Diskuze: Profil Pilota

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Leon, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. |Oromë|

    |Oromë| User

    Eda-) v popise stitovej miny nieje napisane ze mas bonus z profilu, je to napisane len pri DD-M01 mine a ta funguje normalne

    SAB-M01 bere vzdy 50% stitu

    Taktické miny
     
  2. Mám dotaz ohledně bonusu -> kde prosím, zjistím kolik přátel jsem již pozvala? Je to pod nápisem Vyzvednout odměnu - Získané bonusy: 24 - takže mi chybí poslední člověk do 3. bonusu? Děkuji :D
     
  3. -Kaperko-

    -Kaperko- User

    chyba ti posledny hrac a ak chces zistit ci nemas nejakeho aktivneho hraca ktory este nedosiahol 12 level aby si ziskala bonus uvidis ho v tom okienku v strede. Ak tam nikoho nemas tak nikto z pozvanych uz nehra (ale moze sa casom vratit). Celkovy pocet hracov co si pozvala a zacali hrat je nad tym okienkom / Prijate: XY
     
  4. Kasperko: A když tedy v tom prostředním okýnku nemám nikoho, tak je neaktivní, ale to pro ten poslední bonus nevadí, ne? Stále mi zbývá tedy pozvat někoho posledního? Děkuju
     
  5. Kubino

    Kubino Guest

    Presne tak, treba pozvať ešte 1 kamaráta a uvidíš, či sa bonus pripíše.
     
  6. Děkuji mockrát :)
     
  7. Jaká je nejlevnější cesta k hrubým laserům? Zkoušel jsem simulátor, ale pod 29 se nedostanu.
     
  8. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Minimum je 21, postup uz byl mnohokrat napsan.
     
  9. Projel jsem prvních 5 stránek, potom jsem to vzdal.
    Ale díky za highlight :)
     
  10. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    »-ŖΛPTØRÆ-« no vidíš, a citovaná odpověď byla hned na začátku strany 6, tak příště třeba nevzdávat hledání moc brzy. ;) Nemáš zač. :)
     
  11. zdravím,
    bonusy za hvězdná ekonomie I a hvězdná ekonomie II se sčítají nebo platí jenom z dvojky? a na peta to taky platí?
    díky
     
  12. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    kibubumaster bonusy s každým dalším přiděleným bodem postupně narůstají, nesčítají se navzájem. Tj. když máš Hvězdnou ekonomii I., budeš získávat o 4% více uridia z BB. S každým dalším přiděleným SB do hvězdné ekonomie II. bonus naroste o dalších pár %, a na nejvyšším levelu budeš získávat o 12% více Uridia z bonusových boxů.
     
  13. pidlo

    pidlo User

    Jak si dát body když chci co nejrychleji zabíjet npc na zisky?
    a kvantová optika má učinost jen na hráče nebo npc? a které rakety jsou ty s fialovou dráhou?
    nejsem lovec hlav já budu spíš na npc.
    zatím mám jen 5 bodů ale kdybych do budoucna chtěl full body tak jak si to udělat na lov a rychlé výdělky?
     
    Naposledy upraveno: 7/1/15
  14. kvantová optika jen na hráče
    1. Lov vetřelců (NPC)
    2. Mechanotronika-přesnost, raketový výzkum (fialové rakety)

    více zde: Profil Pilota
     
    Naposledy upraveno: 7/1/15
  15. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    pidlo aby ti mohl nekdo poradit jak rozdelit body, mel bys alespon napsat kolik bodu mas.
    Jinak doporucuji precist si dokumentaci jednotlivych schopnosti, odkaz najdes v prvnim prispevku.
     
  16. |Oromë|

    |Oromë| User

  17. pidlo

    pidlo User

    mám 5 bodů zatím chtěl bych vědět do čeho body dávat chci to na npc nechci být lovec hráču určo si dám to na ty boxy na uru a asi na místo v lodi.
    chci to tak předběžně abych věděl do budoucna jen si to někam napíšu.
    zatím mám sváření pro pokročilé1 2body, robotika 1bod, energie štítu 1bod,
    a mechatronika 1 bod
     
    Naposledy upraveno: 7/1/15
  18. loputa97

    loputa97 User

    S 5 SB toho moc neuděláš ;) Jak bylo psáno, mechatronika a eventuelně energie štítu na npc, když chceš bonusy na uridium, tak musíš mít 2/2 v Hvězdné ekonomii I :) Takže s SB bych doporučoval 2/2 Sváření pro pokročilé I, 2/2 Logistika, potom Energie štítu (SB do ní dej kolik asi uznáš za vhodné) a Mechatronika, tam by asi stačily 2 nebo 3 SB, a nakonec bych ti doporučil tu zmiňovanou Hvězdnou ekonomii I dát na 2/2. Vím, že to vyjde asi na 10 SB, ale s pěti toho moc neuděláš :) To zvětšování prostoru, Logistika, udělej jen kvůli Hvězdné ekonomii. Prozatím doporučuji s 5 SB asi 2/2 Sváření I, 1/1 Logistika, a 2/2 Mechatronika :)
     
  19. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Mechatronika je podle mého na začátek zbytečná, maximálně přidělit 1 bod pro efekt, nicméně výhodnější by bylo dát je do Energie štítu, který ti znatelně zvýší sílu štítů. Poté udělat výzkumy sváření pro pokročilé I. a II., a následně další výzkum Mechanika štítu, se kterou štíty absorbují více škod. Tohle jsou základní výzkumy které ti ve hře výrazně pomohou. Pak teprve bych přemýšlel kam udělit body dále.
    Dobrá pomůcka je DOPP simulátor, můžeš si v něm vyzkoušet seskládat profil pilota, zkoušet jak nejlépe přidělit body. (Jen si dej pozor na chybku u schopnosti Hvězdná ekonomie II., pro tu potřebuješ kompletní úhybné manévry, což zvyšuje potřebné body.)
     
  20. pidlo

    pidlo User

    ty uhýbné manevry jsou supr ale na boj s npc k ničemu npc nedají mimo.
    takež energii štítu ted na full?