Diskuze: Pirátské bedny

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Neya, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. jan42

    jan42 User

    jako podle mě na helix akci je určitě zvýšená plodnost LF-3 :D
     
  2. Warden

    Warden User

    jan42: S těmi LF4 je to složité. Asi je nutno trefit správnou hodinu a správnou mapu. Pak padají jak zjednané. V jinou hodinu a na jiné mapě ani o akci nenajdeš ani jedinou. ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. PanMajster

    PanMajster User

    250 beden a kdyz to zhodnotim, kdyz jsem oteviral cez helix tak mi padalo vice lepsich veci nez ted kdyz neni :)
     
  4. jan42

    jan42 User

    Wardene , jasný no ;) ja z 11 beden měl 2x LF-4 když jsem vru kradl cubikony v noci :D ale to je už nějakej čas. Já už LF-4 neřeším jsem full ale mužu říct že já měl na ně vždy celkem štěstí :) nedávno jsem hrál s kámošem a jsou tam dvě bedny u sebe a říkám mu v té dolní je LF-4 a on mi nevěřil a vzal tu horní :D tak sem mu řekl ať veme i tu dolní a on že už nemá urko na klíč, tak sem to sebral já a říkám že mi padla , nevěřil tak sem mu poslal screen a viděl :D ale musím říct že na designy sem příliš štěstí neměl. co jsem sebral hádám tak 2500 beden od te doby co jsem začal hrat a nepadl ani jeden ale pak sem během asi 250 beden sebral všechny :D dokonce padly 2 po sobě pamatuji jeden na 3-6 a druhý na 3-8 a byl to Venom a Lighting ;) jejda trochu sem se rozepsal :D kéž by to šlo takhle samo ve škole při slohu
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. No .. nevim kdyz sbiram na helix lf4 .. tak mi treba na 200 klicu napada 5-10 lf3 v pohode .. a lf4 treba 2 .. :D ale kdyz sbiram treba na zeus, tak stejny pocet klicu, lf3 ani jedna .. lf4 treba 1-2 .. a nejaky ten zeus .. ale s tema % na sanci to asi nebude na helix tak uzasne .. :)
     
  6. Badmaniak

    Badmaniak User

    Promiň, ale tohle je velmi rozšířená mýlka mezi hráči. A koukám tedy i mezi moderátory. :)
    Když někdo napíše "Je to akce na LF-3 a ne LF-4", tak mu právě říkám PŘEČTI SI TO ZNOVA!

    Je to akce na všechny předměty na úkor munice. (srovnatelné třeba s modrými a červenými bednami - taky tam máš šanci dvojnásobnou a nedostaneš se na souhrnných 200% šance za všechny předměty. ;)

    Celý ofiko popis je, že je zvýšená šance všech předmětů a LF4 jsou tam vyzdviženy zvlášť.
    Možná si to jen pleteš se starou LF4 x2 akcí, kde se jednalo jen o LF4.

    BTW mám sesbíráno během téhle akce na 3k klíčů a rozhodně padá vždy víc jak LF3, štítů, pohonů i LF2. A řekl bych, že je to poměrově s LF4, tedy trojnásobek.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Warden

    Warden User

    Badmaniak: I munici jsem považoval za předměty ve hře. Pokud jsi slovem předměty myslel jen vybavení lodě, je to asi tak jak píšeš. Pokud by jsi ale zvedl pravděpodobnost všech položek, moc by se pravděpodobnost jednotlivých položek neboli předmětů nezměnila (doufám že v tomto se shodneme). Jinak s tebou souhlasím a děkuji za doplnění, je to pravděpodobně tak, jen to moje zkušenosti tak úplně nepotvrzují, neb na akci Zeus (na malém účtu) jsem nasbíral více LF3 než na akci LF4 (na velkém účtu).

    P.S: Jen malá oprava LF2 ti již z bedny nepadne.
     
    -baghira2- a Imperátor[CZ1] tohle ocenili.
  8. PanMajster

    PanMajster User

    Preco je v kalendari ze su obsidianky iba dnes? Nebolo tam ze aj zajtra a v nedelu?
     
  9. Warden

    Warden User

    PanMajster: Ne nebylo. Od začátku je ta akce hlášena jen na pátek.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. PanMajster

    PanMajster User

    Aha, no to bylo urcite kvuli tomu ze v odmenach z akce byli obsidianky kluce, no ale ja jich jeste nemam :(
     
  11. Warden

    Warden User

    PanMajster: To není žádná tragédie, obsidiánky by měly být zase 25. ledna.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. Badmaniak

    Badmaniak User

    Však tak jsem to myslel. :) A většinu z těch beden na Helix jsem bral ještě když LF2 padali, proto jsem o nich psal. Nejvíc se to dalo pozorovat právě na LF3 a LF2. Navíc s těmi LF3 si stačí přečíst chat a je jasné, že taky padají víc. :)
    Zato kdo chce munici nebo skoky jako já, tak je lepší sbírat mimo helix.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. -baghira2-

    -baghira2- User

    No mě mimo helix ze zelených beden padnul Solace. Pouze by mě zajímalo, jako je to možné?
    A jak často padá? Protože včera padnul na cz1 a před 5 dni na GE7.

    Pro jistotu, dohledám a sem uvedu, obadva záznamy. Spíš by mě zajímalo to vysvětlení,
    jak často padají celé lodě (nejenom Solace ale také všeobecně jakékoliv druhy lodí)? o_O

    - Byl bych za tohle, opravdu vděčný.

    cz1: 21.01.2018 - 13:12 Obdržen předmět: Loď - Solace
    GE7: 17.01.2018 - 23:47 Obdržen předmět: Loď - Solace
     
    Naposledy upraveno: 22/1/18
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  14. Callisto

    Callisto User

    Ahojky -baghira2-,

    to že získáš loď (dizajn) - například Solace Blaze, je možnost kolem 12,5 % .... vše najdeš zde BOXI - jde-li o obsidiánské boxy.
    Co se týká zelených beden, předpokládám, že procenta budou nižší, bohužel neznám přesnou odpověď.

    Callisto :)
     
  15. -baghira2-

    -baghira2- User

    Asi sme sa zle rozumeli, nešlo o dizajn, ale o celú loď.
    A pýtal som sa na klasické zelené debničky, nie na Obsidiánske a Apokalyptické debničky.
    Dúfam, že už s pochopením.

    Rád by som poznal tú pravdepodobnosť, i keď by šlo, o veľmi nízke percentá.
    Nakoľko ma prekvapilo, ako často mi to v rozmedzí 5 dní a na 2 rôznych serveroch padlo.

    Bol by som naozaj vďačný, za veľmi rozumnú odpoveď. Pretože tomu nerozumiem a rád by som to poznal.
    Čisto po teoretickej a praktickej stránke z matematického hľadiska, vzhľadom na percentuálnu úspešnosť.
    - Dúfam, že už som to, veľmi dostatočne objasnil. Za konštruktívnu odpoveď už predom Ďakujem.
     
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  16. Callisto

    Callisto User

    Ahojky -baghira2-,

    přesné procento bohužel nemáme k dispozici.

    Callisto
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. -baghira2-

    -baghira2- User

    Vďaka. Aj to je odpoveď.
     
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  18. Callisto

    Callisto User

  19. PanMajster

    PanMajster User

    Je zvysena sance na drop Aurusu a šrotu hned od pul noci co budou obsidianky?
     
  20. Warden

    Warden User

    PanMajste: Ano, mělo by tomu tak dle dokumentace být. Jakmile budou bedny na mapě, měla by být šance na padnutí Aurusu zvýšená. Osobně jsem to ale hned po půlnoci nikdy netestoval. Stačí ale sestřelit pár pirátů a hned uvidíš. ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).