Diskuze: Platební systém

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Neya, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. TRIXT

    TRIXT User

    Korben: Bylo mi jasné, že jste to každý mysleli jinak, proto jsem se to snažil osvětlit.
     
  2. pepanec

    pepanec User

    Ahoj, ano chyba je opravena. TRIXT ma pravdu, take jsem propocitaval jestli se drazzsi balicek opravdu vyplati.
     
  3. Upozorňuji na hráče, který mi zaslal tuto podvodnou zprávu. Stránky zde vyzývají k zadání ID, emailu a hesla k účtu.

    [​IMG]
    Cm.Modo
    05.05.2016 21:47
    Darkorbit
    Komu:
    • ★_M_A_G_N_A_T_★_(GB)
    1.000.000 uridium , 100.000 RSB-75 (0$) :


    Odkaz smazaný


    S pozdravem,

    Martin

    Váš tým zákaznických služeb Bigpoint

    Fax: +49 (0)40/88 14 13-906
    http://www.bigpoint.cz

    BIGPOINT GmbH
    Drehbahn 47-48
    20354 Hamburg | Germany

    Managing Director: Khaled Helioui
    Rejstrík: HRB-Hamburg 94148
    © 2016 Microsoft

    Edit:
    Omlouvám se za odkaz. Přispívám výjimečně, nebyl v tom nějaký úmysl. Příště se polepším :)
     
    Naposledy upraveno: 5/5/16
  4. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Už snad za ty odkazy začneme banovat. Prosím vás když už jdete něco podobného hlásit, použijte k tomu i trošku logiky kromě bezmyšlenkového ctrl c a ctrl v. Žádné cizí odkazy tu na fóru nemají co dělat, zvlášť když je to jasný podvod.

    Za nahlášení jinak děkujeme, o hráče se postaráme.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 5/5/16
  5. []THOR[]

    []THOR[] User

    Neuvazovali ste niekedy o tom aby sa napriklad zlava alebo dvojnasobok alebo premko dalo kupit cez sms?
     
  6. Pochybujem že také niečo urobia. Pri sms platbách je veľa strát a minimum zarobku. Ak by malo byť premko alebo double cez sms tak cena by išla hore nakoľko tam si berie dosť veľké % poskytovateľ sms služieb ale aj operátor a potom ostatok ide BP preto cez sms je len jedna položka z uridia.
     
    jisap123 a []THOR[] tohle ocenili.
  7. Viem ze raz bolo premko za sms daka special ponuka ale to bolo davno
     
  8. |Oromë|

    |Oromë| User

    SSCUltimateAero Ta jednorazova ponuka na premium cez je dostupna stale, no zobrazi sa nahodne a hlavne na novych uctoch.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Bohužel už nevím kam se obrátit, tak snad mi poradíte zde. Občas si pošlu nějaké urko při MHH, vždy platební katrou, pokaždé tou samou. Vždy mi naskočí upozornění, že při přístí platbě dostanu navíc 10% v herní měně, přičemž se mi tato hláška zobrazila i při poslední platbě někdy v červnu. Následně jsem při poslední MHH dne 15.7.2016 opět zakopil uridium, ale platební údaje, které jsem měl na DO uloženy již pár let, byly smazány. Tyto údaje jsem však já nesmazal. Proto jsem zadal platební údaje znovu, po zakoupení uridia jsem však 10% bonus k herní měně neobdržel. Napsal jsem proto na podporu, kde však v zadávacím formuláři není žádné pole, ve kterém bych mohl více objasnit problém. Zadal jsem tedy alespoň požadované údaje do formuláře a čekal. Dnes mi přišla kompletní odpověď v angličtině, že žádný probém neevidují a mám se obrátit na svou banku. Pominu-li nechuť podpory komunikovat v češtině (zřejmě kolegové mylně předpokládají, že AJ je jediný světový jazyk), více mě však překvapila odpověď, která přišla od automatu a odpovědět zpět na doručený email nelze, rovněž tak dále komunikovat není s kým. Při kontaktu podpory s problémy ve hře mě kolegové odkázali na sekci problémy s platbou. No ovšem tam je ale zase ten hluchý a slepý automat a jsem tedy zase v pasti.
    Poradíte mi tedy, zda u Bigpointu je někdo, kdo umí česky, rusky, německy nebo španělsky (neboť toto jsou zase mnou preferované jazyky), má email a dokáže mi zodpovědět můj skromný dotaz? Děkuji předem za Vaše odpovědi.
     
  10. Těch 10% "navíc" se připíše tobě v případě, kdy tvůj kód, který obdržíš po platbě použije nějaký tvůj kamarád / známý (prostě kdokoli komu ho pošleš), ale jen při první platbě. Tzn. např. si koupí 330 000 U (x3 MHH) => 990 000 U. A tobě se připíše 99 000 U. Ale platí to pouze při jeho první platbě (myslím, že to je včetně balíčků).
     
  11. |Oromë|

    |Oromë| User

    M_A_G_N_A_T Platobna podpora ide uplne mimo nas, cize nevieme ako riesia taketo problemy.

    No 10% U si nedostal preto lebo neboli ulozene ziadne udaje kreditky. Ak vyplnis udaje, bonus 10% nabehne az pri dalsich nakupoch, nie pri prvom.

    Sandy_Rivers To nie je pravda, pleties si promocny kod a 10% bonus kreditnej karty. Promocne kody boli uz davno zrusene.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. Oromë děkuji alespoň za odpověď. Chápu konstrukci poskytování bonusu při platbě, jen bych zdůraznil právě skutečnost, že údaje ke kreditní kartě jsem měl uloženy již několik let a já je sám skutečně nemazal. V podstatě mi šlo o to, zda BP tyto údaje systémově nemazal a zda k tomuto jevu nedojde opakovaně. Jedná se sice jen o 10% herní měny, nicméně je to příjemý bonus a odměna za provedenou platbu. Rozhodně je však sytém komunikace při problému s platbou značně demotivující a nedovedu si představit řešit skutečný problém. Tedy přeji hezký večer.
     
  13. Tak další problém na sebe nenechal dlouho čekat. Při nedělní MHH se mi zobrazila nabídka na 52.500 Uridia (mohu doložit screenem) při platbě 123,-Kč. Proto jsem uridium zakoupil, ovšem obdržel jsem pouze 49.500,- Uridia. Poté, co jsem kontaktoval podporu, mi opět odpověděli v angličtině, což je docela neuvěřitelné při reklamaci platby provedené v naší republice. České obchodní inspekci by se tento postup jistě moc líbil.
    Zde tedy uvádím odpověď podpory, která opět nic nevyřešila a Uridium mi nebylo připsáno. Vážně se připadám jako v Číně.......Poprosím tedy o radu, jak dále postupovat. Děkuji.

    "26.07.2016 12:21
    Thank you very much for your inquiry. A technical problem occurred during the banking event. We\'re sorry if you have not yet received your bonus. It will be credited to your account as soon as possible. For more information, please take a look in our forum.
    If your account has not been credited with your bonus within the next two days, please create a new inquiry so we can look into the problem again. Sorry for this inconvenience. Have fun playing the game!"
     
  14. svi1

    svi1 User

    Ahoj. Podpora Ti píše, že se vyskytl problém během akce a omlouvají se, že jsi ještě neobdržel bonus a že Ti bude připsán, jak nejdříve to bude možné. Pokud nebudeš mít bonus připsán do dvou dnů, vytvoř nový požadavek aby se na Tvůj případ mohli znovu podívat.

    Takže čekat na připsáná a pokud se nic do dvou dnů nestane, napsat znova.
     
  15. Děkuji Ti, během dvou dnů se nic nestalo a Urko mi nepřišlo, tudíž zítra napíši znovu. Už předem tuším jejich odpověď, pochopitelně zase v angličtině....jak také jiank.
     
    Naposledy upraveno: 26/7/16
  16. svi1

    svi1 User

    Ale 26.7.2016 je teprve dnes. Počkej snad do 28.7.2016 ne? Pokud je tam budeš zbytečně spamovat, tak se nikam nedostaneš. Nebo tak bych to udělal já. Odpověď pomůžeme přeložit. Stačí napsat na profil, nebo pokud nebude vadit, tak opět sem, i když se odpovědi z podpory sem psát nemají, v tomto případě doufám, že to nikomu vadit nebude.
     
  17. Tak dnes se objevila další odpověď, jsem tedy plný napětí a očekávání.....

    28.07.2016 10:58

    Thank you very much for your inquiry. A technical problem occurred during the banking event. We\'re sorry if you have not yet received your bonus. It will be credited to your account as soon as possible. For more information, please take a look in our forum.
    If your account has not been credited with your bonus within the next two days, please create a new inquiry so we can look into the problem again.
    Sorry for this inconvenience. Have fun playing the game!
    User-ID:36479524
     
  18. Sentiero

    Sentiero User

    Problém vznikl během akce, omlouvají se, že jsi bonus neobdržel. Připíší ti ho co nejdříve. Pokud ti bonus nepřipíší během následujících 2 dnů, máš jim napsat znovu, aby se na to mohli opět podívat.

    EDIT: jak se tak na to dívám, oni ti poslali stejnou odpověď jako před 2 dny. Ty jsi jim psal?
     
    Naposledy upraveno: 28/7/16
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. |Oromë|

    |Oromë| User

    Bohuzial platobna podpora ide mimo nas a nemame s nou nic spolocne, takze na fore ti sotva pomozeme...

    Platobna podpora je tym znama, ma obmedzene moznosti komunikacie a casto je tam problem nieco riesit.

    Ak ti to ucko opat nepripisu do 2 dni, skusime sa obratit na nase ICM ci sa to bude dat riesit inak.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. Oromë děkuji za objasnění problému. Rozumím líniovému řízení jednotlivých sekcí, ale překvapuje mě právě okolnost, že platební podpora disponuje omezenými možnostmi, kdy komunikace s ní je problém. Možná by bylo vhodné podat podnět k vylepšení tohoto fragmentu, jelikož taková komunikace je skutečně velmi podprůměrná. To samo o sobě dokazuje i skutečnost, že jsem platbu již dvakrát reklamoval a dvakrát mě odkázali na fórum a dvoudenní čekací lhůtu. Každopádně jsem do dnešního dne Uridium neobdržel, tedy počkám dva dny a opětovně budu urgovat platební podporu.
    Jde sice o pouhé 3.000 Uridia, ale prvořadě jde o princip a pakliže si zaplatím určitou službu či komoditu, předpokládám plnění v předem stanovené výši. Děkuji Vám tedy za pochopení a trpělivost.
     
    svi1 tohle ocenil(a).