
    moc děkuji
     
  6. TRIXT

    TRIXT User

    !_zuzi_!: Žádný protokol nemá vliv na mechanismus kamikadze. Co se týká sběru, pak pokud máš profil na boxíky (20%) a double boxíky, doporučuje se z hlediska EE dát do PETa 9 protokolů na sběr a tři radarové protokoly.

    Sběr na PVP:
    1 EE x 1,5 (PVP)*1,2(profil)+1,27(protokoly) * 2 (double boxy) = 4,572 po zaokrouhlení 5 EE sebrané z jednoho boxíku

    Při osmi protokolech by ti PET sbíral už jen 4 EE. Pokud nemáš nemáš double boxíky, pak to záleží jen na tvých možnostech, neb víc jak 2 EE z jednoho boxíku nezískáš.
     
    Naposledy upraveno: 18/1/16
  7. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    !_zuzi_! na bonus boxy potřebuješ samozřejmě sběrací mechanismus, pro zvýšení zisku z bonusových boxů poté protokoly záchrany, případně radarové protokoly pro zvýšení okruhu ve kterém bude pet sbírat.

    Na sběr paladia stačí jen mechanismus sběru surovin, případně opět radarové protokoly, aby tvůj pet pokryl větší oblast.

    A základní DMG mechanismu kamikaze se nijak zvýšit nedá.
     
  8. Mast€r1

    Mast€r1 User

    Dobrý deň, kúpil som si mechanizmy na PET avšak nejde mi dokúpiť druhý poprípade tretí leve. Uridia mám dostatok. Nechápem tomu možno ide i nejaký bug. Prosím o preriešenie. Ďakujem...
     
  9. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Mast€r1 máš i dostatečný level PET? Aby jsi mohl koupit mechanismy a protokoly 3. levelu, musí mít tvůj PET lv. 8 a vyšší.
     
  10. Mast€r1

    Mast€r1 User

    Nie, ale spoluhráči mi vraveli že môžem kupovať levely na mechanizmi hneď...
     
  11. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Mast€r1 tak to ti říkali špatně. Mechanismy a protokoly 1. levelu lze kupovat okamžitě po zakoupení PET. Dvojkové vybavení od 4.-8. levelu PET, a od 8. už lze kupovat i mechanismy a protokoly lv.3. Doporučuji pro další informace přečíst si Faq - P.e.t. 10.
     
  12. Mast€r1

    Mast€r1 User

    Mockrát ďakujem :) už som si myslel že je to nejaka chyba...
     
  13. Pozdravujem Vás ... mám PETa lvl3 a prémium účet. Po zničení PETa mi ponúka opravu zdarma ale opravou získam len 3000 bz zo 60000. Dá sa niekde opraviť PET tak aby som mal naspäť 60000 bz? Dík
     
  14. Tomas91

    Tomas91 User

    Musíš si kúpiť Mechanizmus na opravu.
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  15. a ked nemáš urko stači kludne len jednotkový :)
     
  16. Preco mi PET cudzej firmy s kamikadze berie 113.000 ked maximum je len 75.000? Vyleti zo mna cislo napr. 64.000, ale zoberie mi to spolu 56.511 stitov a 56.511 zivota. Bola nejaka zmena u PETa?
     
    Koudy-OP tohle ocenil(a).
  17. A to tak ma byt?
     
  18. |Oromë|

    |Oromë| User

    C*H*U*L*I*G*Á*N Ano, prave sme to skusali a bere to vzdy rovnako stitu a aj HP. Je to tak odjakziva.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. Koudy-OP

    Koudy-OP User

    A co se týče toho maxima, tak bys vysvětlil jak? Mně to totiž taky hlava nebere.
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).