Diskuze: Profil Pilota

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Leon, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Korben

    Korben User

    20010misa Nikto ti v tom nepomôže. Ak si si účty robil sám, alebo ak je medzi pozvanými rovnaká IP adresa, tak odmenu nedostaneš. Toto všetko kontroluje systém a systém prideľuje aj odmenu.
     
  2. =Marvin=

    =Marvin= Guest

  3. tak farmím s aegem nebo golem (veteran na aegisce a na golovi spectrum nebo enforcer) vetsinou strilim x1 a x2 s kreditovými raketami. ale dělám hlavně pld, farmu tak na odreag.
     
  4. Kubino

    Kubino Guest

    ☻††»P€ŤA«††☻

    tak to by som sa rozhodoval medzi rozšírením skladového priestoru alebo lov votrelcov (DMG do laserov). Ak máš skladový protokol dostatočne rozšírený cez PET protokoly tak choď do DMG voči NPC.
     
  5. Belgam

    Belgam Guest

    OT smazano.
     
  6. (-bobo-)

    (-bobo-) User

    Zdravím chcem sa spýtať na jednu schopnosť. Keď si vylepším Lovci odmien II tak budem mať hrubé lasery a budem spôsobovať väčšie škody len hráčom či aj NPC?
    Alebo pri NPC zostane hodnota taká aká bola pred tým ako som si vylepšil Lovci odmien II?
     
  7. (-bobo-) platí to len proti hráčom, na npc dmg zostáva
     
  8. loputa97

    loputa97 User

    Vím, že už se to tu řešilo, ale radši se zeptá znovu než abych se nachytal jak někteří jedinci přede mnou, jak se říká dvakrát měř, jednou řež ;) Je teda pravda, že když chci Kvantovou optiku II (tlustý lasery) a ty uridiobonusy (Hvězdná ekonomie I a II + Vlečný paprsek II), tak že mi stačí 29 SB ? :eek: Mám i DOPP simulátor, ale prý je tam chyba, tak si to chci ověřit :rolleyes:

    29 SB, 4459 log-disků, 40 800 sepromu, 43 290 000 kreditů
    2/2 SB do Sváření pro pokročilé I, 2/2 SB do Logistika, 2/5 SB do Mechatronika, 2/2 SB do Kvantová optika I, 2/2 SB do Hvězdná ekonomie I, 3/3 SB do Sváření pro pokročilé II, 5/5 SB do Mechanika štítu, 5/5 SB do Vlečný paprsek II, 3/3 SB do Kvantová optika II, 3/3 SB do Hvězdná ekonomie II
    2+2+2+2+2+3+5+5+3+3= 29 SB (= 4 559 logdisků)
    Je to teda jedna z možných SPRÁVNÝCH cest ?
    :)
     
    Naposledy upraveno: 30/12/14
  9. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Neni, protoze pro Hvězdnou ekonomii II potrebujes jeste kompletni uhybne manevry.
     
    loputa97 tohle ocenil(a).
  10. loputa97

    loputa97 User

    Takže na ty uridiobonusy a tlustý lasery potřebuju tím pádem o 5 SB víc, 34 SB ? :eek:
     
  11. AnonymouS-

    AnonymouS- User

    podla mna 37 SB na full uridium

    2 SB - svareni I
    2 SB - logistika
    5 SB - energie štitu
    2 SB - manevry I
    2 SB - hvezdna eko I
    2 SB - kvantovka I
    3 SB - svareni II
    5 SB - hustota štitu
    5 SB - vlečny paprsek II
    3 SB - manevry II
    3 SB - kvantovka II
    3 SB - hvezdna eko II
     
    Naposledy upraveno: 30/12/14
  12. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    37 je to s kompletni technologii stitu ci mechatronikou, ale minimum by melo byt skutecne 34. :)
     
  13. AnonymouS-

    AnonymouS- User

    ano, ale tak ja to berem trošku prakticky, čiže tie full štity je normalka :) ale ano minimum 34 sb
     
  14. -HeJkO33-

    -HeJkO33- User

    Min. body na hrube su 21 s bublinou 24 kto by chcel vediet :D
     
  15. Eda-)

    Eda-) User

    Zdravím chci se zeptat dnes jsme testovaly schopnost detonace já který nemám v profilu ani jeden bod v této schopnosti dám například dmg minou menší poškození než kolega který to má na plno ale štítovou minou dám úplně stejně jako kdyby profil neměl tak se chci zeptat kde je chyba
     
  16. Korben

    Korben User

    Ako ste to testovali ? Koľko testov ste urobili ? Koľko si mal štítu ty a koľko kamarát , koľko to ubralo.
    Tu musíš napísať všetky podrobnosti. Nikto tu nebude hádať kde je chyba a či vôbec nejaká chyba je.
     
  17. Eda-)

    Eda-) User

    zkoušely jsme to naprosto jednoduše mám 468 000hp a 605 000 štítu moje dmg mina mi sebrala cca 90 000 a kolegovo okolo 140 000
    a štítová mina mi sebrala přesně polovinu čiže 302 000 a jeho mi sebrala naprosto stejně testovaly sme to dnes okolo 11 hodiny na 3-6 server cz1
     
  18. |Oromë|

    |Oromë| User

    Eda-) u HP miny to ved sedi no nie? tiez si nepovedal kolko % bonus ma kamos z profilu

    tvoja ti zobrala okolo 90000..tot jest 20% z 468000...to sedi
    kamosova ti zobrala 140000...tot jest navysenie dmg miny zhruba o 50%...tam je vidiet krasne bonus z profilu

    skor si myslim ze stitova mina je stitova mina a jej skody su vzdy 50% stitu, cize sa nedaju ovplyvnit profilom, ten sa vztahuje na DD-M01

    DD-M01
    Základní parametry:

    Mina přímých škod! Přibližovací mina, způsobí
    20 % přímých škod ze základních bodů života včetně upgrade z profilu pilota. Může zničit nepřátelské lodě!

    SAB-M01
    Základní parametry:

    Přibližovací mina, při detonaci
    poškodí 50% štítů! Efektivní v kombinaci s ostatními minami. Pokud máte v zásobě tuto zbraň, stáváte se pro elitní lodě těžkým oříškem.
    Popis: Lodní mina, která oslabí nepřátelům štíty o 50%.

    cize podla mna vsetko sedi
     
  19. Eda-)

    Eda-) User

    |Oromë| no právě bonus z profilu nefunguje na štítovou minu a to mě zajímá protože podle popisu v profilu pilota by měl ale ve hře tomu tak není