Diskuze: Pirátské bedny

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Neya, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Kubino, to som na tom podobne, 200 našetrených kľúčov, 0 LF4, pár dní na to, náhodný box, 1 LF4 :D
    Ale padli 4 masky, celá kopa LF3, a nejaké dieliky takže celkom ok :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. Tak po předchozí akci Kubino, se nediv, čekal jsem víc :D lidská nenažranost nezná mezí...
     
  3. Já když jsem začínal na tomhle účtě, tak mi asi z 18 klíčů padly 2 lf4. A od té doby už nic. Hádám, že jsem si to asi předplatil na rok dopředu.
     
  4. oops.eu

    oops.eu User

    Ze dnešní akce na zeus mi padla 1 Lf-4, dílek na zeus, lf-3, G3N-7900 a další, ale co mi padlo byl desing sentinel, první co jsem kdy sebral. :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Kristo

    Kristo User

    Chtěl bych se zeptat, dneska je akce na LF-4 a to ze zelených nebo barevných pirátských beden ?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Korben

    Korben User

    Čo presne, je napísané v popise akcie ?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Kristo

    Kristo User

    Je tam tohle :


    The Helix has increased your chances of finding valuable items, and tripled your chances at a deadly LF-4 Laser. Green Booty hasn’t been this fun since the days of Captain Kirk!



     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. Ještě by to chtělo přesný překlad pro lidi, kteří nerozumí tak dobře anglicky. Pořád nevím, jestli ta šance platí i při použití obyčejných klíčů, nebo jen na modré a červené.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Existuje hromada překladačů, ale pokud chcete: Helix zvýšil šance nalezení hodnotných předmětů a ztrojnásobil vaši šanci na smrtící laser LF4. Zelená kořist nebyla taková zábava od dob Kapitána Kirka.
     
    -baghira2- a oops.eu tohle ocenili.
  10. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    O cervenych a modrych bednach se v tomto textu nic nepise, pouze o zvysene sanci na lf4 v zelenych.
     
  11. Shouse™

    Shouse™ User

    Caute mna by zaujmalo preco sa daju v obchode kupit modre a cervene kluce ale na mape ani jedna cervena ci modra bednicka nieje tak to preco , vzdy bolo tak ze ked sa dali kup[it kluce modre ci cervene boli bedne na mape. Dakujem
     
  12. oops.eu

    oops.eu User

    Hádal bych, že se ti zobrazí jenom když si je zakoupíš, aby jsme my co je nekupujeme nebo nemáme, je tam neměli a nezavazeli nám tam. :) Takže jak si koupíš balíček, rázem se ti zobrazí... .) jinak to bylo jenom ze začátku, že byli vidět ikdyž jsi je neměl ty(modrý nebo červený...) klíče.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. Shouse™

    Shouse™ User

    no lenze ja chodim po mapach a nic nevidim ziadne furt zelene
     
  14. .Лiд.

    .Лiд. User

    JJ já mám modrý a žádnou bednu sem neviděl...
     
  15. Joe455

    Joe455 User

    Nevite tedy jak to je s těmi barevnými bednami ? Je to docela nefér daji je do obchodu a nic z toho.Kdybych to veděl koupil bych raději zelené.No asi to vypadá, že jsem se pěkně spálil.
     
  16. oops.eu

    oops.eu User

    3x větší šanci u barevných beden máš po celou dobu akce helix, takže nejspíš o nic nepřijdeš a ta akce co v sobotu byla na to stejně neplatí, takže máš ještě kupu času je posbírat a ani bych se nedivil že nebyli vidět schválně... :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. -xghost-

    -xghost- User

    Už je to tam i česky - no prostě po celou dobu je 3x šance na vzácné předměty u těch kupovacích beden (modré, červené). Otázkou je, zda se někdy objeví, ale asi by měly :) No a zatím jen v sobotu byla 3x šance na LF4 ze zelených.

    Trochu mě naštvalo, jak si BP dovoluje brát do úst kpt. Kirka - a rovnou ho spojovat s hrubou řežbou (LF4). Čekal bych, že na to budou autorská práva.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. -baghira2- a hejtmus-prvy tohle ocenili.
  19. -xghost- ten poslední odstavec byl jenom vtip, že?:rolleyes:
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. Toho Kirka myslely toho zo Star treku?
    Inač pár dní pred začatím helixu my z zeleneho boxiku spadol spectrum. :cool: