Diskuze: Pirátské bedny

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Neya, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. .HumliK.

    .HumliK. User

    mě padl na zeus event sentinel a další event venom :D
     


  2. Máš pravdu no ale neviem zamyslel som sa a to mi z toho vyšlo ale nikdy človek nevie :) možno keby mám vydražený ten design tak by mi možno padla munícia možno xenomit alebo nejaký podobný bordelík :).
     
  3. |Oromë|

    |Oromë| User

    I♥ŁIKΞ♥ßØØßIΞŞ♥ Nemyslim, ze vlastnit konkretny dizajn zarucuje inu odmenu, poznam ludi co dostali napr. 2x spectrum z bedne. Nema zmysel hladat v tom system, su to nahodne generovane odmeny a nezalezi na tvojom lvl alebo vybave.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. dnes idem zozbrierat 1000 bedni potom tu postnem výsledok ... uz mam "predzbieranych" 200 bedni cez akciu na zeus bez padnutia lf4 tak dufam ze z toho nieco bude :)
     
  5. Korben

    Korben User

    Prečo by ti mala padnúť pri akcii na zeus , LF4 ? Aj keď ju prajem všetkým, najviac mne. :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Korben mne padla jedna lf4 cez akciu na zeus :) len odvtedy co mi cez tu istu akciu padla (minula sobota) tak som stihol zozbierat dalsich 200 bedni a nepadla mi ziadna :) no zeusku konecne mam :D
     
  7. Korben

    Korben User

    Ja netvrdím že nepadne, len ak nepadne, tak sa netreba tomu čudovať.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. oops.eu

    oops.eu User

    Jak vám dneska padali lf-4ky na akci?? :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. MartyCZ2

    MartyCZ2 User

    Z myslím 21 nebo z 22 beden 1 LF-4 + 2 dílky na apis, takže spokojenost.
    ID: 90069790
    česko 3
     
  10. oops.eu

    oops.eu User

    na které mapě? :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. MartyCZ2

    MartyCZ2 User

    LF-4 na 4-5 a ty dílky myslím na 2-7 a 2-5...
     
  12. Tak nevím, proč se to jmenuje akce LF4, já dnes 161 beden jsem stihl posbírat a bilance žalostná, 4 x LF3, 2 x generátor pohonu, 1 x generátor štítu a 1 x XXL mask. Mám takový pocit, že kdybych sebral dalších 200 beden, tak bych LF4 nenašel. Prostě asi mají pocit, že už jich mám dost. Od té doby, co jsem si vylítal posledního herkula, je moje motivace hrát prakticky 0. Jakákoliv aktivita vedoucí k těm několika LF4 co mi chybí je založena na náhodě. Moje snaha s tím nemá nic společného, prostě z bran je to náhoda, z beden taky náhoda. K ničemu mě to nemotivuje, tenhle systém je fakt hodně nešťastný. Aby mi na akci LF4 padly 4 LF3 kterých mám plný hangár to mám fakt pár dní zase po chuti tohle hrát.
     
    Cruenta†Ultionem a MartyCZ2 tohle ocenili.
  13. |Oromë|

    |Oromë| User

    *G*O*L*E*M* Podobny nazor som mal aj ja, no teraz sa mi v hangare uz kopia navyse havocy, hercul a aj lf4ky, niekto ma stastie a niekto zase smolu.

    Ja som pocas apis akcie dostal 7 lf4 a venom z 160 bedni, doteraz nechapem ako je to mozne a bol som doslova sokovany. Zaujimave je, ze som do konca dna zobral 160 bedni a padlo 7 LF4, potom prisla polnoc a apis akcia skoncila, zbieral som aj po polnoci, cca 350 dalsich bedni a uz nepadlo vobec nic.

    Skus to tiez pocas apis akcie na mape 5-2, mne sa tam darilo a mozno sa aj na teba usmeje stastie. ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. Takze : ku vcerajsku: vyzbieranych bedni 368 výsledok : 2xlf4 , 3x mask XL , 3x modul , 4 gen-BO2 , asi 15 pohonov , a vela zbytočností -.- keďže som od poslednej lf4 po prvu zo včerajška vyzbieral približne 350 bedni (200cez akciu na zeusku ~150 včera) tak neviem pochopiť JAK ti mohlo zo 160 bedni padnuť 7 lf4 vyzbieral som už bedne za 2 mega uri a mam 13 lf4 (myslim 2 alebo 3 z kappy) -.- asi to naoza skusim cez akciu na tu apisku a bedne zbieram 4-1 , 4-2 , 4-3 z dôvodu kym všetky tie bedne vyzbieram tak si možem dokupiť rovno dalšich 300 :D čiže včerašok bol biedny a to už som sa začal tešiť keď mi v rozpätí 50 bedni padli 2 lf4 ... no potom prišlo ďalšich 100 a nič ...

    ____

    mal by som však ešte otazku : Poslednych 70 bedni som zbieral v čase 23:15 a 23:45 .... na hlavnej stranke sa už neukazovala akcia ani nič podobné .... Kedy vlastne končí tá akcia? O polnoci alebo nejak o 11-tej? [​IMG]87230910 server: škandinavia 1 :)
     
  15. |Oromë|

    |Oromë| User

    sтяapo_sk1 Akcia by malo koncit vzdy o polnoci, preco mi padlo 7 lF4 neviem, proste som mal asi len stastie a uz nikdy sa to neopakovalo, mal som aj obdobia 500 bedni a nic.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. No já už mám samozřejmě apis i zeus postavený, apisku mám v hangáru ještě 1 do foroty, takže mě už zajímají jen LF4. Včera jsem o akci nenašel ani 1, dnes bez akce 51 beden a mám 1. Takže ta pravděpodobnost o akci je iluzorní, akci dávají jednou za x týdnů podle mě tak 6-8 týdnů a ještě to pak nepadá, akci apis už ani nepamatuju kdy byla, akce zeus je pořád. Prostě na to peču, je to fuk, kdy to člověk sbírá. Já nejvíc co jsem našel byly 3 LF4 o akci na LF4, ale to bylo jen 1 x. Jednou jsem našel 2 LF4 a pak už vždy jen max 1. Taky nechápu jak někdo může najít 7 za jeden den. To bych chtěl někdy zažít, ale to by jim asi napřed musel dojít xenomit, moduly do bitevek a hodinové boostry. Vždy si říkám, že je to jen hra, ale někdy mě to pěkně štve, hlavně když vidím, že někdo má prostě štěstí a při mnohem menší spotřebě klíčů je full.
     
  17. na mojom prvom full lf4 ucte som potreboval 1,7 mega U na 35 lf4 ... to boli len zaciatky vtedy padalo vsetko ... no cim ide doba dopredu tym mam pocit ze veci tipu lf4 , designy a veci podobne miznu ....
     
  18. *pursuer*

    *pursuer* User

    sтяapo_sk1 - LF4 mi padaju stale,mam ich hafo,no tie designy mi dakedy padali,ale uz velmi dlhu dobu som ziaden nenasiel,no ked vidim flaxaca so spektrom,sentinelom atd..tak som rad,ze aj slabsi hrac najde nieco tak luxusne bo ja ich mam uz vsetky,takze by mi zbytocne nejaky padol :cool: No vacsinu designov som nasiel z debien od piratov alebo na PVP mape ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. ja to uz neriesim naposledy som nasiel lf4 pred 3 rokmy od tedy bedniach len municia sem tam laser lf3 a generator a stit bo2
     
    -baghira2- a Cruenta†Ultionem tohle ocenili.
  20. .MIK.

    .MIK. User

    muj poznatek ke kličum 280 kliču 0 LF4 jen nepoužitelná munice a ty mini z kterych nejde smart bomba věc na prodej za kredity.
    někdo v chetu psal 3x lf4 ve 100 kličích at je to štěstí nebo ne vyhody by měli mět všichni stejné.Funguje to absolutně stejně jako v kasinu
    a tak je to taky pravně ošetřené už nedám ani korunu.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).