Diskuze: P.E.T. 10

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Neya, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. tondach01 co přesně jsi myslel, jak navýšit počet bodů života peta nebo zrychlit opravu peta?
    protože ten mechanismus urychlí opravu, ale nezvýší počet bodů života. na to si musíš koupit hp v obchodě.
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  2. Foяmi

    Foяmi User

    On myslel jak doplnit PETovi HP do jeho maxima.
     
  3. Chtěl jsem se zeptat proč mi P.E.T nebere bonus boxíky když mám plný nákladní prostor to přeci nemá s bonusovými boxíky nic společného ne ?
     
  4. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

  5. Mám na boxíky ze sestřelených lodí a na bonus boxíky na šutry mám v hangáru :)

    P.E.T mi nebere bonusové boxíky když mám plný sklad a dělá to už dýl jen mě teď napadlo se zeptat na to proč :)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 24/4/16
  6. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Jedinú chybu ktorú vidím, je tá, že si asi troška mylíš ktorý mechanizmus je na co, pozri na link vyššie a daj si do lode Mechanismus sbírání ktorý ti zbiera bonusové boxy po mape, a na ktoré nákladný priestor byt nemal mať žiadne vpliv.

    Keď berieš bonusový box petom tak čo ti napíše systém keď máš plný sklad ako píšeš, alebo keď ho zoberieš ručne

    Prosím ak chceš ešte niečo dodať, stačí použiť možnosť Upraviť príspevok aby si nemal 2 príspevky pod sebou ak zatiaľ nie je odpoveď
     
  7. Právě že mám správný Sběrač jen když mám plný sklad tk mi to dělalo že mi prostě P.E.T lítal u lodi a aj když tam byly bonus boxíky tak je nebral.

    No neim proč ale už to jde normálně :-/
     
  8. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    a robí ti to stále? Mne sa to občas stane že pet nevníma tie boxíky a jednodychý relog tomu pomôže, ale ešte sa mi nestalo, že by mi nezbieral ich nikdy len kvôli plnému priestoru.

    A ako vieš teda že ti napíše že máš plný priestor? Tvoj pet stojí nad modrým boxíkom a nezoberie ho proste? A napíše ti systém niečo?

    Podľa mňa to bola chvíľkova chyba ak máš správny mechanizmus
     
  9. Už to nedělá ale ještě dneska jsem musel zušlechťovat suroviny aby mi P.E.T bral bonusove boxíky a nepsalo to nic jen prostě lítal u mě a nic nedělal ani to nepsalo plný nákladnový prostor.
    Asi už to je jak má tak děkuji za pomoc :)
     
  10. |Oromë|

    |Oromë| User

    (¯`·.☆•S-G•☆.·´¯) Pravdepodobne slo len o jednorazovu chybu. Keby to robilo znova, napis a mozeme to otestovat.

    Ked nad tym ale rozmyslam, je to docela zaujimavy napad aby PET nebral boxiky pri plnom nakladnom priestore, to by si botky moc nenazbierali. :D
     
    -baghira2- a PLPolish-legion-FX- tohle ocenili.
  11. TRIXT

    TRIXT User

    (¯`·.☆•S-G•☆.·´¯), |Oromë|: Tento problém není ve hře nový. Občas s tím též potýkám. Když je nákladový prostor plný, PET občas sbírá jen velmi omezeně, ale úplně sbírat nepřestane. Stačí ale suroviny prodat nebo zušlechtit a vše je v pořádku.
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  12. Nevíte někdo, kdy se opraví záležitost, když máte na P.E.Tovi design,
    aby se ten stejný design zobrazoval ve vašem profilu pilota i v obslužním okně P.E.Ta ve hře?

    Zatím se zobrazuje jen v hangáru při náhledu na P.E.Ta.
     
  13. |Oromë|

    |Oromë| User

    ЯΔΙΞ-MΛИ V profile sa nezobrazuju ani dekorativne dizajny stihaciek, cize pochybujem, ze sa bude niekedy zobrazovaj aj PET.

    V okienku je stale ta ista zakladna grafika PET a neviem preco by sa to malo menit, je to zbytocnost.

    + hangar sa bude coskoro upravovat v ramci ship customization. Treba si pockat aka bude jeho finalna verzia a ako sa tam bude vsetko zobrazovat.
     
    -baghira2- a *Firefox1* tohle ocenili.
  14. CUNGES

    CUNGES User

    Ahoj, podle mě mi nefungují správně protokoly záchrany v P.E.T., protože mám 5 bodů ve vléčném paprsku II a 9 protokolu záchrany a za 2 hodiny jsem ani jednou nedostal 5 extra energií.
     
  15. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    nepotrebuješ náhodou viac tých protokolov?
     
  16. CUNGES Aj mne prestala petka zbierat 5ee, od poobedia len 4.A tiez mam stastie I 2/2 a Traktorovy prud II 5/5 a 9 protokolov.
     
    Naposledy upraveno: 9/5/16
  17. Musím potvrdiť, ze protokoli prestali fungovať. S protokolmi mi petka zobrala 318 U teraz berie 300 U tak ako ja.
     
  18. angelexit

    angelexit User

    take musim potvrdit, ze PET protokoly jsou od restartu nanic :)
     
  19. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Vďaka za upozornenie, posuniem vyššie.
     
  20. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    ENDY-VON-BUBEN a ty myslíš, že týmito vyhrážkami akože niečo dosiahneš? Nám je úprimne jedno či do toho dáš niečo alebo nie. Pravdepodobne sa jedná o chybu asi, ktorá verím, že bude napravená pretože aj ja rád boxíkujem... Tak buď sa prispôsob a počkaj pokiaľ sa hra stabilizuje alebo si daj oddych trocha, takýmito príspevkami si nepomôžeš a ani nám.