Diskuze: Profil hráče

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Neya, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Neya

    Neya Guest

    Naposledy upraveno moderátorem: 27/2/18
  2. Dobry den
    neviem ci to tu pisem spravne ale je tu toho fakt vela tak ak nahodou zle tak sa ospravedlnujem. Jeden dotaz moze sa stat ze stratim za nieco body v rebricku/hodnost? ide o zhruba 10000 ?
     
  3. Sid

    Sid Guest

    Přečti si téma Ranky a hned zjistíš v čem je "problém".
     
  4. Sid - diky za odpoved.
     
  5. Ako sa dá získať titul: 1. Boss
    2. Kráľ orbitu
    3. Lord of likes
    Viem ,že sa to sem nehodí ale nenašiel som vhodnejšiu tému.
     
  6. Polas

    Polas User

    Tyto tituly jsou přenosné dají se získat že sestřelíš daného hráče nebo npc, kouknout na ně můžeš kdo ho má na hlavní stránce dáš hodnocení , celkové žebříčky , a přehled titulů.
     
  7. |Oromë|

    |Oromë| User

    hejtmus-prvy Ono staci trosku pohladat v DO biblii. Tituly

    Posledny titul Lord of likes nie je prenosny, dal sa ziskat ak si v sekcii poukazky zadal kod ILIKEDARKORBIT, teraz to uz tusim nejde.
     
  8. Kubino

    Kubino Guest

    Má autor ešte nejaké otázky?
     
  9. Selendix

    Selendix User

    Jak najdu profil hráče, když mám jeho jméno ze hry?
    Protože na kartě Profil pilota je vyhledávací pole, které mě akorát řekne, že ten hráč existuje, ale na jeho profil hráče mě to link nedá.
     
  10. smradoch1

    smradoch1 User

    Možná máš bloklé vyskakování oken,já musím potvrdit že chci okno otevřít.
     
  11. Selendix

    Selendix User

    Díky, tím to bylo, nevšiml jsem si, že se mě objevilo varování v liště.
     
  12. pecko

    pecko User

    neviete ako najrychlejsie ziskat 26997 logdiskov?
     
  13. pecko Pokud je nechceš kupovat za uridium tak dají se získat klikáním bran ;)a pak ještě za dokončení brány.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  14. Sentiero

    Sentiero User

    pecko šáhnout do peněženky. Pokud už není prázdná :D
     
  15. Warden

    Warden User

    pecko: No, nakoupit uridium a za ně pak logdisky. ;) Dříve byly akce, kdy logdisk vyšel na 120 U. Dnes se tyto akce již neobjevují, takže cena se slevou a prémkem je 210. Ono, získat tolik logdisků nemí jednoduché. Navíc jen logdisky nic neřeší, takže je získáváš jako vedlejší produkt, když se snažíš získat elitní výbavu. Osobně jsem zpočátku logdisky získávál z bran Zeta, kterou jsem dělal kvůli nim, klíčům a havokům a občasým nákupem. Postupně se asi ke zmíněnému číslu dostaneš, ale je to běh na dlouhou trať. Navíc, jak jsem již psal, jen logdisky nestačí. ;)
     
  16. pecko

    pecko User

    ako myslis ze neriesia? mam 39 bodov vyskumu este 11 a to tych 27000 sa mi zda az az :) no a cakat na valentina tak aby som mohol ich kupit s velkou zlavou hhmmm. ako pises je to 3,2m uridia :) za 120u jeden logdisk. teraz neviem ci tie logdisky mam dat na lf4 alebo profil
     
  17. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    pecko - spln ulohu na piratov a mas hned 400LD
    Zabij 50 Uber Interceptorů
    Zabij 20 Uber Barracud
    Zabij 5 Uber Saboteurů
    Zabij 1 Uber Annihilatora
    200 000 kreditů
    700x Uridium
    180 bodů cti
    120 000 BZ
    400 logdisků
    160x Kyahlon
    300x Tetrathrin
    25x indoktrinační olej

    Osobne som ziskal dost LD aj strielanim uber NPC. Ziskas vela uridia na ich nakup a obcas z nich padnu 2LD a samozrejme robit aj denne ulohy na LD. Viem, ze to nie je vela, ale ono sa to nazbiera a este je tu aukcia, kde kazdu hodinu mozes ziskat 3LD, cize za den aj par desiatok ;) Moznosti na zisk LD je strasne vela, samozejme ten pocet co uvadzas, tak k tomu sa najrychlejsie dopracujes prave kupou ak to chces hned, inak to potrva dlhsie :)
     
  18. PanMajster

    PanMajster User

    Zdravim co myslite, ako mam pokracovat? Najradsej by som bud Robotiku alebo Mechatroniku...
    [​IMG]
     
  19. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    PanMajster - v prvom rade som musel prelinkovat odkaz z prveho prispevku, nech sa mozeme dostat do PP :D Osobne som robil robotiku, predsa len rychlejsia oprava dakedy spravi vela. Hlavne, ked napadas stanicu alebo ju branis, tak potrebujes, nech ta opravuje rychlejsie. Priklad: je rozdiel, ci ta opravuje za 15k alebo za 19,5k.
    Dalsie body mam na zvysenie cti, ale to sa mozno zmeni novym rank systemom, uvidim ako to upravia.
    A zvysok mam na navysenie koristi z boxov. Kedze obcas su eventy, kde su fajn predmety a to navysenie sa oplati. Pripadne specialne boxiky alebo len tak pobehat s PETom a zbierat.
    Samozrejme, ked nejdes moc na cest alebo boxiky, tak to moze byt zvyseny dmg z min alebo skody proti NPC. Zalezi od hraca, co je pre neho dolezite ;)
     
  20. Honzin

    Honzin User

    Ahoj nevíte prosím vás jak dlouho trvá překopat profil pilota 42 studijních bodů a nebo rovnou 50 sb. skrz seprom?
    Nebo kolik je přesně potřeba sepromu na 50 studijních bodú?