Diskuze: P.E.T. 10

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Neya, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Rasputinn13, protokoly fungují všechny. Jinak efekty stejných protokolů se sčítají, tzn. pokud jakýkoliv protokol přidává například 4% bonus k něčemu, a vložíš do peta 2, výsledný efekt bude 8%.
     
  2. super, vďaka.....
     
  3. ..chcem sa opytat na zber boxkov a funkcnost radarovych protokolov..mam taky problem ze mam ich 8 v petovi ale zbiera ako keby tam ziadne neboli (moj odhad)..a niekedy este horsie..vidim box na obrazovke..ked spustim peta box zoberie..sem tam zajde aj trosku dalej od lode (ked pozriete na minimapu tak tam vidno taky stvorec okolo pozicie lode tak obcas trosku dalej ako je ten stvorec)ze ho nevidim ale popravde teda moc daleko nezajde (nato ze mam 8 protokolov lvl3)..druha vec co som skusal je..ze vidim boxik zajdem s lodou tak aby som boxik nevidel na obrazovke..pustim peta a on nic..vobec ho neberie hoc je hned za rohom obrazovky..(a ked ho vidim na obrazovke hned sa za nim rozbehne..no..ale popravde s 8 protokolmi som cakal ze bude behat aspon po polovici mapy ale to beha skor akoby som tam ziadne protokoly nemal tak neviem..
     
  4. *pursuer*

    *pursuer* User

    jσy•αηđ•ѕσяяσω - co sa tyka dosahu,tak som nemal problemy,horsie to bolo s tym,ze na obrazovke sice boxik mozes vidiet,ale musis ist blizsie k nemu bo je to lenivec :) Cize neda sa len tak zaparkovat,ze on bude lietat hore dole,musia byt v kratkej vzdialenosti boxiky,aby k nim prisiel na zber bo ten dosah plati do akej vzdialenosti moze vyletiet,ale boxik musi byt blizko neho,aby ho aj vzal a dalsi tiez blizsie bo inak sa vrati k lodi.
     
  5. nerob srandu..snad som si nekupil 8 protokolov nato abo som behal k boxiku..to ich ani nepotrebujem a ani peta..to si mozem takto rovno zbierat sam..ja si chcem strielat krysy a pet ma zbierat boxiky a nie ze ja budem behat a hladat boxiky aj s krysou za zadkom..vsak to si ten box mozem brat i sam ked ho najdem..kde ma byt v takom pripade pointa protokolov?..vsak som to kupoval nato ze on bude zbierat boxy co ja nevidim na obrazovke ktore su odo mna vzdialene ..
     
  6. No na boxiky by som skôr nakupil protokol záchrany a radarove protokoly by som si dal do petky keď idem na pala. Predsa na pala lieta skoro všade keď ma v sebe radarovky.
     
  7. ..mno..keby som vedel ze ten princip funguje trochu inak nez som si predstavoval tak asi by som radsej zobral ten protokol zachrany..lebo vyzera ze tie radarove funguju len akurat musim lietat ako blby ..ked sa zastavim a prileti naspat tak zobe len okolo mna..ach jo..co uz..
     
  8. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Ahoj jσy•αηđ•ѕσяяσω

    tu sú moje odpovede na tvoj problém s PETom a protokolmi radaru

    vieš PET ti neodletí od lode iba tak bezdôvodne, ak má čo zbierať na tom mieste tak ty môžeš letieť čo najďalej, až budeš tak ďaleko, že tvoj PET preruší zber a pôjde k tebe bližšie až vtedy zistíš ako ďaleko ide. Vyskúšaj si to napr na paladium nechaj ho zbierať na mieste kde je dosť paládia, a leť čo naďalej a pozeraj kedy sa začne vracať. Alebo to skús cez vyhľadavač

    tu je kameň úrazu, PET neodletí od teba len tak pokiaľ nemá dôvod, ako som už píasl vyššie ako bude mať čo zbierať na určitom mieste tak on tam to bude zbierať pokiaľ je v tvojom dosahu. Ty nevidíš boxík, ako ho má vidieť tvoj pet? Ty Petovy nezdvíhaš rozsah vyditeľnosti ale dosah ako ďaleko sa od teba môže zdržiavať.
     
  9. diky jessie za vysvetlenie..ja som si to predstavoval prave opacne..ze mu zvysim dosah viditelnosti..:)..no skoda ze som to nevedel skor..
     
  10. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Určite to si nevyhodil uridium bezdôvodne, kúp si vyhľadávač a vidíš viac než polovicu mapy napr. pri boxíkovaní ja napr. používam 2 radary, pri farmení všetkých 12. Kúpu neľutuj, zídu sa ti ešte
     
  11. *pursuer*

    *pursuer* User

    jσy•αηđ•ѕσяяσω - ako som ti uz prvy raz odpovedal,nefunguje to ako si si myslel.To by potom hraci odparkovali lode na mapy a PET by im zbieral boxiky,to by potom vyzeralo,zeby pri tom v podstate ani byt nemuseli len niekedy tuknut,aby ich neodhlasilo :rolleyes: Obcas,ked si clovek nie je isty je lepsie sa spytat dopredu na fore,ale radarove protocoly su fajn,napriklad sa daju aj vyuzit,ked hladas raritne NPC ;)
     
  12. Ahojte v petovi má kamikadze LV1...ak kúpim ešte jeden LV3... zrátajú sa vlastnosti tak ako napr. u radarov? ....a rozmýšľam či to má zmysel... poraďte prosím...ďakujem pekný deň
     
  13. Ne, co se týče mechanismů, tak se účinky nesčítají. Podle mého názoru nemá cenu kupovat mechanismy 1/2 lvl, ale až 3lvl.
     
  14. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Ahoj Rasputinn13

    ako ti už poradil hráč vyššie, mechanizmy sa ti nezlúčia ani nič podobné, keď si kúpiš lvl3 kamikaze tak level 1 môžeš predať lebo ti je k ničomu. Taktiež odporúčam čo hráč vyššie, urob si level 8 peta čo najskôr napr. cez misie (nechaj PET otvorený keď dokončujem misiu) a následne si až kupuj protokoly/mechanizmy.

    Level 1 a 2 potom už používať nebudeš a vyhadzuješ zbytočne uridium za to
     
  15. Vďaka za rady, peta mám LV12, kamikadze som kupoval na začiatku, teraz už aj vďaka foru viem to čo som pred tým nevedel :)
    Príjemnú hru všetkým...
     
  16. prosim o radu mam peta lvl 8 ale stale mam v obchode kdyspozici pouze pechanismy a protokoly lvl 1 je to spravne?
     
  17. |Oromë|

    |Oromë| User

    Kral_MoravyCZ Napravo od popisu mechanizmu mas 3 cisla pod sebou, 1,2,3. klikni na 3jku a ukaze sa ti 3 lvl.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. Diky a este jedna vec vim ze aby byl sber ucinejsi potrebuju vic protokolu s tim radarem ale potrebuju i vic mechanismu pro sver nebo staci jeden?
     
  19. Foяmi

    Foяmi User

    Mechanismus ti stačí jeden.
     
  20. ok diky. A jeste posledni otazka... kolik staci protokolu na neakej lepsi intenzivni sber? :)