Diskuze: Profil Pilota

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Leon, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Kubino

    Kubino Guest

    Na stránke autora tohto produktu odkaz na stiahnutie nefunguje, z rôzných uložto a podobných serverov to sťahujete na vlastnú päsť. Názov programu vám kludne napíšem, googliť hádam viete, link ale dávať nebudem netuším čo tam skutočne môže byť za program.

    A neviem ako vy ale ja som našiel len verziu 1.6, 1.7 nikde :oops:
     
  2. »vojta«

    »vojta« User

    Stále jde stáhnout ze stránky autora, jak jsem psal na stránce 9 (viz příspěvek odcitovaný níže). Dokonce i ta 1.7. Problém na dopp.wz.cz je, že odkazuje na nějaký jiný server, nejspíš kvůli počítání stažení (usuzuji podle /dcounter.php), který ovšem z neznámého důvodu nefunguje. Ovšem z tohohle odkazu jde vyčíst přímý odkaz na soubor.
     
  3. Kubino

    Kubino Guest

    »vojta« tvrdiť, že niečo funguje pritom to vytiahneš z kódu je nemiestne, nie každý sa v tom vyzná. Povedať ako sa k programu zistiť je iná vec, to môžeš a pomôžeš tak hráčom.

    Človek nevidí čo sťahuje, takýchto linkov tváriacich sa ako zo stránky autora programu ti spravím koľko chceš, ľudia čo si to nevedia overiť môžu na to doplatiť. Samozrejme môžeme overený odkaz dať do FAQ ak o to budete stáť.
     
  4. »vojta«

    »vojta« User

    Kubino nějak jsem nepochopil co jsi svým postem chtěl říct, každopádně ten odkaz který je výše dával je na stažení souboru z oficiálních autorových stránek, žádná stránka tvářící se podobně. Jinak pokud bys odkaz na stažení doplnil do FAQ, bylo by to fajn, ať to lidi nemusí zbytečně hledat v diskuzi.
     
  5. Kubino

    Kubino Guest

    Chcel som tým povedať len to, že netvrď, že to ide keď to nejde. Vytiahol si odkaz čo nemôžeš považovať za to, že to bežným spôsobom ide.
     
  6. »vojta«

    »vojta« User

    hádat se tu s tebou nebudu, proto nebudu dál reagovat na podobné příspěvky, akorát bychom zaspamovali téma a já bych dostal body, ovšem trochu si to překrucuješ. možná to vyznělo trochu jinak než jsem to myslel, ale myslel jsem to tak, že stále lze stáhnout i z oficiálního zdroje obejitím nefunkčního externího počítadla stažení, když máš správný odkaz a onen odkaz jsem dodal. nemínil jsem tím, že jde normálně stáhnout kliknutím na odkaz na oficiální stránce, ale jak už jsem psal, asi jsem byl špatně pochopen, možná i mojí vinou a už se k tomu nebudu vyjadřovat.
     
    Naposledy upraveno: 31/3/15
    Účetní_Medvídka_Pů tohle ocenil(a).
  7. Vlečný paprsek II
    [​IMG]

    Díky tomuto talentu získáte z bonusových boxů mnohem více.

    Dobrý deň.

    Chcel by som sa opýtať na čo vlastne pôsobí tento BV. Pôsobí to iba na loď alebo aj na PET?
    1. munícia
    2. uridium
    3. xenomit
    4. kredity
    5. extra energie

    Ďakujem za odpoveď.
     
  8. Kubino

    Kubino Guest

    Na všetko čo je v bonusovom boxe kedže zvyšuje obsah z boxu.
     
  9. jak psal Kubino, na vše co je v bonusovém boxu a nemusíš se bát, platí to stejně tak pro sběr lodí, jako pro sběr petem. S petem za použití protokolu záchrany máš možnost vzít ještě více než s lodí.
     
    Pozorovateľ tohle ocenil(a).
  10. zdravím chcem sa spýtať či laserová optika na 5 stupni zvyšuje aj dmg alebo len čisto presnosť
     
  11. Korben

    Korben User

    Je tam popísaná len presnosť, nie DMG. Na DMG je Kvantová optika. Stačí si pozrieť FAQ. :)
     
    Platan tohle ocenil(a).
  12. Dean26

    Dean26 User

    prchlik, o akom protokole zahcrany to hovoris? Prehldal som zalozku Obchod u PETa, ale ziadny taky protokol som nenasiel...
     
  13. AI-S1

    [​IMG]

    Skladový protokol (tzv. záchrany) (Level: 1/2/3)
    Efekt: zvýší odměny z boxů o 1%/2%/3%
    Životnost: neomezeno

    Instalací skladového protokolu se zvýši obsah tebou nasbíraných bonusových boxů a cargo-boxů o 1%/2%/3%.

    Asi rozdíl v českém/slovenském překladu v obchodě...
     
  14. Dean26

    Dean26 User

    jasneee, pre oci nevidim , dik, uz som nasiel :) ... ma zmiatol "protokol zachrany"...aj po slovensky sa to nazyva Skladovy protokol :)
     
  15. Jo pár chybek v těch překladech je..
     
  16. Kubino

    Kubino Guest

    V jednom jazyku je to skladový a v druhom protokol záchrany, aká teda chyba? Práve pre rozpory u hráčov som do FAQ napísal oba preklady, t.j. názvy :)
     
  17. ahoj ako sa dajú najefektívnejšie vyskladať schopnosti na zbieranie boxíkov? mám na mysli štastie I, traktorový prúd II, štastie II. Dá sa to z 29 bodov schopností?
    A oplatí sa mi to vôbec?
     
  18. Kubino

    Kubino Guest

    Na stránke 10 to máš kompletne rozpísané.
     
  19. Zdravím, mám jeden dotaz: Sčítají se účinky Kvantové optiky I + II tak, že po vylepšení obou schopností na maximum mám lasery silnější o 16% (Kvantová optika I lvl.2 - 4%+Kvantová optika II lvl.3 - 12%) a nebo se jenom rozvíjejí, tzn. Kvantová optika I - 4% a Kvantová optika II to zvýší na 12%?
     
  20. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Jen se jak jsi napsal "rozvijeji", tj. moznost 2.