Diskuze: Pirátské bedny

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Neya, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Spartakus

    Spartakus User

    ™ΛИĐЯØΪD™ mě skilly padly 2x Venom a Spectrum. Kolik jsem beden použil celkem za dobu co hraji vůbec netuším. Řekl bych, že nejlepší je Spectrum. Když má člověk dost štítů, tak uteče i hráčům z TOP 10. :D
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  2. Mám dotaz na kterých mapách padají nejčastej skill designy?
     
  3. To je čistě o náhodě. Ale na design je velmi malá pravděpodobnost.
     
  4. A jak asi malá? (percentuálne)
     
  5. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    dadadadinka15 je to ciste nahodne, na tohle zadne taktiky, vybrana mistecka ani zarikani nefunguji. :) Chce to jen trpelivost a notnou davku stesti a padne ti, nehlede na to na jake mape.

    Pravdepodobnosti zisku z beden nejsou bohuzel znamy.
     
  6. Takže i napr. na 1-3 ?
     
  7. Kubino

    Kubino Guest

    Keď sa povie, že je jedno aká mapa tak aj na 1-3 samozrejme môže padnúť.
     
  8. Jakákoliv mapa. Já např. dostal 2 designy na 5-3 a 1 na 2-6. Ovšem DO hraji kolem 3 let.
     
  9. Ja kolem 2 let a stejne mi nic nepadlo
     
  10. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    dadadadinka15 je to ciste o stesti a o tom kolik beden posbiras, to jak dlouho hrajes nema vliv na to co z bedny dostanes :)
     
  11. Zdravím.

    Měl bych dotaz ohledně pirátských beden. Je určen nějaký čas, po kterém, když pirátskou bednu vezmete, se pirátská bedna "respawne" (objeví znovu na tamtéž místě) ?

    Předem velmi děkuji za odpovědi :)
     
  12. Korben

    Korben User

    Čas určite bude určený , ale nikto ti ho nepovie, lebo to nikto nevie.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. Takže pánové, udělal jsem takový experiment. Mám účet na ga5, kde jsem veškeré uridium ať již co jsem dostal do začátku, vystřílel nebo nasbíral dával do beden. Každý den nasbírám na 4-2 nejméně na jednu bednu. Pokud správně počítám, nasbíral jsem více než 100-200 beden a z větších věcí mi přišlo jen pár LF3 a pár B2 štítů. Na jiných serverech jsem dostal (po několika letech i design) několik LF4 a třeba mask.
    Budu to zkoušet dál, ale mám pocit, že k získání výbavy, munice, designu tudy cesta nevede. Možná dávají ty co si koupíš za živý :(
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. Korben

    Korben User

    Cruenta†Ultionem Ja som zas skúšal niečo iné. Zbieral so bedne len na jednej mape a bedne sa objavovali síce na rovnakom mieste , ale až po tom, ako boli vyzbierané postupne všetky a na tej mape som si nazbieral najviac LF4 ale pokaždé tie bedne obsahovali niečo iné. Tak že podľa mňa je určených napr. 20 kombinácii obsahu bedne a po každom zobratí bedne , sa jej obsah zmení a teda ju musíš minimálne 20x zobrať , aby si znova dostal rovnaký obsah. Keď sa toto deje na celej mape , na ktorej je napr. 20 bedni a obsah sa premiešava , tak nájsť niečo cenné záleží na počte otvorených bední a tak sa môže stať že niekto na jednej mape z dvoch vedľa seba stojacích bedni vytiahne napr. LF4. No kým sa táto zhoda na danej mape zopakuje, tak to bude nejaký čas trvať.

    Niekto tvrdí že na začiatku padalo viac LF4 ako teraz. No je to pravda , ale aká je príčina ? Vtedy zbierali všetci hráči a vo veľkom sa menil obsah bední na mape a tak sa v nich častejšie zmenil obsah.
    Teraz keď zbiera menej hráčov, tak aj obsah sa menej obmieňa a preto sa hráčom zdá že niečo menej padá. :)
     
    -baghira2- a Spartakus tohle ocenili.
  15. Korben, je to zajímavá myšlenka. Já sice sbírám jen jednu denně na 4-2, ale vždy na stále stejném místě, kde jsem na jiném serveru dostal skill. Takže taky v tom mám "zaručený sistém" ;). No, ale přijde mi, ten tvůj lepší. Tak to v září vyzkouším a vezmu jich 30 najednou a jestli nic nedojde, tak si tě tu na fóru najdu:mad:. (žert)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. Gurmán

    Gurmán User

    Zajímavá myšlenka, ale otázkou je, jestli se ti vůbec na tý mapě spawne LF4 - pokud může být třeba jen 1 na serveru v 1 moment a ty zobeš stále na té stejné mapě a přitom ta LF4 leží o jeden skok "vedle" (což by i vysvětlovalo, že když se dřív bedny sbíraly víc, tak se ty LF4 točily na více mapách a našlo se jich víc) :) Já takhle taky sbíral, jak popisuješ, několikrát jsem mapu od beden vysosal a je pravda, že mi pak padly masky a LF3, častěji padaji generátory, ale o LF4 jsem ani nezavadil.

    LF4 jsem nenašel už cca 850 beden a silně pochybuji o tom, že jsou pravděpodobnosti stejné, jako bývaly dřív. Když bedny byly uvedeny na trh, padalo určitě víc LF4 i víc designů. A ano, sebralo se jich víc, ale to stále nevysvětluje, že dřív stačilo cca 100 beden na "100%" šanci nálezu LF4. Každých cca 500 beden "rovnalo" se skill designu. Jinými slovy, padalo toho víc, protože se to sbíralo víc, ale jsem si skoro jistý, že jsou změněny i pravděpodobnosti :)

    My v klanu zkoušeli stejný experiment, ale ty účty jsme nerháli. Jen jsme koupili 7 beden a pokud si dobře pamatuju, 3 z 5 účtů nalezly skill design a většinou nějakej generátor k tomu. 1 nenašel skill design, ale dostal LF4.

    A v dávné historii, když začal hrát můj známý, našel z 15 beden dokonce 2 skill designy. Asi jsi měl jen smůlu, protože skoro každý flaxáč lítá na skill designu a pochybuji, že si ho koupili za uridium :)
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  17. 1.275.000 U za 850 beden, no nevím, jestli bys neměl radši na ty LF4 dělat kappa:D. Jinak skill si dnes můžeš i vydražit, takže nemusí být z bedny.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. Gurmán

    Gurmán User

    To můžeš, ale flax nebude mít na dražbu skill designu kredity. Aspoň né na cz1, kde hraju. :)

    Bedny jsou drahý, ale mně LF4 nepadaj ani z bran :) Ze 4 hádesek mám 1, z 11 epsilonů 1 a z 11 kapp 3 (to docela jde), ale ta brána je tak drahá, že se mi ji nikdy nechce stavět (nechci totiž ani herkuly) :)

    Zkrátka bedny jsou taková malá loterie a mně to nepadá, tak asi budu mít štěstí v lásce :D
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  19. Taky by mě zajímalo na jaký způsob padají ty LF-4. (Koho ne? :D) Jinak s těmi malými účty... Taky jsem si založil jeden malý a hned tuším druhá bedna na x-2 mapě LF-4. Hodně vidím i flaxáče, co mají skill design, tak asi jim to padá víc no, kdo ví. Na mapě podle mě nezáleží, hodně lidí sice sbírá na pvp, ale tam to taky furt nepadá. Bude tam asi nějaký algoritmus jak píše Cruenta†Ultionem. Ale je zajímavé, že někomu padnou 2 lf4 za sebou. To mě dost překvapilo. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. Spartakus

    Spartakus User

    To se mi právě stalo. 2x Lf4 ze dvou beden. Málem jsem spadnul ze židle, považoval jsem to za chybu v zobrazení a v hangáru opravdu byly. :D Většinou to mám v poměru 100beden/1lf4 (v průměru) Řekl bych, že na bedny mám vetší štěstí, než na brány. Je pravda, že jsem si za bedny připlatil.
     
    -baghira2- a Cruenta†Ultionem tohle ocenili.