Diskuze: Profil Pilota

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Leon, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    pidlo takto bych teď postupoval, o 25% větší štíty se vždy hodí, nejen pro boj s NPC ale i na případný útěk před lovci. ;)
     
  2. |Oromë|

    |Oromë| User

    pidlo uhybne manevre niesu zle ale urcite sa nehodia na zaciatok, je mnoho lepsich vyskumov

    energia stitu je zaklad, na 5 stupni ti prida 25% stitu co ti velmi pomoze
    ak mas 5 bodov, nahraj este 3 na full energiu stitu
    skus neskor simulator ktory ti hodil kolega, je to uzitocna vec
     
  3. Ahoj, ráda bych se zeptala, co dál je podle vás nejlepší - resp. do čeho investovat další SB, mám jich 25 nyní - z toho 24 už rozdělených (hrubé střely+bublina) a nějak nevím, do čeho dál? :) Děkuju.
     
  4. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    NÜMΣRÖ_ÜNÖ™ záleží na tom co ve hře nejčastěji děláš, pokud střílíš NPC, mohou se ti hodit Raketovy vyzkum a Lov vetrelcu, pro zvyseni DMG. Pokud lovis nebo chces mit lepsi sanci na utek, Uhybne manevry a Laserova optika jsou take uzitecne. Pokud sbiras boxiky, nebo chces ziskavat vice cti, BZ, pak se zamer na vyzkumy ktere ti to umozni.
     
  5. Dobrý deň . Chcel by som sa spýtať prečo mi na mape ,,nefunguje bublina" keď mám HUSTOTA ŠTÍTU 5 z 5 . Skúsil som relog veľa krát ale stále nič. Nejde mi to už asi 2 tyždne. Ďakujem za radu ?
     
  6. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    SVK-leonardo333 nelétáš náhodou s nízkou grafikou lodí, s tou se efekt Hustoty štítu nezobrazuje.
     
  7. aha Ďakujem za odpoveď .
     
  8. zdravím,
    mám dotaz, sčítá se hvězdná ekonomie s vlečným paprskem II? A kolik SB potřebuju na vlečný paprsek II? Mě vyšlo 16, tak nevím, jestli to jde ještě rychleji. Díky
     
  9. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    kibubumaster mne pro vlečný paprsek II- vychází minimum 20 SB. Jinak kompletní hvězdná ekonomie zvyšuje zisk uridia z bonusových boxů , kompletní vlečný paprsek celkovou kořist, to by bylo jako sčítat jablka s hruškami. :) Bonusy se násobí, čili pokud v bez jakýchkoliv bonusů bereš z boxíků 100 Uridia, s kompletní hvězdnou ekonomií (+12% uridia z boxů) a vlečným paprskem (+20% zisk z bonus boxů) to bude 100*1,12*1,2= 134 Uridia.
     
  10. =Marvin= díky, a jak jsi přišel na 20SB? svaření I 2 body, logistika 2 body, hvězdná ekonomie I 2 body, sváření II 3 body, hustota štítů 5 bodů, celkem 14 bodů, ještě míň, než jsem předtím psal :D , ale zdá se mi to nějak málo :D .
     
  11. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    kibubumaster 14 ano, ale nebudeš mít ani jeden bod ve vlečném paprsku. ;) Takže +5 SB, a vyjde ti minimum bodů pro vlečný paprsek II. Mne vyšlo 20, protože jsem šel jinou cestou, 1 SB jsem dal do logistiky, a 2 do Mechaniky štítu. Ale tedy tou cestou kterou jsi popsal ty, to vychází 19, čili ještě dokonce o bod méně. :)
     
  12. pidlo

    pidlo User

    kolik ee se dá nazbírat z jedný bedny na pvp s pp bodama na zběr,
    A pak + s petem. bez peta a s petem. bez dablu někdo žíká že 4 někdo 5 někdo 3
    jak to je?
     
  13. PET může 5ee, hráč 4.
     
  14. Likan.

    Likan. User

    Hráč max. 2 a pet max. 3 :) To čo napísal Imperátor platí iba s dvojnásobkom a PP na zber.
     
    pidlo a Imperátor[CZ1] tohle ocenili.
  15. Otázka: v tom generátore bodov je napísané, že pri 5/5 Laserová optika sa budú ukazovať modré čísla, je to aktuálne? (pýtam sa pretože v dokumentácií to nieje)

    [​IMG]
     
  16. *pursuer*

    *pursuer* User

    Pᗣᗧ•••Nαrcis••- Aky generator bodov mas na mysli?Ten simulator?Ja mam plny pocet bodov v laserovej optike,ale neukazuju sa modre cisla,takze v dokumentacii nic doplnovat ani netreba potom.
     
  17. Ano myslel som simulator, v tom pripade je chyba v nom tak vdaka za odpoved.
     
  18. *pursuer*

    *pursuer* User

    Pre istotu som este pozrel par videi (fightov) a z tych par stovak vystrelov by urcite aspon jeden mal byt taky,ako sa uvadza v tom simulatore,ale vsetky ukazovatele skod boli cervenou farbou.No mozes pockat na dalsie nazory,ci to potvrdia.