Diskuze: Pirátské bedny

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Neya, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. |Oromë|

    |Oromë| User

    pidlo samozrejme padaju aj zo zlatych, je tam uplne ten isty obsah ako v zelenej akurat mozes najst aj casti zeusu.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. *pursuer*

    *pursuer* User

    pidlo - ano,pretoze su rovnake ako zelene,ale mozes v nich najst navyse celu zeusku alebo plany na nu,ale inak to iste co v zelenych.Ak chces teda hladat skill design a nemas zeusku,tak odporucam otvarat len zlate debny a tak okrem skill designu mas sancu najst aj zeusku ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. pidlo

    pidlo User

    ahojda dvojtá sance na lf4 dnes je jedna další bude další měsíc? jde m io to že mi klíce co byli vypadali na zeusku. abych věděl jestli nacpat uru do klícu nebo si je radši šetřit dělat zetu a klíče zase schovat do nějaké ekce. jde m io to abych třeba na lf4 na akci necekal půl roku. jak casto cca bývají nějaký akce třeba zrovna dalb šanca na lf4 a zeuska.
     
  4. *pursuer*

    *pursuer* User

    pidlo - ja ti to poviem takto,ze skor som nasiel LF4,ked akcia nebola ako ked bola.Sanca je prilis nizka a aj ked je dvojnasobna,aj tak je stale nizka,cize bud mas stastie alebo nie.Skor by som si kluce nechaval na najdenie planov na zeusku,ak ju este teda nemas a popritom mozes najst LF4 ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. pidlo

    pidlo User

    aha no já bych se chtěll práve zameřit nejvíc na lf4.
     
  6. 555m555

    555m555 User

    pidlo akce na lf4 bejva podobne jako na zeus,jednou za čas:-D ale je to tak co dva týdny,takže s trochou trpělivosti bude další cobydup
     
  7. 123812

    123812 User

    Dneska mi padl design na vegu "corsair" ale skill design to není.. je to dražitelný (takže hodnota 10 000 kr..)
     
    Naposledy upraveno: 20/2/15
  8. Spartakus

    Spartakus User

    Taky nechápu, proč tam tyhle desingy jsou, stejně jako moduly stanic... Naštěstí jsem full a už mě to nemusí trápit. Jen těch 210 klíčů navíc je mi trochu na prd. Poslední nákup jsem trochu přehnal... :D
     
    -baghira2- a Cruenta†Ultionem tohle ocenili.
  9. Spartaku gratulka a trochu závist, mě ještě pár chybí tak mi je můžeš poslat. Je fakt že by ten obsah beden mohli trochu aktualizovat. To že jsou tam designy které se dají koupit za pár kreditů, moduly, xenomit a hodinové boostry, to mě většinou jen naštve. To kdyby tam raději přidali EE nebo víc LGD. Osobně jsem elite design za celou dobu co jsou bedny našel jen 2 x (z úplně první bedny žlutou vegu a za nějaký měsíc Solace. Od těch dob ani ťuk a to už jsem těch beden otevřel za ty roky mraky. A S LF4 je to jak kdy, já je sbírám o akci a většinou mi tak 1 padne, max jsem našel v jeden den 3, v jiné dny vetšinou nenajdu nic, takže za mě je lepší sbírat o akci.
    A dokud jsem neměl letouny a sbíral zlaté bedny, tak mi celkem padaly i tam, tok co 100 klíčů/1.
     
  10. 123812

    123812 User

    Já mám asi 200 klíčů → 0 LF4 → 2 dílky APIS
     
  11. Korben

    Korben User

    123812 Máš 200 kľúčov, alebo mal si 200 kľúčov ?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. 123812

    123812 User

    + - Dohromady...
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. Korben

    Korben User

    Ak si ich minul, tak máš napísať že si ich mal, lebo teraz máš 0 kľúčov. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. 123812

    123812 User

    Já myslím od začátku že jsem posbíral + - 200 beden a z toho 0 LF 4 a 2 dílky do apise :D teď už snad k pochopení :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. Korben

    Korben User

    No vidíš že to ide. :D
     
    -baghira2- a Cruenta†Ultionem tohle ocenili.
  16. Spartakus

    Spartakus User

    *G*O*L*E*M* Právě a když už boostery, tak by mohly být distribuční. Osobně bych ocenil: Méně beden na mapách a na druhou stranu lepší odměny. Jinak ti je klidně pošlu. :D Poloviční sleva, no neber to. :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. Spartaku jsi kámoš, škoda, že to nejde, no nic mám nachystaných 243 klíčů a tuším zítra akci na LF4, už dlouho nebyla, tak by ji mohli dát. Tak doufám, že nějaké najdu, urka mám dost na to abych těch několik chybějicích LF4 mohl najít, ale neskutečně mě točí jak velké procento nesmyslů najdu a jak málo je těch dobrých věcí, to se v průběhu let jen zhoršuje, takže nemám dost pevné nervy abych to narval do klíčů. A kromě LF4 mi už nic neschází, tak to holt musím trpělivě po kusech dosbírat.
     
  18. Mne padol avenger z bedne a pravdepodobne v tej bedni mal byť LIGHTING .. nervy som mal strašné ale čo už ^^

    btw. čo tu píšete že vám nič nepadlo na zeus akciu tak na našom TSku čo sme +- 15 a z toho 3 zberali bedne tak dokopy im popadalo asi 12 lf4 a myslím že to som povedal málo :D a dokopy utratili 500-600 kľúčov
     
  19. 123812

    123812 User

    No mi nic nepadlo :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. |Oromë|

    |Oromë| User

    I♥ŁIKΞ♥ßØØßIΞŞ♥ Kde si prisiel nato, ze tam musi byt vzdy skill dizajn? Corsair a Avenger su v bednach pomerne casto, sam som tam nasiel oba tieto dizajny v minulosti.

    Kupovat kluce je risk, niekomu pada a inemu zas nie.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).