Diskuze: Pirátské bedny

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Neya, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. °~ĐaViĐ~°- Ale já vím že není napísané, nikdo se s tebou nehádá,jen vyjadřuji své rozhořčení a varovanie pre ostatných.A nebavím se o zelených,tam mám statistiku ještě žalostnější.cca 500/2 nevím přesně.
     
  2. |Oromë|

    |Oromë| User

    orbitdohuby nikde nieje napisane ze mas dostat z 10 debni 1 lf4, je tam iba 3x vacsia sanca, cize ti kludne ani 200 modrych debni nemusi padnut lf4....tvoju nespokojnost nikam pisat nebudeme, info k modrym debnickam je jasne a zrozumitelne

    Foяmi ma pravdu akcia sa vztahuje na vsetky debne, to ze su pocas akcie debne z npc zelene je len graficke zobrazenie, ale dieliky v nich su, tak isto to plati aj na 2x lf4 akciu
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. No tak nepište, nikde není dovolání,děkuji za pomoc.Ono 456Kč není tak moc,že.
    Tak nevim co už,kam se dovolávat??A vím co je tam napísané,a je to sprosté.
    A myslím si že jste tu pro hráčskou komunitu,když tedy si stěžuji máte to poslat dál ne??Stěžuji si na tento systém a myslím oprávněně za 456kč nedostat prakticky nic je podle mne nehoráznost.A ještě dodatek jde o to zda BP tyto bedny nepřehodnotí,bez výzev od hráču a moderátoru asi těžko.
     
    Naposledy upraveno: 14/12/14
  4. »vojta«

    »vojta« User

    orbitdohuby to je jako kdyby sis koupil los a pak dal sázecí společnost k soudu za to, že jsi nevyhrál ... prostě v modrých bednách máš jen navíc 3x větší šanci na lf4 + šanci na speciální lodě, nic nemáš garantovaný. a ohánět se tady cenou ... nikdo tě to kupovat nenutil
     
  5. Sentiero

    Sentiero User

    orbitdohuby ono by bylo asi dobrý, před tím než něco koupíš, si přečíst, co vlastně kupuješ... Tam totiž není psaný, že z tolika a tolika modrých beden dostaneš tolik a tolik lf4. V těchto bednách je pouze zvýšená šance na nalezení lf4.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Korben

    Korben User

    Dovolanie ? Je pri tebe niekto kto ťa núti nakupovať kľúče ? Za svoje peniaze si dostal to čo si si kúpil. Ty si nekupuješ obsah bedne. To čo si si kúpil, to si aj dostal , nikto nemôže za to že si si otvoril nesprávnu bednu.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. mě padlo z 30 boxů 2 lf4 2 pohony 1 štíty 2 lf3 dílek apisky zeusky a plno munice + 152 energie celkem :D
     
  8. Ale ano nikdo mne nenutil,ja se s Vami o tom nechci přít. Dostal jsem co jsem zasloužil... no.Jen jsem chtěl připomenout BP jestli je to přijatelné pro hráče.Pro mne ne a jinou formu protestu bohužel nemám,odkázali mne na forum a na moderátory,pokud zde není zajem ventilovat muj problem budiž.Ja se z toho nepo...Jen prostě opět přehodnotím svuj přístup ke hře a vyřízeno.
    Díky za ochotu.
     
  9. Korben

    Korben User

    Sťažovať by si sa mohol , ak by si nedostal to čo si si kúpil. No ty si to dostal, tak že sa nemáš na čo sťažovať. Všetko čo v hre robíš, je na slobodnej vôli každého hráča. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. Ale ano ,jak mám vyjádřit směrem k BP svoji nespokojenost se stavem věci,jen přes Vás.Ano dostal jsem z beden věci a jen jsem chtěl poukázat na nevyváženost tohoto produktu.Nic více,žádnou reklamaci jsem nepožadoval.Prostě tento produkt povazuji za nepovedený.
    Tečka.
     
  11. Korben

    Korben User

    Tak to nekupuj. Bodka. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. No už ne, a pokud Vás to netrápí tak mne ano.A pokud proti tomu nic neuděláte tak si o Vás myslím pořád to samé.
    Je to marný, je to marný,je to marný...
     
  13. orbitdohuby prosím ťa a čo s tým majú urobiť? :D Zmeniť to aby s každých 10 bola 1 lf4? To si na omyle. A oni to aj tak zmeniť nemôžu, môže to len BP.
     
  14. No nahlásit moji nespokojenost přeci ne,at mne prásknou v tom svém raportu.Co jinýho chci.Chci změnit svět k lepšímu nic víc ,nic míň.
    No už sem se vykecal,tak vyčurat a spát.
    Ne nechci aby, byla každá 10tá,chci aby byla dana jasná cena.
    Dost pohádek dobrou.
     
  15. Korben

    Korben User

    Cena jasná je a buď ju akceptuješ , alebo nie. Na tom nieje čo reportovať. Chceš zmeniť svet k lepšiemu ? Tak to si na nesprávnom mieste.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. orbitdohuby bedne sú drahé pretože všetko v darkorbite je drahé, kukni sa napríklad na uridium - 10€ (250-300kč) len 30k U, čo s toho 3 lf3? :D alebo CPU slotov 250.000U čo stojí a rozrátaj si akú to má hodnotu v KČ nato že je to taká blbosť (kôli tomu, že to vydražíš, inak je cpu fajn)
    Je to tak, darkorbit je predražená hra a pekné modré bedne neznamenajú že sa bp zlutoval a porozdáva hráčom lf4.
    Inak som rád že som si ich nekúpil tiež som nad tým rozmýšlal :D
     
  17. Zafod

    Zafod User

    Jo, jo... U nás v ulici je restaurace, moc rád tam chodím. Ale všechno je tam strašně drahé ba co víc předražené. Dám příklad, za 10€ si tam koupím jen 10 piv. Co z toho, ani opice pořádná. Nebo pizza, to mi možná ještě něco zbude. Spočítejte si jakou to má hodnotu v Kč.
    Je to tak, ta restauračka je prostě předražená. Pěkné půlitry neznamenají že by se slitovali a rozdávali tam hostům pivo grátis.

    Sice nemám páru jaké mají provozní náklady, jaký mají nájem, kolik platí zaměstnancům, jaké potraviny nakupují. Hlavní je, že mám svůj stupidní názor a melu jak je to tam předražené. Nemám páru ale melu. Jediné co vím kolik stojí sud toho piva co tam piju, a když mi vyjde že mají z piva deset kaček, je mi z toho šoufl...


    Btw: a to si představte, že mě ještě nutí si to kupovat...
     
    -baghira2- a Korben tohle ocenili.
  18. Nu dobrá naletěl jsem,nechci dělat vlny včera jsem byl vytočenej,pak pod vlivem, nu což.Jen jsem si myslel že,když si někdo naběhne nebo ho něco trápí,tak je dobré to ventilovat.Nu pokud si myslíte, že to nestojí za to, budiž.

    Apropo, do hospody nechodím už od srpna.A kecy jsou tu stejný tak ani sem no.Asi pudu na lampárnu,nebo do vrby??
     
  19. Zafod

    Zafod User

    Že jsi to napsal je v pořádku, nikdo ti přece za to nevynadal. Bylo ti i odpovězeno, jenže evidentně nebyla odpověď dle tvých představ. Tak zde začneš blábolit o nějakých kecech. Takové jako ty mám nejraději, pojedou si pořád svou a když jim předložíš argumenty, tak se na ně ani nepodívají, mávnou rukou a stejně pokračují ve své pohádce...
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. Kubino

    Kubino Guest

    Tvoju nespokojnosť vyriadim ak sa budem rozprávať s niekym od BP pri vianočnom večierku, prípadne to tu má im poverená osoba, kt. sa stará o feedback, k nahliadnutiu, posty ani tému nemažeme :)
    Iní hráči to tu majú tiež k nahliadnutiu, tým sme splnili tvoju žiadosť, si myslím, takže na čo všetky tie posty k tomu? Alebo ti nešlo len o priania v citácii ale chcel si sa domakať k niečomu inému? Napísal si to podľa mňa jasne.

    Btw. buď rád, že máš bilanciu ako máš, osobne som vyzbieral stovky zelených (>500) a nemám žiadnu LF4, samozrejme klúče sa kupujú za urídium a to sa kupuje za reálne peniaze takže je to interval modrých kde môžeš ale získať oveľa lepšie veci. Bedne sú o náhode, to je max čo sa dá k tomu povedať.