Diskuze: P.E.T. 10

Discussion in 'Diskuze o hře / zpětná vazba' started by Neya, Nov 22, 2013.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. Ahojte špekulujem o Combo mechanizme obrany pre peta, ale neviem sa nikde dočítať ako funguje keď chcem používať kaminu a či sa zapína pri útoku na peta automaticky, životy mam koli kamine stále na minime, pomôže tento mechanizmus pri šarvátkach na spacebole, alebo teraz na hitacu....vďaka za vaše postrehy
     
  2. Borat

    Borat User

    Tento mechanizmus je dobrý nakoľko okolo peta sa vytvorí plášť a peta je ťažko zastreliť. Spotrebuje to viac paliva, ale stoji to zato.
    A kaminu to nijak neovplyvňuje. Stále ju musíš aktivovat manuálne.
     
    -baghira2- likes this.
  3. jasne chapem, ten mechanizmus sa dá kombinovať napríklad so zberačom surovin? Jedná sa mi o to či sa zapne automaticky pri útoku, alebo ho musím zapínať manuálne...vďaka za radu
     
  4. Borat

    Borat User

    Ak zapnes peta cez skratku tzv. ochranný mod tak sa ti zapne ten mechanizmus obrany, ale ináč ak si rozbalis ponuku u peta tak tam budeš mať na výber obyčajný ochranný mod alebo combo mechanizmu obrany.
     
    -baghira2- likes this.
  5. jaritko

    jaritko User

    Aktivuje sa automaticky ak sa P.E.T. ocitne pod útokom.
     
  6. to som chcel vedieť..vďaka
     
  7. svi1

    svi1 User

    Badmaniak oni se ale podle mě baví o trošku něčem jiném než Ty. Ty popisuješ C-SR2 a oni C-GM2.
     
  8. Badmaniak

    Badmaniak User

    Jo tohle, tak to se omlouvám :) Jsem furt četl "opravy" :)
     
  9. len škoda že proste nemáš pravdu u mna to je proste inak ale ako napísal Borat chyba je medzi monitorom a stoličkou čiže ma prešla chut niečo riešit ....
     
  10. Borat

    Borat User

    Hľadaš chybu u BP, ale prečo sa nesnažiš nájsť najprv chybu u seba? Čo ak ta chyba práve tam je? Hráči ti slušne poradili a ty si ich odbil.
     
    -baghira2- likes this.
  11. to čo mi hrači poradili mám už davno vyskušane dokonca sme to prihlasili z jedneho počitača dva učty každý na inom prehliadači potom sme tie prehliadače vymenili aby sme vylučili že to robi on ale je to rovnake bez zmeny je absolutne jedno aka lod stoji vedla mna a aku ma pet či s radarmi alebo bez radarov ta moja to proste nezoberie ako prva aj ja ju vidim že tam prva je , bol som na TS a viacej staršich hračov mi popisovalo podobny problem ja netvrdim že je chyba u BP ja som len chcel zisitit prečo to je či sa oplati kupovat dalšie radare alebo nie dokonca sa mi v skupine chalani smeju čo to mám za pet ked oni bez radarov stoja pri mne a mne hodinu píše box bol zobraty je to skušane na dvoch internetových sietach na rozdielných počitačoch win7 a win10 je to bez zmeny
    Sťahovanie

    Nahrávanie


    19,8 Mbit/s ping 8,2ms
    16,4 Mbit/s
     
  12. Radary nemaju vpliv na rýchlosť zbierania, ale na dosah ak máš vyhľadávač NPC, ja mám v petovy 10 radarov LV3 v rýchlej konfe a využívam to každodenne.... v ťažkej mám zosilovače laserov
     
  13. Efekt: Zväčší dosah radaru tvojho P.E.T. o 12%

    Radarový protokol rozšíri dosah radaru P.E.T.. Tiež zvýši účinnosť zberača P.E.T. a mechanizmu zamerania nepriateľov. čiže zakonite musi lepšie zbierat ako pet bez radarov ale opak je pravdou
     
  14. Badmaniak

    Badmaniak User

    Sbírá "lépe" jen tím, že dosáhne dál. Nic jiného tím myšlené není. :) Rozhodně nebude rychlejší, na to žádný protokol není.
     
  15. ZOHAN

    ZOHAN User

    ***SAK∑.feat.CR∑Đ*** ?? řešíš tu sbírání petem na paladiu nebo sbírání petem boxíků na pvp? A tvoje lodička stojí, nebo lítá s ním?
     
    prezindentgalaxie and misshanoi like this.
  16. ZOHAN - riešim zber paladia na boxikoch tolko lodi nelieta tam je to v pohode ale na paladiu je natresk a tam je pet vždy posledna ak chcem niečo zobrat musim sa držat mimo hračov a je jedno či som v maske alebo lietam aj ja
    Badmaniak- Tiež zvýši účinnosť zberača . vysvetli mi ten pojem

     
  17. tým že sa zvyši dosah, zvýší sa účinnosť...nie rýchlosť zbierania, tá je priamo úmerná rýchlosti lodi a pingu...
     
  18. Badmaniak

    Badmaniak User

    Sake: Zrovna jsem ti ho vysvětlil. Já nevim, ale mám pocit, že jsi trochu opožděnej, jak tě tu čtu. Furt jen opakuješ něco, co už tu pětkrát padlo.

    Účinnost se zvedne tím, že se zvedne dosah peta, létá dál. Tak je to myšleno.
     
  19. ZOHAN

    ZOHAN User

    Nevím na jakém serveru hraješ, ale pokud tam máte tedy údajně na paládku narváno a pokud sbíráš aktivně i lodí, tak ti zbývá než že při opakované hlášce v logu- box se již sbírá, tak vypnout a zapnout peta, aby chytil jiný algoritmus než ostatní peti. Jinak se s tím musíš smířit, sám to jinak neovlivníš. Leda počítač z NASA a kabel přímo na BP....
     
    prezindentgalaxie and misshanoi like this.
  20. ZOHAN dik za radu to aj robievam len si to skus a pozri si čo to robi s palivom , dalšie rady už nepotrebujem začina ma mrziet že som to sem vôbec daval pre niekoho som tela a pre niekoho retardovany ozaj super komunikacia ..... dalšie rady už nepotrebujem boli mi zodpovedane všetky otázky