Diskuze: Pirátské bedny

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Neya, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Cruenta†Ultionem - Myslím si, že při současných akcích (jako doubledrop, +30% sleva na brány atd.), a faktu, že se dá už 95% herních věcí vydražit, si myslím, že barevné bedny jsou jen plýtvání peněz oproti tomu, když hráč zainvestuje do nejlepších akcí na brány např. o Helixu (s cca 350% urka navíc) a samozřejmě stále platí, že vhodně využitý slevák a doubleboxy (za pouhých 50Kč na dost dlouho pro dobrý plán) jsou klenoty mezi vším, co si hráč ve hře může za reálné peníze koupit. Za možná 500Kč jsem na svém acc díky nim o více než 10 milionů uridia v plusu, než kdybych jich vůbec nebylo... :) :)

    Яє¥•Tђє•Łєgєηđ a Drift1 - V současnosti již k získání nejsou (leda někdy v paymentu a to nedoporučuji), nicméně během M. A. S. Q. U. E. se jich dalo získat rovných 17 z 15 dostupných speciálních misí, které byly během této akce dostupné.. :)
     
  2. Určitě máš pravdu. Ujel jsem v dražbě, na citadel a dal jsem omylem na GA5 na spearhead 950mega. Jinak jsem tam měl jen gola skill, a to už se těžko šetří a trvá to dlouho. Naštěstí na to mám, utratit 255 Kč. Kdysi jsem dal na cz1 za spectrum 1000 Kč, takže pokud to srovnám s tím :D. Jinak dražím, když mám čas a chuť, jasně.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Za Spectrum 1000,- ? To snad ani nejde ne, vždyť milion urka máš za 2000,- ...
     
  4. Tehdy jsem ještě platil SMS, myslím že byly za 50 Kč, kolik to bylo urka, to už si nepamatuji :D. Bude to tak 5 let...
    Dnes je vše mnohem levnější, a v dražbě.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Jo, tak po takových "troškách" - to je jasné, že tě to vyšlo za pálku, ono pro ně tyhle mobilní služby také nejsou úplně nejvýhodnější. Každopádně co teď udělali s hangárama je fakt neférové zvěrstvo a nechápu, proč se snad 5 let zajetý systém opět mění... :mad:
     
  6. TRIXT

    TRIXT User

  7. TRIXT - Já vím, kde se probírají věci ohledně toho nového hangáru; BTW nikdo mi nikdy neobhájí, že starý systém nestačil nebo byl nedostatečný/nepřehledný, zato muset si zapínat třeba 20 hangárů je úžasně přehledné, stejně jako předělávání výbavy Surgeon/Pusat do dalších verzí Goliath/Vengeance. O tom, jak je to zase nefér vůči starým hráčům (kteří třeba lodě museli kupovat za uri nebo koupili všechny hangáry kdysi za starého systému jako já) ani nemluvím, ale to už je takoví místní DO folklór, nad kterým jsem se skoro přestal pozastavovat a to je znamení, že je něco špatně...

    Jinak ať nepíši úplně OT - komplexní a dobrá rada pro nováčky ohledně beden:

    Nevyužívejte žádných "výhodných" nabídek klíčů ke speciálním bednám, v dnešním DO se vám to nemá šanci vyplatit. Bohatě si vystačíte s běžnými zelenými klíči, které ze začátku nepoužívejte (pokud možno) nikdy jindy, než o Zeus akci (kdy jsou zlaté pirátské bedny), přičemž si nasbíráte dílky do letounu Zeus (nikdy jindy než o akci ho neseženete, jedině se dá okamžitě postavit za 1,5M uri a to nechcete), letounu Apis, nějaké LF-4 a tak dále. Apis a Zeus pak sestavuje idálně na 20 dílcích a více, při tomto přesném množství dílků máte nejlepší poměr počet dílků/cena na sestrojení, samozřemě nikdo vám nezakazuje sbírat dílky do obou letounů dále ;) :) :)
     
  8. Badmaniak

    Badmaniak User

    Můžu se zeptat jak je to s odměnami z bene? Někde jsem se doslechl že se dostává plně upgradnutá LF4.
    A taky jsem viděl, že kdo dostane design, má k němu 10k Uri. Měnilo se ještě něco? Díky. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. LF4 sem dneska vzal 8 a ani jedna na 16lvlu nebyla. Design nevím, nově jsou to lodě :). Pokud jí vlastníš, dostaneš místo ní 10k U.

    EDIT
    05.06.2016 - 16:39 Obdržen předmět: Loď - Goliath Enforcer
    05.06. 16:39 Sebral jsi bonusový box. + 10,000 U.
     
  10. Badmaniak

    Badmaniak User

    Aha, a to tak bylo vždycky s tím učkem? :)
    ŽE bych možná pár beden sesbíral. N2jak na bedny už kašlu, full jem, tak k čemu to sbírat...

    Jinak díky. A 8 LF4, to je docela mazec. Já si svou fullku nasbíral poctivě s průměrem 1 LF4 na 150 beden. Dneska je fullka každej co o Helixu sebere 1000 bedniček. :(
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. Myslím, že to je až s novým hangárem.

    Za dnešek 460 klíčů za 310k U. Sebral sem 12 lodí G, neměl sem akorát Diminishera, takže +110k U. 8LF4, 3 XL masky, pár boosterů na 10 hodin.... Zbytek LF3, štíty a pohony, ale to už neřeším... Docela happy day :)
     
    sufuzky tohle ocenil(a).
  12. zkusil jsem na zkoušku nakoupit 40 klíčů za 42 000 , vrátilo se mi 20 000 a k tomu prima věcičky , tož , to bylo pekné :)
    V podstatě věci z 19ti klíčů zadarmo :3
     
  13. TRIXT

    TRIXT User

    No každý nemá štěstí. Celkově něco přes 200 klíčů a žádná LF4. Dostal jsem ale 5x10.000, jeden pohon a spousta B02 a LF3. Pro mě to byl spíše B02+LF3 day. ;)
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  14. TRIXT - tak to je obecně známo, že Helix akce je jen o trošku větší šancí na LF-4 a potom x-krát větší šancí na LF-3 a další bordel... :) (nebo aspoň ze svojí zkušenosti mi vždy padaly LF-4 z beden nic moc a ani Helix tomu nebyl nějak nápomocen..)
     
  15. *pursuer*

    *pursuer* User

    TRIXT - to si nasiel 5 lodi,ktore uz mas? co by za to dal novacik,co nema ani jednu uz teraz celu lod,kedze sa to z designov previedlo. Osobne odporucam,ak nie si full LF4 skor pocas zlatych debien otvarat,mne vtedy padlo hafo LF4...vsak ich uz mam pomaly 100 :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. TRIXT

    TRIXT User

    *pursuer*: No z každé lodi co jsem našel by asi nováček nebyl nadšený. Z těch pěti byl 3x G-Bastion. ;)
     
  17. *pursuer*

    *pursuer* User

    TRIXT - to som netusil,ze aj taky trash,ale predsa len tie dva,co padli,tak boli k svetu nie?No davnejsie si pamatam,ze mi 3 krat padli rovnake designy,co som uz predtym kupil a neobdrzal som 10 000 uri ako je tomu teraz,takze to povazujem za zlepsenie :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. TRIXT

    TRIXT User

    *pursuer*: S tím mohu jen souhlasit. Je to docela velké plus. :)
     
  19. Sentiero

    Sentiero User

    No já se musím pochlubit svým "úlovkem" :).Včera, při akci helix, jsem sbírala bedny a z 50 klíčů mi padly 3 lf4. A to jsem sbírala jen na jedné mapě, protože mě to skrz lagy, nechtělo pustit jinam. No jinak mi padaly lf3, štíty a jiný blbůstky. Ale nakonec ještě bastion, takže +10 000 U. No zkrátka včerejší akce byla mimořádně úspěšná :cool:
     
    Naposledy upraveno: 24/10/16
    |Oromë| a SSCUltimateAero tohle ocenili.
  20. S-core

    S-core User

    vcera jsem sebral 40 cervenych beden a dostal letoun apis, jednu LF4, tri lodě, maskovani Xl a par stitu a lf3 :)
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).