Diskuze: Profil Pilota

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Leon, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. na minimalne kolko bodov treba celu hustotu stitu vychadza my 14 ako vam to vychadza
     
  2. |Oromë|

    |Oromë| User

  3. ak chcete dobry skill tree tak takto [​IMG]
     
  4. ✞Đą☠iĐus✞ Doporučuji pročíst trochu důkladněji FAQ- Jak vložit obrázek na fórum. Tvůj obrázek se nezobrazuje.

    Btw. je dost nepravděpodobné, že všichni budou považovat jeden Skilltree za dobrý. Každému vyhovuje něco jiného - někdo sbírá boxíky, někdo jde po cti/BZ a jiný zase střílí...
     
  5. Orome a provokater nemate pravdu ze minimum je 15 minimum je 14.Na hrube teraz nejdem takze staci 14 PP.
     
  6. Kubino

    Kubino Guest

    Áno stačí 14 avšak nebudeš mať maximum HP (Sváření pro pokročilé píše, že stačí 2 SB nie 3), avšak príde mi nelogické nezvýšiť si HP na maximum za cenu len niečo dosiahnuť.
     
  7. No nic full hustotu zatial nebudem mat pretoze som klikol omylom na skladnika a mam tam nanom 3 body nie 2 :(.Pockam kym dorobim 15 bod a budem mat teda tu hustotu.
     
  8. No já ať si to kontroluju jak chci, vždycky mi vyjde 15 - na Hustotu štítů potřebuješ mít sváření pro pokročilé II na 3. lvl a pro to zase potřebuješ s. pro pokročilé I na 2. lvl. Alespoň to tak je zde: Dokumentace profilu pilota a také v DOPP simulátoru...
     
  9. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Já měl také vždy za to že na Hustotu štítů (2 skill na štíty) je potřeba minimálně 15 bodů, ale když koukám do simulátoru, opravdu se jako minimum ukazuje 14 bodů. Cesta je:

    2 body Sváření pro pokročilé I.
    2 body Logistika
    2 body Hvězdná ekonomie I.
    3 body Sváření pro pokročilé II.
    5 bodů Hustota štítu
    -------
    Dohromady 14 SB
     
  10. Tak já se omlouvám, že tady přesvědčuju o omylu: Ono to vychází na 14 pokud se člověk vydá opravdu tou nejkratší cestou přes hvězdnou ekonomii, na 15 to vychází, když dám na Logistiku/Robotiku/Výbušniny jenom jeden bod, ale potom jdu přes Energii štítů - a tam potřebuju 2 body;)

    Takže možné jsou obě cesty, ale já osobně bych na ten jeden bod ještě nějak našetřil abych měl alespoň ty 2 SB na energii štítů - přece jenom štíty silnější o 8% jsou asi užitečnější než 4% k boxíkům (pokud teda neboxíkuješ nějak extrémně)...
     
    krtko458458458 tohle ocenil(a).
  11. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    ►ρяοvοкατεця◄†vяц† nic se neděje, ono stejně většina hráčů spíše uvažuje cestu přes Energii štítu, protože bonus na štíty který poskytuje je velký a dříve nebo později ji potřebuje snad každý. A navíc v konečném důsledku, na pořízení obou výzkumů na štíty je o bod výhodnější tato cesta, kdy jdeš pouze první řádek.
     
  12. 555m555

    555m555 User

    ahoj,u hvězdné ekonomie 2 je požadavek přidělit 3 sb KAŽDÉ ze schopností kvant.opt2 a úhybných manévrů2,v dokumentaci profilu pilota ve FAQ stojí :
    3 SB musíš investovat do schopností:
    Úhybné manévry II
    Kvantová optika II
    v simulátoru pp verze 1.7 to funguje když dám jen 3 body na jednu z výše zmíněných schopností,ten popisek v pp mě mate,stačí tedy jen ty 3 jako podle simulátoru? abych daval 3 a 3 na obě to mi body nevyjdou,děkuji za odpověd,doufám že mě chápete jak to myslím
     
  13. Kubino

    Kubino Guest

    Chápem, už sa to tu niekto pýtal, musíš mať obe. Tuna máš rozpis v prípade, že chceš mať štít na max (nie len potrebné minimum).

     
  14. 555m555

    555m555 User

    jo děkuju,a ještě jedna věc,když chci fialový rakety-5sb raketový výzkum a aby litaly z boku,musim dat jeden bod na mechatroniku nebo to tato schopnost taky zahrnuje?
     
  15. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    555m555 myslím že pro to aby rakety létaly jak říkáš 'z boku', potřebuješ alespoň 1 bod v mechatronice. Samotný raketový výzkum vytváří jen efekt fialového kouře.
     
  16. RobPol

    RobPol User

    Můžete mi prosím poradit jak dát SB, abych měl Hrubé za 21 SB?
    Kluci psali, že to jde, ale nevím od kut kam mam dám SB, vím že na Hrubé potřebu 24 abych měl i obranu, ale pokud to nějak jde, prosím o radu, děkuji.
     
  17. Filthy16

    Filthy16 User

    RobPol tak jsem to zkoušel v simulátoru , a musíš mít 2 SB v sváření pro pokročilé I , 1 SB v robotice , 2 v technologii štítů , 2 kvantová optika I , 3 do sváření pro pokročilé II , 5 do mechaniky štítů , 3 do laserové optiky a pak poslední 3 do kantové optiky II a máš to :)
     
  18. |Oromë|

    |Oromë| User

    RobPol Spoluhrac ma pravdu, postup je uplne rovnaky ako pri 24 SB, len v energii stitu(cesky technologia stitu) staci mat pridele len 2/5 a nie 5/5, t. j. 24-3=21 bodov.