Diskuze: Profil Pilota

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Leon, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. |Oromë|

    |Oromë| User

    Koudy-OP Staci pohladat po znamych uloziskach a urcite ho niekde najdes.

    Ak ti ide o NPC, tak si sprav vyskum lovec votrelcov, doda ti o 12% viac dmg na npc.
     
    Koudy-OP tohle ocenil(a).
  2. vzhledem k tomu, že na původní adrese již není k dispozici dopp simluátor a je po něm stále poptávka, tak jsem ho nahrál na ulož.to.
    jedná se o poslední verzi dopp simulátoru v1.7. a je přesně v podobě v jaké jsem ho stáhnul začátkem loňského roku.
    zde je link.
    uloz.to /x723oPoZ/dopp-simulator1-7-zip
    heslo pro stažení: dark

    Ps: doufám, že jsem ten link na tento soubor zde mohl umístit.
     
  3. Korben

    Korben User

    NÜMΣRÖ_ÜNÖ™, Nikdy sem nevkladaj aktívne odkazy na iné stránky a už vôbec nie priamy odkaz na sťahovanie programu. Post zmazaný.
     
  4. timoti123

    timoti123 User

    Zdravím,mám 30 SB,a upravuji si PP.Včera jsem měl raketový výzkum 5/5,a pak jsem zjistil že ty rakety mají ten dmg pořád stejný,tak jsem to resetoval a udělal jsem si Úhybné manévry I,II.Udělám si ještě Kvantovou optiku 2,a zbyde mi je 1SB,nwm do čeho ho dát-co by bylo nej..?Předem děkuju za odpovědi.
     
  5. *pursuer*

    *pursuer* User

    Mna by zaujimala schopnost: Výbušniny
    Je tam pisane,ze ´´Zvyšuje dosah vašich min.´´
    Pri plnom pocte bodov je uz pisane,ze zvyšuje dosah exploze min o 25%.Takze len pri samotnom vybuchu sa zvysuje radius toho vybuchu o 25% alebo je to uz pri polozeni miny,ze radius spominaneho dosahu sa zvysi o 25%? Cize musite urobit vacsiu okluku o tych 25% okolo miny v podstate,aby ste na nu nenabehli?
    A taktiez by ma zaujimalo Detonace II
    Je tam pisane,ze miny budu sposobovat o 50% viac skod,ale obcas sa stalo,ze som nabehol na spomalovaciu minu a tiez to pekne rachlo,tak ma zaujima,ze tym poskodenie zvysit nemoze,ale nepredlzuje im ucinok spomalenia lode nahodou?Kedze to niektori aj pouzivaju,tak urcite budu vediet poradit,kto ma skusenosti :)
     
  6. |Oromë|

    |Oromë| User

    *pursuer* Oboje. Minu musis oblietavat vacsou oklukou aby si na nu nenabehol. Rovnako aj dosah vybuchu je vacsi. Defakto je to to iste.

    K druhej otazke, nepredlzuje to ucinok spomalovacky, len dmg acm a ddm. je to len tvoj pocit. Mina dostane akurat ten specialny efekt velkeho vybuchu.
     
  7. *pursuer*

    *pursuer* User

    |Oromë| - ucinok spomalovacky som fakt nestopoval,ci nebol dlhsi,preto som sa spytal,ci to tak nahodou nie je :) A mas odskusane tie schopnosti ? Je tam predsa len rozdiel medzi dosahom miny na nabehnutie a dosahom vybuchu.Predpokladajme,ze klasicka mina ma radius mozno 300 a tato schopnost zvacsi radius o 25%,takze bude mat radius 375,preto musis ist vacsou obklukou okolo nej.A radius dosahu uz samotneho vybuchu je cosi ine.To nastava v momente,ked niekto nabehne na minu a ta vybuchne s vacsim radiusom vybuchu,takze dalsi hraci musia byt dalej od toho miesta ulozenej miny,na ktoru nabehol hrac,aby tiez neschytali.Pozoroval som to hlavne pri strazeni zakladne,ked nam tam hadzali miny a obcas som bol dalej od hraca pod ktoreho to dali a nic sa mi nestalo v case vybuchu a obcas som to schytal aj ja a pritom som bol dalej,takze to bolo prave kvoli tejto schopnosti,ktora zvysuje radius vybuchu.Ale este pockam,mozno tieto schopnosti ma par hracov odskusanych na svojich uctoch,tak pockam si pripadne este na nejake nazory bo uvazujem aj ja nad touto schopnostou bo ak by zvysovala aj radius obycajneho dosahu,cize musis ist vacsou obklukou,to by sa hodilo obcas pri uniku so spomalovackou ;)
     
  8. |Oromë|

    |Oromë| User

    *pursuer* Spomalovacku na tom druhom vyskume dobre poznam, nezvysuje to jej dlzku, len je tam ten specialny efekt vybuchu. A ten dmg vyskum sa vztahuje len na 1 jedinu minu a to je ddm mina. To som uz davnejsie skusal. Emp mina len odmaskuje, stitova zobere vzdy len 50% stitu a spomalovacka len spomali na rovnaky cas, iba dmg ddm miny sa zvysi.

    Ak ide o radius na nabehnutie a radius vybuchu, no podla mnabude ta vzdialenost rovnaka. Lebo vybuch nastane prave v tej chvili ked sa dostanes do radiusu danej miny. Proste mensi kruh je dosah miny bez vyskumu, vacsi kruh je dosah s vyskumom. Ked ktokolvek vleti do toho kruhu okolo miny, mina v tom momente vybuchne a zasiahne kazdeho hraca co je v kruhu. Ale mozeme to vyskusat, uvidime ci vybuch a nabehnutie budu rovnake.

    [​IMG]

    EDIT: No tak som si zalietal na nasom carovnom ucte. ;) Zvysuje to len radius vybuchu. lietal som natesnucko pri spomalovacke a nenabral som ju. Tak sme zase o nieco mudrejsi. :)
     
    Naposledy upraveno: 8/7/16
    *pursuer* tohle ocenil(a).
  9. Badmaniak

    Badmaniak User

    K první věci: Jsou i jiné dmg miny než ddm, co ony?
    K druhé věci: Vzdálenosti nejsou ani náhodou stejné. Mina zasáhne mnohem dále, ale aktivovaná může být jen z blízka. To by snad měl každej lovec vědět. A divím se, že tu takové kapacity dokáží napsat, že "jde o to samé". Copak jste nikdy ještě nikoho nelovili ve dvou, kdy jste se vyhli zpomalovačce, ale nějaký dobrák na ní najel a zasáhlo to i vás? Chce to víc používat mozek. :)
    A samozřejmě, že PP zvedá dosah výbuchu a ne dosah aktivace, jelikož žádný dosah aktivace NEEXISTUJE, je o velikosti dané miny (bodu). Tato mina je však aktivována danou lodí, která má určitou velikost a tu vám asi stěží cizí PP zvětší.
     
  10. *pursuer*

    *pursuer* User

    |Oromë| - dakujem teda,ze si si nasiel cas a otestoval si to :) Myslim si,ze to pomoze viacerym hracom do buducna pri rozhodovani sa kam dat body ;) Ale skoda teda,ze to zvysuje len radius vybuchu a nie aj nabehnutie hlavne tej spomalovacky.Tak ostavam teda pri plnom pocte robotiky.Aspon sa viem takto lahsie rozhodnut no :)
    Badmaniak - Ako si to myslel s tymi kapacitami,to teraz na koho narazas?Nuz ohladne nabehnutia na miny to nie je lahke pozorovat lebo nie raz sa mi stalo,ze som videl ako letim cez nu a nic..inokedy som letel dalej od miny a buchla a toto moze byt sposobene aj pripojenim,ze na obrazovke vidis nieco ine,nez sa deje v hre...ako ked vidis,ze ta nejaka lod obieha a ten hrac vidi zas teba ako ho ty obiehas.Preto je dobre obcas riadne otestovat danu vec,lebo sa kludne moze stat,ze nieco nebolo spomenute.
     
  11. Badmaniak

    Badmaniak User

    Ano, je to připojením, ne vždy jsi tam dke se zdáš být. A také mina má urité zpoždění a také loď je na jiném místě nežs e jeví, proto někdy je vidět že se zpomalovačka neaktivuje, ale to proto, že lod ji přčejela v době, kdy nebyla ještě možno být aktivována.
    Jde o to, že mina žádnou šířku aktivace nemá, prostě je to bod na mapě, který je aktivován lodí, která projede okolo a ta loď má nějakou velikost a když tímhle "okolím lodě" šmrncneš o minu, tak ji tím aktivuješ a ta potom buchne v určité vzdálenosti a síle podle PP a formací. :)
     
  12. |Oromë|

    |Oromë| User

    Badmaniak K prvej otazke, vyskum na dmg posobi este aj na acm minu, na infekcnu minu, odmaskovacku, stitovu a spomalovacku nie.

    Dalej, Na svojom ucte nemam profil na miny, kedze to je pre mna zbytocnost(mam 50 bodov...). A bavime sa o plne upgradnutych vyskumoch, nie o beznej mine. Bezna mina sa samozrejme aktivuje len z blizka, no u full vyskumu som si nebol isty a o tie nezakopavas na kazdom kroku.

    Cize ak uz som stretol niekoho s takym profilom, urcite som pocas boja nelustil ci sa nahodou trosku nezvysil aj dosah nabehnutia. A ten dosah aktivacie existuje samozrejme, inak by mina nemohla zareagovat na lod, ktora ma rovnako tiez rozsah aktivacie. Len sme zistili, ze na aktivaciu profil neposobi a je obmedzena len na blizunke okolie miny. Je tam viac faktorov, nie len to male aktivacne pole, ale aj pripojenie, rychlost lode, velkost lode, odpocet miny atd.

    Nemusis na kazdu vec reagovat s tym miernym sarkastickym podtonom, vsimol som si to u teba uz davno. Da sa to napisat aj normalne. Niesom chodiaca encyklopedia a pri menej pouzivanych vyskumoch nemusi byt vsetko hned jasne.
     
    *Firefox1* tohle ocenil(a).
  13. Mám takú otázku. Kvantová optika 2 na max (3sb) pridáva 12% dmg (mne a ostatným čo ju majú) proti ostatným hráčom. Pridáva ten dmg aj na Npc?
     
  14. Ne, nepřidá. Na to máš Lov vetřelců.
    Kvantová optika: "Tvoje lasery budou v boji proti jiným hráčům způsobovat o xx% více škod."
    Lov vetřelců: "Tvoje lasery budou v boji s vetřelci způsobovat o xx% více škod."
     
  15. Ahá, ďakujem za info. :)
     
  16. timoti123

    timoti123 User

    Ahoj,chci si v pp udělat Hvězdnou ekonomii 1.2.A když si udělám Vlečný paprsek 1,2-budu z boxu brát taky více U? Mám 30 sb,kolik bych potřeboval na full Hvězdnou ekonomii a Válečný paprsek?
     
    Naposledy upraveno: 15/7/16
  17. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Vlečný paprsek 1 je len pre cargo boxy tak ako ti to tam píše, tj. jedná sa o boxy, ktoré ti spadnú z NPC po ich zostrelení takže uridiu z toho samozrejme nemáš preto na uridium z boxíkov potrebuješ len Hvezda ekonomie 1, Vlecny paprsek 2 a Hvezda ekonomie 3

    Ak sa chceš dostať čo najrýchlejšie k full boxíkom, tak to vychádza na 36bodov v profile.

    Ak nepotrebuješ celé boxíky, a stačí ti Hvezda ekonomie 1 a Vlecny paprsek 2 tak to by ťa mohlo výjsť na zhruba 20bodov ak som sa nepomýlil no možno viac skúsený hráči s boxíkovaním ti poriadia lpšie alebo dodajú ti aj obrázky alebo niektorý z ostatných moderátorov.
     
  18. timoti123

    timoti123 User

    Už vím jak na to.Děkuji,to je vše.
     
  19. drobná otazka mám kvantovou optiku 1, 2body 4% a kvantovou optiku 2, 1bod 6%, scita se to jako u hp? nebo je zde vyjimka a plati vyssi cislo? zajima me jestli davam hraci o 10%vic nebo jen o 6%
     
  20. Foяmi

    Foяmi User

    Platí to vyšší číslo. Bonus máš momentálně pouze 6%.