Diskuze: Pirátské bedny

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Neya, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Ked uz ste zmenili temu z "Piratske bedni" na "Akcia zeus" tak mám aj ja otázku, prečo nieje ako pri apise zlava na okamžitú kúpu zeusu
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. |Oromë|

    |Oromë| User

    Pᗣᗧ•••Nαrcis•• lebo medved..no co ti mam na taku otazku povedat? :)

    proste nie je, zlava je len pri apiske,

    a poprosim spet k teme, toto je uz trosku mimo..ak mas dalsie otazky pis ich do prislusnej temy
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Jak píše =Marvin=,mohlo by to mít něco do sebe.Dnes 1Lf-4 skoro na tom samém místě jako minulá.Jinak skoro nic.
    Vlastně 2 dílky Apise,které nepotřebuji.
     
  4. Likan.

    Likan. User

    Zľava iba na apis je preto lebo BP chce horlivým, nerozmýšlajúcim platičom, zťažiť hru, aby platili ešte viac :) Väčšina hráčov si totiž dáva blbé ciele, napr. namiesto toho, aby si dali hneď za cieľ postaviť zeus, si zaumienia, že si postavia apis. Našetria si cca 30-40 dielikov a potom príjde neodolateľná 25% zľava... no nekúp to. Lenže potom, keď začnú stavať aj zeus, zistia, že majú ďalších 30-40 dielikov na apis a približne 20 na zeus t.j. zbytočne vyhodené urko. Platič potrebuje viac urka = viac peňazí, jupííí :rolleyes:

    Možno to je iba moja fikcia, ale úprimne teraz, koľko z vás sa hnalo za apisom, dokupovalo ho za urko a potom zistili nemilú pravdu, keď začali stavať zeus ?
     
  5. Spartakus

    Spartakus User

    Zdravím. Měl bych otázku. Kdysi jsem četl (tuším, že někde tady), že když se na mapě ukáže bedna, tak je odměna z ní ,,pevně´´ daná. Ale pokud je v ní díl na Apise a Apise mám postaveného, jak to, že z ní dostanu něco jiného?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Je tu napsané,že pokud nedostavíš i druhého Apise v tech centru budou ti dílky do Apise padat, potom již ne.
    Ověřené to nemám.A jestli je dán obsah beden toť otázka.Chtěl bych znát odpověď.
     
  7. Korben

    Korben User

    Ak už máš aj druhého apisa, tak už ďalší diel nedostaneš, teda aspon ja som ho ešte nedostal.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. Korben, myslím, že se Spartakus ptal docela konkrétně. Myslím, že zrovna ty jsi zde psal, že odměna v bedně je pevně daná. Nebo to není tak úplně pravda? Jednou si taky psal, my toho víme, to by jste se divili :D. Mě by tohle taky docela zajímalo :D.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Korben

    Korben User

    Cruenta†Ultionem Prečo by to nemohla byť pravda ? Jednoducho ak sa ti má pripísať už duplicitný diel, tak systém ti ho nepripíše a na miesto toho dielu ti dá niečo iné. Obsah bedni bude pevne určený. No ak je stanovené, že nemôžeš dostať duplicitný dielik alebo duplicitný dizajn, tak musia mať ošetrené zisťovanie systémom, či ten hráč už náhodou komplet apis alebo dizajn nevlastní.
    Ak mieriš na to že by systém rozoznával samotných hráčov a prideloval im odmenu podľa peňazí alebo podľa ich výbavy , tak to si na omyle. To by bolo strašne veľa faktorov na rozlišovanie hráčov.

    Paranoja hráčov je moc veľká ak sa im nedarí nájsť to čo hľadajú a stačí k tomu veľmi málo.
    Ja tu nemienim nikoho o niečom presviedčať, z hĺbky duše mi to je jedno. Ja mám rovnaké podmienky v hre , ako ktorýkoľvek hráč. Tak isto zbieram bedne , robím brány (keď mám čas) a tak isto nedostanem to čo som chcel. Ale nebudem tu fantazírovať , že nejaký škriatok tam sedí a prehadzuje mi obsah v bedni.
    Veď máte slobodnú vôľu sa rozhodnúť. Nejde vám to ? Tak nezbierajte.
    Mne nič nedá napr. z 20 bedni, tak nezbieram ďalej , ale zbieram inokedy a nie že budem za každú cenu zbierať. Keď to nejde, tak to nejde , pôjde to inokedy. Ale to by tu musel mať niekto aj trpezlivosť. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. Spartakus

    Spartakus User

    Korben Děkuji, za obsáhlou odpověď. Ptal jsem se proto, že mi to už delší dobu vrtalo hlavou, jak to vlastně je. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. Jedno vím určitě, můj psychický stav je v pohodě, procházím pravidelnými testy, vzhledem k mému povolání. Takže platí, že obsah bedny je pevně daný, až na vyjímky :D:D:D, skvělá odpověď, ty bys mohl dělat diplomata.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. Korben

    Korben User

    Cruenta†Ultionem Prečítaj si to ešte raz a potom ešte raz a potom znova a ak to nepochopíš, tak mi to je jedno.;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. Nebuď hned napružený, zítra máme svátek narození Ježíše Krista :D. Prostě v některých málo případech se může obsah bedny změnit. A co, to je život, i tak je krásný. Vařím rybí polévku, ta bude, pozval bych tě...
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. Korben

    Korben User

    Ja nie som vôbec napružený.
    Skúsim to inak. Obsah všetkých bedni je pevne stanovený, ale ak sa v bedni nachádza dielik apis, prípadne dizajn, tak na tieto bedne bude systémom zabezpečená kontrola. Ak systém zistí že hráč daný obsah vlastní, tak nepridelí duplicitnú odmenu , ale vygeneruje nový obsah. Toto prebehne len u bedni pri ktorých je stanovený limit.
    Toť všetko. :)
    Rybaciu polievku nejak nemusím a z rýb zjem jedine sumca a zubáča (candát). :D U nás sa pripravuje kapustnica. :)
     
    -baghira2-, AnonymouS- a °~ĐaViĐ~° tohle ocenili.
  15. Ó Bože, byl bych po 2-3 hodinách opatrný s otevřeným ohněm :D.

    Celou dobu říkám, že jistá výjimka u boxů je, nic víc :D.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. Korben

    Korben User

    Ty napíšeš jistá, iný napíše mení sa obsah a u ďalšieho to už nedá nič preto lebo je na neho naštvaný systém a ďalší už napíše že je to preto lebo neplatí. :D

    Na tomto fóre som si zvykol na jedno. Všetko čo napíšeš, môže byť použité proti tebe. :D A vo tom to je. ;)
     
    -baghira2-, Zafod a Spartakus tohle ocenili.
  17. Sentiero

    Sentiero User

    No nemůžu se nepochlubit :)

    Včera jsem sbírala bedničky a z cca 26 beden jsem dostala 2 díly apisu (a to včera žádná akce nebyla),generátor a design venom. Což mě teda opravdu překvapilo :)

    Ale asi jsem si to zasloužila :p
     
  18. HonzaMacak

    HonzaMacak User

    jaka je šance na desingy?
     
  19. |Oromë|

    |Oromë| User

    HonzaMacak presne % nevieme, vieme len ze sanca je velmi mala :)
    podla mna zo vsetkych veci je konkretne na dizajn najmensia sanca(mensia je mozno uz len pri celej stihacke apis ci zeus)

    napr. u mna je to zhruba 3000 debni na mojom ucte, a stoho mam celkovo 3 dizajny..solace,sentinel a venom
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. AnonymouS-

    AnonymouS- User

    čo sa týka šance na designy, možem pridať moje skore .. takže cca 1800 bedni a z toho 2 designy- venom a diminisher