Diskuze: Pirátské bedny

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Neya, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Dobře,děkuji za pomoc.Nechtěl jsem blábolit,neumím se asi moc vyjadřovat,to mě prosím omluvte.
    Jak jsem psal moje bilance byla 10modrých 1Lf-4,pak 20červených 1Lf-4 potom 10modrých 1Lf-4.Bylo to jindy na jiném učtu.Nabyl jsem dojmu,že za zaplacení ať 10ti modrých tak 20 červených je skoro jistá naděje že padne Lf4.
    Statistický vzorek byl evidentně malý a já byl přesvědčený,že to tak je a cena tedy zhruba 250,- za jednu Lf-4.
    To je vše,kecy si nechám,děkuji za upozornění. Myslím to vážně.
     
    Naposledy upraveno: 16/12/14
    Zafod tohle ocenil(a).
  2. Korben

    Korben User

    Post zmazaný , nepodložená informácia.

    OT post zmazaný, udelené body. Práve že sme na fóre a za klamlive informácie môžeš dostať aj ban, tak pozor na to čo píšeš.
     
    Naposledy upraveno: 16/12/14
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. -HeJkO33-

    když už tu píšeš nějakou informaci, která je nepravděpodobná, tak bys ji měl být schopen i nějak podložit. Jinak sem bude psát každej kdejakou blbost a fórum bude plné dezinformací.

    Korben

    dělá jen svou práci. Moderuje fórum. Tak tu hned nepiš narážky, jestli jsme u soudu, protože musíš své tvrzení doložit.
     
  4. Sentiero

    Sentiero User

    -HeJkO33- je dost nepravděpodobný, aby z 3000 beden ikdyby zelených, padla jen 1 lf4. Mimo to, z tolika beden určitě padly dotyčnému hráči např. lodě nebo designy.
    A opravdu se mi nechce věřit tomu, že z 3000 kousků beden jen 1 lf 4. Ovšem pokud pro své tvrzení máš nějaký důkaz, tak ho sem dej. Jinak je zbytečný sem psát takové informace.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Prosím ostatní, kteří jsou nespokojeni pište slušně a k věci.Já se o to budu snažit také.
    Abychom se dopracovali k nějakému výsledku je to nutné. A rád uvidím příspěvky hráču,kteří mají zkušenosti s modrými a červenými bednami,jestli nějací jsou.
     
    Zafod tohle ocenil(a).
  6. postman

    postman User

    Orbite, já hned první den, kdy dali do hry modré a červené bedny, pochopil, že toto zboží nechci, protože je pro mě nevýhodné. Ale jsou hráči, co neví co s € a z nějakého důvodu to chtějí.
    To bohužel není tvůj případ. Ty jsi to evidentně koupil bez jakékoliv informace na základě své domněnky a teď jsi rozhořčený. Akorát myslím, že to je asi tak vše co můžeš. Podívej se na to s nadhledem, to na co poukazuješ ve hře, je i všude okolo tebe, normální tržní prostředí.
    Za mě ti doporučím, hrej zdarma. Já už to tak několikátým rokem dělám, kdysi jsem přestal platit, protože mě taky určité věci ve hře naštvaly, a řeknu ti, že zážitek ze hry mám úplně stejný.
     
    Zafod tohle ocenil(a).
  7. |Oromë|

    |Oromë| User

    orbitdohuby pokial sa tu bude prispievat pokojne a v ramci pravidiel k danej teme tak nieje problem...

    ja osobne mam istu skusenost s modrymi a cervenymi debnickami, mal som ich asi 80 modrych a asi 140 cervenych, uz presne cislo neviem
    celkovo padli 2 lf4, solace, 3 mask cpu....nieje to moc vela, tieto druhy debni uz nekupujem, vysledok je velmi neisty, mozes natom ziskat ale aj velmi prerobit

    vzdy si treba dat pozor co kupujes a precitat si o tom podrobne info, ci to stoji zato..to plati aj v hre aj v normalnom zivote, nie kazda ponuka je vyhodna
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. TRIXT

    TRIXT User

    orbitdohuby: Jedinou věc co mám odpozorovánu, co se týká modrých beden, je to, že pokud koupíš prvních 10 klíčů a nemáš žádnou loď spearhead, citadel a aegis, tak ti jedna z těchto lodí padne (nejpozději z 10 bedny spearhead). Z informací co mám vychází prozatím pravděpodobnost asi 55% spearhead, 30% citadel a 15% aegis. Poslední dobou mám všask pocit, že spearhead získává postupně větší převahu. ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Jasně, budu klidně a věcně argumentovat, to slibuji.
    Co k tomu říci?Prodělal jsem,zase bude líp.Na rozhazování také nemám i když jsem výdělečně činný.Příště si to lépe rozmyslím.Jestliže je to tak jak píšete, přestali pro mne tyto bedny existovat. A jestli přestanu platit jiné výhody to nevím,zatím jsem je zrušil.Uvidíme.
    Děkuji všem za info.
     
  10. vosinoha1

    vosinoha1 User

    jen malá otázka .. jestli BP nepřehodnotí obsah v bednách po zrušení zásobníku munice běžná x2 x3 sab lze najít v boxech a připisuje se ano namítnete že je to munice která se v obchodě dá koupit za uri ale řekněme si kdo si jí kupuje ? já nechápu lidi co jí draží natož ty co si jí koupí , moduly ty lze vydražit prakticky zdarma jen za pár kreditů i flaxáč už dnes má všechny moduly , sebrat dvacet beden a najít jen munici nebo modul kterej mám v hangáru 18 x je smutný tak se ptám jestli nemáte nějaký informace zda-li se něco v tomto směru neplánuje děkuji...
     
  11. Korben

    Korben User

    vosinoha1 To že to máš ty, neznamená že to majú všetci. Nezabúdaj na nováčikov , nie každý má všetko.
    Čo by si chcel len uridko? Nič sa nechystá.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. Včerejší Vánoční úkoly mě opravdu potěšily :) Poté co jsem si je udělal , jsem si sebral dvě bedničky a v obou byly štíty B02 :) Pěkný dárek před Vánoci :)
     
  13. chem sa opitat ze aka je sanca na ziskanie solace alebo ine designi na goliatha okrem tich zakladnich(co nezmenia tvar a nemaju schopnosti)
    lebo solace chem najviac zo vsetkich designov
     
  14. Korben

    Korben User

    To ti nikto nepovie. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. vosinoha1

    vosinoha1 User

    korbene já nechci jen uridko to se navíc v bedně nedá najít :D ale jen ta munice mi přijde v bednách na nic dobře moduly budiž ale ta munice ?
     
  16. 1 otázku mám. Keď je akcia zeus, tak je aj 2 násobná šanca na lf-4? Lebo akurát mi z bedne padla lf-4 tak ma to napadlo sa spýtať.
     
  17. Kenny

    Kenny User

    Při akci na zeus je šance na lf4 normální, ne x2.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. °~ĐaViĐ~°, kdyz je akce na zeus, tak je na zeus. Na lf4 akce neni.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. Okey, zdalo sa mi, že som to niekde čítal :D
     
  20. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    °~ĐaViĐ~° a kdyz dostanes lf4 bez akce pujdes se ptat jestli se zvysily sance na zisk? Akce je na dilky Zeus, cize na lf4 by se primo vztahovat nemela. Jedna z teorii je, ze lf4 v bednach se opakuji po urcitem intervalu sebranych beden, a kdo ma stesti, trefi prave bednu s lf4 a cyklus jede odznovu. No a protoze na akci zeus sbira bedny spoustu lidi, cyklus se timpadem 'zrychluje' a vzacne predmety padaji casteji. Ale toto je jen teorie, jak to je doopravdy ti nikdo nerekne, fakt je ze akce se vztahuje na dilky Zeus. :)