Diskuze: Profil Pilota

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Leon, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Korben

    Korben User

    Niekedy to ukazovalo často, avšak mám taký dojem, že to bolo zrušené , pre nejaký problém. Tak že teraz už modré čísla neukazuje. Teda aspoň som si nevšimol.
     
  2. Korben máš naprosto správný dojem. Hodně se to řešilo ještě za času starého fora, že nevyskakují modrá čísla. Byl v tom nějaký problém, ale od tehdejších moderátorů byla jasná zpráva, že je to zohledněno ve střelbě, jen to není vidět v těch modrých číslech.
     
  3. |Oromë|

    |Oromë| User

    »†prchlik†« co si pametam tak to bolo zrusene z dovodu ze to zbytocne zatazovalo grafiku, cize ponechali len cervenu
     
  4. 555m555

    555m555 User

    ahoj, laserová optika, zvyšuje pravděpodobnost zásahu u laserů o procenta , je to myšleno tak že je řekněme poměr zásahů a střel mimo 80ku 20ti a tato schopnost udělá ve výsledku ten poměr 92 ku 8mi? nebo že sníží nepřesnost o 12procent z těch dvaceti ? děkuji za odpověd
     
  5. Kubino

    Kubino Guest

    555m555

    môžem vedieť kde si zobral, že defaultný pomer zásah/mimo je 80:20 ?
     
  6. Kubino hráč 555m555 uvedl,
    . Dle mého názou netvrdí, že poměr je 80:20, ale jen chce vědět, jak to je s danou schopností. Myslím, že toho 80:20 se chytl dle štítů, ale jinak to nic neznamená.

    Mám připraveno, že udělám několik testů na přesnost střelby tak pak dám výsledky
     
  7. Kubino

    Kubino Guest

    Na achievementy máme inú tému, prosím písať tam.

    »†prchlik†« to slovko som prehliadol, pardon, že je to len domnienka. Daná schopnosť funguje tak, že zmení ten pomer, t.j. u hráča 555m555 možnosť prvá.
     
  8. Foяmi

    Foяmi User

    Má schopnost "Lov vetřelců" vliv i na klanovou bitevní stanici? Pokud se stanice počítá do NPC když ji neovládá hráč.
     
  9. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Foяmi silne pochybuji ze se KSB radi mezi NPC, NPC jsou samostatne objekty generovane a rizene systemem, kdezto KBS jsou objekty ktere 'buduje' hrac na predem danych mistech (asteroidech). KBS navic sestava z mnoha jednotlivych casti, naopak NPC jsou vetsinou "1 kus". Bitevni moduly KBS maji sice nejspis podobnou UI jako NPC, ale urcite bych je za ne nepovazoval, i v seznamu objektu ktere se objevuji ve hre maji svoji vlastni kategorii 'bitevni stanice'. A protoze vyzkum Lov vetrelcu plati pouze na NPC, tak podle mne na KBS se vztahovat nebude
     
  10. Foяmi

    Foяmi User

    Děkuji za stručnou odpověď.
     
  11. vosinoha1

    vosinoha1 User

    tak ještě jednou :D

    zdravím...
    mám dotaz dnes jsme se na ts bavili o studijních bodech a mě chybí dva do 50 a řešili jsme kolik má laserová optika procent já tvrdil 2 % a za bod a oni že 5 % za bod tak jsem se podíval a koukám že to bylo pozměněno zajímá mě tedy kdy ten kdo má na starosti bibli tu bibli upraví podle aktualizace BP neviděl jsem totiž ofiko že by se něco takovýho stalo , ano chápu že toho máte moc je tu dost nesmyslných dotazů a přiblblých odpovědí jiných lidí na další blbosti jen mě to zajímá kdy bude bible opravena

    je to jen dotaz tak nepište prosím narážky typu máme toho moc děkuji...​
     
  12. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    vosinoha1 pro klid duše, údaje v Bibli jsem upravil.
    Ofiko ke změnám je tu
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  13. vosinoha1

    vosinoha1 User

    psal jsem to proto že jak na chatu tak na TS pořád lidi odkazuju na bibli a chtěl jsem mít klid na duši aby byla bible v pohodě a já neříkal něco co není pravda marvine děkuji a omlouvám se asi jsem ofiko přehlédl
     
  14. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    vosinoha1 no jak jsi psal, máme tu na fóru většinou dost práce, takže můžeme občas zapomenout nějaký aktuální údaj doplnit nebo opravit. Proto děkuji za upozornění, samozřejmě je fajn když hráči sami od sebe slušně upozorní co je kde ve FAQ chybně/neúplně a tím nám usnadní práci a pomohou na fóru jak sobě tak ostatním, za to jsem osobně jen rád. ;)
     
    vosinoha1 tohle ocenil(a).
  15. Altlantis

    Altlantis User

    IamEPPI SB si pořádně skoukni,máš příjmo u nich posaný,který bod ti co a o kolik zvýší.Je jen na tobě co budeš dělat.Můžeš udělat všechny a taky jenom pár :) Není nikde daný že pro hru potřebuješ ten a ten SB. Je to jen doplněk..

    EDIT (Kubino):
    :D Ups... Já sem si to až teď všiml...Smaž to prosím ať to nevidí nikdo :D :D ...Budu si to hlídat..ale tak třeba si to někdy přečte..
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 11/3/15
  16. Kubino

    Kubino Guest

    Altlantis to vážne reaguješ na 2 mesiace starý príspevok? Zvláštne :)

    EDIT: nabudúce si len na to daj pozor, aby odpoveď mala aj úžitok.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 11/3/15
    Altlantis tohle ocenil(a).
  17. mozem vas prosimta poprosit aby ste mi napisali ako musim mat vyskumi aby mi to dalo hrube lasere .. :) myslim ze byvalo 21 vyskumov na to ale neviem ako to mam naskladat :/
     
  18. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Tato otazka uz tu padla mnohokrate, mozny postup jsem tu uz jednou psal:
     
  19. vosinoha1

    vosinoha1 User

    marvine ještě bych dodal simulátor aby si to mohl odskoušet co a jak ale dej ho sem ty já sem línej a ted i nalitej :D
     
  20. Co jsem zkoušel, tak ten odkaz nefunguje a nepracovalo ani stažení rovnou z oficiální stránky. Šlo mi to jen z uloz.ta...