Diskuze: Profil Pilota

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Leon, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. -V!ns-

    -V!ns- User

    Mám dotaz, co potřebuji na tlusté lasery??
     
  2. Foяmi

    Foяmi User

    Mít ve schopnostech pilota 3 SB v Kvantové optice II.
     
  3. TRIXT

    TRIXT User

    -V!ns-: Pro získání tlustých a bonusu na boxíky doporučuji následující cestu:

    2 SB - Sváření pro pokročilé I
    1 SB - Logistika
    5 SB - Energie štítů (stačí 2, ale nedělal bych to)
    2 SB - Kvantová optika I
    3 SB - Sváření pro pokročilé II
    5 SB - Hustota štítů
    5 SB - Vlečný paprsek 2 (20% na boxíky)
    3 SB - Kvantová optika II (tlusté lasery)
     
  4. zdravim mam otazku ci uhybne manevry funguju aj proti npc a ci sa uhybne manevry 1 scitaju s uhyb. man. 2
     
  5. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    4fr4!d**SK** v popisu schopnosti je napsané "Snižuje pravděpodobnost nepřátelských zásahů o x%". A NPC je také nepřítel.
    A schopnosti se nesčítají, ale stupňují, maximum je tedy 12%.
     
  6. RobPol

    RobPol User

    Zdravím, mě by zajímalo jak si mám dát 27 SB abych měl hrubé (Popřípadě nějaké SB i ve štítech) i sběr boxů?
    Máte někdo nějaký tip? Děkuji
     
  7. *eagel*

    *eagel* User

    Nalistuj si předcházející příspěvky, tam je to řešeno.
     
  8. SΛRIN

    SΛRIN User

    RobPol pozri sa o niekolko príspevkov hore konkrétne na #323
     
  9. ahojky, ako je najlepšia cesta ako minúť 46 SB ? mám hrubé + laserovu optiku na maxe (31 SB) a ostáva mi ešte 15, ďakujem
     
  10. -»Gŗεεη«-ChIsToS vzhledem k tomu, že to tu nezmiňuješ, tak bych ti určite radil dodělat, pokud ještě nemáš, Úhybné manévry I, II a Raketový výzkum. Pak už zbytek spíše záleží na tobě, jestli rád boxíkuješ, střílíš nebo seš farmář (na NPC) nebo jedeš na žebříček / hodnost, atd. Ale ještě 1 bod do Mechatroniky bych aspoň hodil.

    Kdyžtak si můžeš zkusit body poskládat pomocí Dopp simulátoru, viz. https://board-cs.darkorbit.com//threads/simulator-profilu-pilota-uz-nefunguje.96027/#post-817247
     
  11. PaiMei

    PaiMei User

    Sandy_Rivers mechatronika, to není zrovna rada nad zlato. 1% na přesnost raketám, to nepozná, ani kdyby byl Superman. Navíc je tu docela levný hi-tech na 100% přesnost raket, takže tahle schopnost je vyhazování bodů víš kam :) .
    Modrá řada vyjma robotiky vše komplet.
    Červená řada určitě raketový výzkum na max.
    Potom máš na výběr, buď to hodit do cti - Vesmírná etika I a II nebo do boxíků a nebo do min, pokud jsi zvyklý je používat.
     
  12. PaiMei tak on je základ těch 36 SB. Na tom se snad shodnem (modrá lišta - 1/5 robotika, Kvantová optika I / II, Raketový výzkum a Laserová optika). Pokud stavíš boxy, tak místo robotiky dáš 2 body do logistiky. Ale tohle je dejme tomu základ.

    Pak už se to liší podle toho, co ten hráč preferuje, a tím se to i pak odlišuje. Já třeba poslední dobou nesbírám boxy a dávat si profil na čest mi přijde taky zbytečný, to už to radši koupím booster. S tím hi-techem máš pravdu, ale já radši budu mít přesnost raket pořád vyšší, než jen občas 100% a v Hi-tech třeba postavím něco jinýho. Ti, co sbírají boxy, tak jim to stačí zapnout jen občas. A ono, i když se to nezdá, řekneš si 1%, tak to je znát ;) Holt je to dost individuální a podle toho si to pak musí i ten daný hráč sestavit. Podle sebe.
     
  13. zaujimave odpovede :) ja som rozmyslal na tým že si spravím lov votrelcov a DMG rakiet na max lebo veľa robím brány
     
  14. |Oromë|

    |Oromë| User

    Sandy_Rivers Ono +25% cti z profilu rozhodne nie je zbytocne, potom sa nedivte ked hraci nahraju aj 30 mega cti za tyzden. ;)

    1% presnost rakiet je dobra akurat na vizualny efekt, inak to je uplna zbytocnost. Ja osobne odporucam dmg na npc a komplet cest, rozhodne to velmi pomaha. Ak ma hrac 46 bodov, dal by som to dalej na komplet uhybne manevre. Hrac co ma tolko bodov uz bude asi komplet full a taky hrac uz moc boxikovat nepotrebuje.

    Ale samozrejme kazdy ma iny styl hrania a zalezi hlavne od neho co mu vyhovuje.
     
  15. |Oromë|já neříkám, že +25% cti je k ničemu. Jen ty body dám radši někam, kde mi to pomůže v boji s ostatními. Na hodnost ani žebříček nijak extra nejedu. Dmg na NPC taky nestavím a nikdy nebudu, ale neříkám, že je to k ničemu :D Proto jsem i psal, že záleží na daném hráči, jaký má styl hraní. Tím pádem, co nejvíce využije. Základ je těch 36 bodů a zbytek si musí každý rozvrhnout sám. Pro lepší přehlednost, než něco hodí někam, kam by nechtěl, pomocí Dopp simulátoru. Ale rady od ostatních mi pak už přijdou zbytečné. A tady se ukazuje proč - každý má holt jiný styl hraní ;)
     
  16. PaiMei

    PaiMei User

    Sandy_Rivers souhlasím s poslední větou. Já při 36 bodech přemýšlel, jak dál. No, jelikož dělám ve vlnách brány, dal jsem 5 bodů do cti.
    A jsem znovu na rozcestí. Do boxíků dávat body nechci, jelikož jsem sváteční sběrač. Do mechatroniky taky ne, jelikož jsem ten, co používá hi-tech.
    A zbývají mě tedy dvě možnosti: miny nebo lov NPC. Jsem spíše lovec, a vím, že dobře umístěná mina nebo použití smartky v boji rozhodne souboj. Na druhou stranu v branách, ale i s klanem využiju vyšší dmg na npc.
    Tohle dilema teď budu řešit ...
     
  17. Jednoznačne odporucam vyskum na npc.. hodi sa to do bran samizrejme aj na farmenie.. urob tona full.. a potom kde co das je jedno
     
  18. |Oromë|

    |Oromë| User

    PaiMei Dal by som prednost dmg na NPC a miny by som riesil az na koniec.

    Defakto vyskum funguje len na ddm minu, stitova mina tak isto zobere vzdy len 50% stitu. Tak isto ani dmg smart bomby sa neda zvacsit.
     
  19. PaiMei

    PaiMei User

    |Oromë| no vidíš, to mě nenapadlo. Tak to mění situaci a další body dám na NPC. Díky.
     
  20. pecko

    pecko User

    Ahoj, chcem sa spýtať, či je dôležitá schopnosť klamný manéver? keďže som počul, že je to minimálne dôležité, tak by sa dalo ušetriť 3 body (aspoň myslím, keďže mám klamný manéver II na 3 stupni) a dali by sa využiť inak. čo vy nato nejaké rady?