Diskuze: Pirátské bedny

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Neya, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. -xghost-

    -xghost- User

  2. Korben

    Korben User

    Tak že vrátime sa ku debnám. Dostali sme oznam, že došlo k neplánovanému predaju kľúčov, keď že bedne neboli na mapách, avšak tieto budú na mapách k dispozícii zajtra, tj. v utorok, 23.06.2015 a v stredu, 24.06.2015. Tak že hráči ktorý si kľúče zakúpili, môžu zbierať.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. oops.eu

    oops.eu User

    Korbe, já věděl že umíš věštit. :) Jenom né vždy to jde, co? :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Modré bedne sa neoplatia
    Popis:
    Tvoja šanca na získanie lasera LF-4! Získaj teraz za len 9,99 € hneď 10 modrých kľúčov koristi.S nimi otvoríš modrú pirátsku korisť, ktorá ti ponúka trojnásobnú šancu na získanie lasera LF-4 !
    Okrem toho máš s pirátskymi modrými kľúčmi koristi šancu nájsťAegis, Citadel, Spearhead alebo Havoc -design pre tvoje stíhačky!

    Ale nenapíšu tam že vám môže spadnúť aj xenomit a ďalšie zbytočnosti!
    Odporúčam zelené sú obyčajné ale sú tam dobré odmeny.

    Najlepšie čo my spadlo:

    -Zo zelenej najlepšie mi spadol SPEKTRUM

    -Z modrej mi najlepšie spadla SPEARHEAD ktorú už mám dokopi nič iba zbytočnosti:( (10 € v ťahu):mad:

    Modré hodnotím: 1/2 ★:(
    Zelené hodnotím: 2 a 1/2 ★
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. |Oromë|

    |Oromë| User

    hejtmus-prvy Problem modrych bedni je ten, ze su strasne drahe...

    Povedzme teoreticky, sanca na LF4 moze byt normalne okolo 1%, pri povodnej modrej by to bolo 3% a teraz akciove helix 9%....no stale je to nizke % a pri 10 ci 20 bednach nemozes cakat, ze ti padne viac ako 1 ci 2...uz aj to je podla mna uspech.

    Nie vsetky ponuky v hre musia byt vyhodne a treba si dobre rozmysliet co kupit a co nie.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. oops.eu

    oops.eu User

    Souhlasím, za těch 450kč co jsem si koupil 20 modrých klíčů se vyplatí koupit si urko, za urko klíče a v den akce bude větší úspěšnost. Taky mi padnul spearhead, nevím k čemu mi budou dva a jinak munice - ještě k tomu obvyklý počet jako je u zelených beden...
    Jsou strašně drahé a nevyplatí se...
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Naprostý souhlas,také jsem koupil modré i červené a již NIKDY NE.Napadalo z nich naprosto stejné zboží jako ze zelených,pěkný pocit....10+10 beden,ani LF-3,naprosto nic co jsem čekal.Když tyto klíče šli poprvé do prodeje,koupil jsem a dostal 2Lf-4 za 20 beden(10+10).Nabyl jsem dojmu,že to je pravidlo a LF-4 stoji cirka těch 250,-.Omyl není to tak,cena prostě není dána,nelze počítat kolik stojí jedna LF-4.
     
  8. Sentiero

    Sentiero User

    Vidíte nějakou nabídku a hned po tom jdete :rolleyes:

    orbitdohuby no ano cena lf- 4 není nijak stanovena...ses mohl někde zeptat, třeba i tu, jak to s nima je.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. oops.eu

    oops.eu User

    cena lf-4 je stanovena, ale není to 250 kč, je to mnohem víc...
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. jisap123

    jisap123 User

    Cena těchto věcí je stanovena individuálně. Podle mě to ne podobné, jako havoc u GG zetty... Někdo má 15 zett, 10 havoců, někdo 40 zett a stejný počet havoců..
    To samé tady. Někdo má lf4 po 10. zeleném boxu bez akce, někdo nakoupí klíče na trojnásobnou šanci a ani po 100. bedně ani lf3, natož lf4
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. oops.eu

    oops.eu User

    nn, podle mě to je podle toho kolik lidí je na serveru full. Takže když je prvních 100 hráčů full, tak to padá např. 1lf-4 z 100 beden(při akci), když je full lf-4 hráčů na serveru jenom 10, tak to padá z každých 30 beden (při akci).

    To samé u Havoků, čím více je hráčů s havoky, tím menší pravděpodobnost pro ostatní. Co by jsme tu potom dělali kdyby jsme všichni byli full a měli full havok, herkul? :)

    Jinak máš pravdu že se cena/šance pořád mění. Tohle je můj názor, není ničím podložený, tak to prosím nešiřte. :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. Sentiero

    Sentiero User

    Tak jinak, přesná cena lf-4 není nijak stanovena. Víme, že je můžeme získat po sebrání několika beden, po dokončení několika GG, ale nikdo neví jakou hodnotu má tady to slůvko "několik".

    oops.eu takže podle tebe ti hráči, kteří postavili na servru jako první zety, tak jim havocy padaly jeden za druhým, protože je na servru ještě nikdo neměl...No tak to chudáci ti, kteří začnou hrát DO za pár let :D

    P.S. ty na forum hry něco napíšeš, a chceš aby se to nikde nešířilo? :rolleyes:
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. jisap123

    jisap123 User

    Tak samozřejmě systém čistě "náhodného" přidělování obsahu jak už u beden, tak i u zett, znají jen programátoři z BP, a i když se nám to vše může zdát nefér, není možnost jak si to obhájit bez znalosti systému, obšem kdyby ho každý znal, hned by toho využil, takže ono si vyber : Buď budeš happy, že víš, podle čeho se to rozděluje, a z druhé strany to někdo zneužije při první příležitosti.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. oops.eu

    oops.eu User

    Jak jsem psal není žádný důkaz a není to jak zjistit... Avšak když se poptáš hráčů jak jim to padalo dřív a jak hráčů co sbírají dnes jak to padá, tak tu vidíš jasný rozdíl a jestli se občas ukáže výjmka co sebere 35lf-4 pod 1k beden, tak jen proto aby "ten systém" nebyl zjistitelný. :)


    Sentiero Nikdy by nikdo neudělal něco aby něco jako havoky ze zety nebo lf-4 z epsilonky, aby padali jedna za druhou, já tu mluvím o tom že byla větší šance, která je ve výsledku vidět. Dřív 18-25 zet a full, dnes 22-35, šance na havok je už velmi malá, sám teď budu dělat zety kvůli poslednímu havoku, když jsem je dělal před půl rokem tak z 6ti po sobě nepadl ani jeden, takže jsem zvědav teď jestli to bude podobné, nebo už to změnili a moje iluze bude vyvrácena. :) Jinak dám pak vědět do příslušné diskuze...
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. |Oromë|

    |Oromë| User

    jisap123 System pridelovania z bran nie je ziadne tajomstvo, je to jednoducho system zalozeny na % sanci. Z epsilonky je LF4 na 33%, kappa ma 25% a predpokladam, ze hades bude na podobnych cislach a asi aj havoc.

    jednoducho na konci brany si zatocis imaginarnym kolesom a uz je to len o stasti.
     
    -baghira2- a jisap123 tohle ocenili.
  16. -xghost-

    -xghost- User

    No ono stejným způsobem budou asi bendy. Prostě tam bude šance x% na to a to a pak náhoda. Kdyby to bylo na něčem závislé, jak řešíte výše, asi by to už dost lidí zkoušelo odsledovat, pak by se někdo pochlubil výsledky a BP by prodělávalo (resp. hráči vydělávali rychleji než bylo zamýšleno).
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. jisap123

    jisap123 User

    |Oromë|: Ale přeci Zetty to "tajemství" je, od toho taky je i ta diskuse, průměrná šnce je tam okolo 37%, ale můžeme vidět, že někdo tu šanci má třeba 90%, někdo 15%...
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. Korben

    Korben User

    jisap123 Niekto si podá raz sazku a vyhrá a niekto podáva celý život a nevyhrá nič. šancu má vyhrať každý a šanca je vždy nová pri každom losovaní. Každý má šancu rovnakú, no niekomu to padne a niekomu nie.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. |Oromë|

    |Oromë| User

    jisap123 Ja len neviem co tu furt riesite, na vsetko je urcene % a hotovo, proste loteria a nie je tam viac co riesit. ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. jisap123

    jisap123 User

    |Oromë|: My řešíme, jak ta "loterie" funguje ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).