Diskuze: P.E.T. 10

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Neya, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Koudy-OP ani mne, aj mna zaujima iba preco mi PET cudzej firmy s kamikadze berie 113.000 ked maximum je len 75.000?
     
    Naposledy upraveno: 9/2/16
  2. TRIXT

    TRIXT User

    Koudy-OP: Je to celková výše škod do štítů a do HP. Maximum je 75.000 do HP, ale pokud máš i štíty vezme to i 75.000 štítů.
     
  3. Mechanismus Kamikaze (Level: 1/2/3)
    Effect: Způsobí 25000/45000/75000 plošné poškození po vlastní explozi.

    Trixt ja vidim vo FAQ. takyto popis, a tam vidim plosne skody, nie skody do zivota.
    Odkial mas to, co tvrdis?
     
  4. TRIXT

    TRIXT User

    C*H*U*L*I*G*Á*N: Vždy tomu bylo tak, že kamikadze bere z HP zmíněných 75000 a pokud jsi měl i štíty, vzala sebou i těch 75.000 ze štítů. Na NPC bylo vždy výhodnější házet kamikadzi ve chvíli, kdy ještě má štíty (určitě jsi si toho také všiml). A to platí i pro hráče. Věnuj pozornost postu #919, kde to ověřili aktuálně testem.
     
  5. Ja som si vsimol ze moja kamina berie max 37.500 HP a 37.500 stitov, samozrejme ak NPC este ma viac ako 37.499 stitov aj zivota. Je to dobre vidno v brane ked su NPC v rohu a ked si v skupine, tak ti to ostani mozu zistis zo skupinoveho okna. Preco tvoja berie 2x tolko ako moja?
    Mimochodom post 919 neoveril nic o DMG peta, iba pomer DMG do HP a stitov, co mna nezaujimalo a ani teraz ma to nezaujima, tam som ziadnu odchylku nevidel.
     
    Naposledy upraveno: 9/2/16
  6. TRIXT

    TRIXT User

    C*H*U*L*I*G*Á*N: Jak jsem přišel domů, tak jsem to kvůli tobě šel ověřit, zda jsem neměl ty roky halucinace. Naklikl jsem si BossStreuneR a byl jsem ve skupině se svojí malou lodí, abych viděl kolk mu kamikadze vezme. Boss Streuner má 80.000 HP a 60.000 štítů (mimochodem v popisu je chyba, je zde uveden starý údaj 40.000 štítů). Po kamikadze měl boss vždy 12.500 HP a žádné štíty. To znamená, že přišel o 65.000 HP a 60.000 štítů. Ověřeno vícekrát. Zkus si to taky. ;)

    P.S.: Co se týká postu #919, Chápal jsem to tak, že |Oromë| reaguje na post #916, kde autor popisuje celkově vyšší DMG.
     
    Naposledy upraveno: 9/2/16
  7. |Oromë|

    |Oromë| User

    Koudy-OP To maximum znamena, ze ti nikdy nezobere viac ako 75k stitu a 75K HP.

    C*H*U*L*I*G*Á*N Postavte sa 2 hraci vedla seba a hod donho kaminu, nech sleduje kolko mu zobere.

    Vcera som to skusil a petka zobrala cca 65K HP a rovnaky pocet stitu.
     
    -baghira2- a *Łαđy♥Кucį* tohle ocenili.
  8. angelexit

    angelexit User

    To nove prizpusobeni me docela prekvapilo :) dany vzhled mohu pouzit jen pro jednu formaci, cize pro 1 a 2 formaci je treba dvou designu :) docela zklamani
     
  9. |Oromë|

    |Oromë| User

    angelexit A na to si kde prisiel? Dizajn sa da nasadit na obe konfiguracie.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. angelexit

    angelexit User

    mam zatim ty 3 designy a jde mi vzdy jen na jednu konfiguraci, na druhy se mi uz nezobrazuje :)

    ps: tak zelenej a ledovej mi uz funguje i na druhy, ale cervenej zaboha nevidim :) zkusim odstranit vsechno a po relogu nahazet znova, snad to pomuze :)
     
  11. trubort

    trubort User

    Jak nastavím Peta aby sbíral po mapě sám ?
     
  12. TRIXT

    TRIXT User

    trubort: V PETovi musíš mít mechanismus sběru (nejlépe lvl 3). Pokud jsi na mapě, otevřeš si okno PETa, zapneš ho a zvolíš mechanismus sběru (volba sběrač). PET začne sbírat boxíky a cargo boxy. Aby PET nebyl pořád jen v blízkosti tvé lodi, je vhodné jej vybavit i pár radarovými protokoly. Viz. Kompletné informácie P.E.T. 10

    [​IMG] [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 13/4/16
    pomstačernéhopantera a Jessie tohle ocenili.
  13. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Pozor sú ale 2 zberače a použij ten na čo potrebuješ.

    [​IMG]
    Mechanismus sbírání
    ti zberá cargo boxy (tie oranžove boxy čo sa objavia po zostrlení napr NPC), bonus boxy

    [​IMG]
    Mechanismus sbírání surovin
    ti zberá kamene po mape ako Prometium, Duranium atd, a taktiež Paladium
     
  14. Zpozoroval někdo, že od přidání k jménu level P.E.T lze použít do jmena peta i dříve "nepovolené znaky" ?
    [​IMG] (https://ctrlv.cz/D2U3). Když už sem to sem napsal, je to schválně nastaveno, nebo to je chyba která vznikla následkem přidání levelu k nicku peta? Asi je to hloupost, ale pokud si hráč zvolí dříve "nepovolené znaky" neveme se to jako "Zneužívání bugu" ? jojo vím co si ted říkáte, ale jistota je jistota :)
     
  15. |Oromë|

    |Oromë| User

    «τmp®»PΞ†ΣRÖS«τmp®» No zneuzivanie bugu to urcite nie je, hrac z toho nema ziadnu vyhodu v hre. Uprimne nemam sainu ci je to chyba, skor by som povedal nie. Ale mozme sa nato popytat a uvidime.
     
  16. |Oromë| Jj, já sem si to myslel, je to jen kosmetická věc, tak ale za zeptání nic nedám:) Já si na hezkém designovém nicku zakládám, je to zbytečnost ale zamlouvá se mi to.. Přece jenom, když ten petík zajistí 90% mého výdělku (U) tak at' mu to alespon sluší :cool::D Díky za reakci
     
  17. tondach01

    tondach01 User

    Ahoj, je to asi dost hloupá otázka, ale jak se dá PET opravit aby měl více života? Když kliknu na opravit tak to opraví jen 2500 života :(
     
  18. kup si do peta Mechanizmus na opravu (level: 1,2,3)
     
    Jessie tohle ocenil(a).
  19. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    [​IMG]
    tento mechanizmus si stačí kúpiť, vložiť do PETa a keď tvoj PET niekto zostrelí tak ho môžeš opraviť do plna týmto.

    TIP hráča: Ak nemáš na PETovy nakúpene ďalšie životy, tak ti postačí kúpiť mechanizmus na 2 levely, opraví ti to taktiež rýchlo a ušetríš nejaké uridium. 3level by som kúpil len ak PETovy nakúpiš extra ďalšie životy.
     
  20. tondach01

    tondach01 User

    Díky moc :D