Diskuze: Profil Pilota

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Leon, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. TRIXT

    TRIXT User

    M.I.Z.E.R.A: U těch dělených schopností s čísly 1 a 2 je to jako by jedna schopnost, která je rozdělena mezi dvě ikony. Ta schopnost pak má následující bonusy 2%->4%->6%->8%->12%. Na první pohled je to rozdělení to trochu matoucí.
     
  2. -Kaperko-

    -Kaperko- User

    neplanuju sa nejake zmeny v profile pilota, pripadne nejake ine vyuzitie logdiskov? Techy nestiham kvoli nedostatku sepromu vyrabat a ine vyuzitie pre logdisky zatial nie je :/ Mam ich nazvys 10000 v hodnote 3 milionov uridia, je to smutna strata
     
  3. |Oromë|

    |Oromë| User

    -Kaperko- O nicom nevieme. Osobne mam tiez na ucte cca 4000, okrem techov to ine vyuzitie nema.
     
    -Kaperko- tohle ocenil(a).
  4. Badmaniak

    Badmaniak User

    Původně bylo zamýšlené začlenění logdisků do montáže. V montáži mělo být celé tech centrum. No, neudělali to, ale kdoví, třeba se časem dočkáme, že logdisk přibyde do výroby.
     
  5. Anthonios

    Anthonios User

    Zdravím,
    můžu se zeptat na funkci schopnosti Úhybné manévry II?
    1) platí vyhýbání proti hráčům nebo i proti vetřelcům?
    2) jak vyhýbání funguje? Je to zvýšení šance (o 12%) na to, že zásah úplně mine, nebo se tato schopnost započítává na každý nepřátelský laser samostatně a tudíž dojde ke snížení nepřátelského dmg o 12% Případně oboje?

    Děkuji za vysvětlení :)
    S pozdravem
    Anthonios
     
  6. Badmaniak

    Badmaniak User

    ANO, je to i na NPC.
    A ANO, je to na každou střelu zvlášť.

    Ověřit to jde v bráně, kde ti to fakt bere mnohem méně.
    A co já vím, tak každou střelu co se netrefí, ti to hodí fialové MIMO.
     
    SSCUltimateAero tohle ocenil(a).
  7. Badmaniak

    Badmaniak User

    Omlouvám se za double post, ale EDITem by si ten, komu sem odpovídal nevšiml, že jsem se opravil:

    Když sjem napsal na každou střelu zvlášť, myslel jsem CELOU střelu. :) Asi jsem špatně pochopil co jsi psal. Takže NE, nefunguje to zvlášť na každý laser, ale je větší šance, že to vynechá celou střelu.
    Proto jsem spal taky to, že ti to vyhodí MIMO. A to MIMO díky těmhle úhybným má jinou barvu, než obyč červené MIMO.
    To s tou bránou jsem myslel tak, že v chumlu všech NPC si všimneš menšího celkového damage, čímž se dá ověřit, že to opravdu funguje (což spousta lidí zpochybňovalo), ale na to ses neptal. :D

    Mimochodem je to opak toho, kde si zvedáš pravděpodobnost zásahu. Nezvedne ti to damage (potože to nefunguje na každý laser zvlášť), ale mnohem méně často ti to vyhazuje MIMO, trefíš prakticky skoro každou střelu. Osobně CPU zaměřování dle mého už nemá význam skoro. To si můžeš ovřit když se warpneš. Po warpu momentálně je chyba, že se nezapočítává PP a když máš profil a takhle po warpu nemáš, rozdíl dost poznáš. Skoro každá třetí střela se bez PP netrefí.

    Takže ještě jednou sorry za špatnou odpověď, byl jsem ospalej a nenapsal jsem to přesně. :)
     
  8. Zřejmě už to zde někdy zaznělo, ale nenašel jsem...Poradíte, zda raketový výzkum v PP zvyšuje DMG také u raketometu helstorm, nebo jen samotné rakety? Rozhoduji se mezi přidělením 3/5 na raketový výzkum, nebo 5/5 z laserové optiky. Díky předem za Vaše názory.
     
  9. Korben

    Korben User

    Len rakety.
     
  10. Badmaniak

    Badmaniak User

    Rozhodně lasrová optika, si spočti kolik bereš raketou a kolik laserem na full, nyní jsou to uplně jiná čísla než při zavedení PP...
     
  11. Díky, šoupnu to do optiky.
     
  12. -baghira2- a Cruenta†Ultionem tohle ocenili.
  13. *King_Kong* všiml jsem si, že jsi našel 1.6. Kdybys měl zájem, tak jsem na uloz.to hodil i poslední verzi (1.7) ;)
    https://uloz.to/!eufzZLBJ0nrD/do-profil-pilota-rar

    Jen abys věděl, co se tam měnilo oproti starší verzi. Z oficiálního readme přiloženého k souboru:
     
    Naposledy upraveno: 11/11/16
  14. Bývají slevové akce na logdisky? Plánuji jich koupit 2550 a nevím na jakou cenu se můžu se slevákem dostat. Při helix 398% koupit uridiu a jestli to jde, koupit slevák a logdisky ve slevové akci, poradíte?
     
  15. No koukám na tu verzi (1.7) je o něco lepší jinak moc děkuju sandy_rivers :-D

    Nu dobra zeptam se mam 34 SB a chtěl bych udelat zber
    (Proti hračum) - pvp moc nehraju-není na to vybava- :-D hraju raci pve tam tu vybavu až tak nepotrebujete a proto raci (NPC) pve

    a mam 500 000 urka rozhodl sem se do PETA investovat do něj nake to Urko na nakup a otevřeni slotu a nakoupim Protokol zachrany 3 lvl a co potom ze zbitkem urka poradite hosi děkuju :-D
     
  16. Borat

    Borat User

    ADMIRÁL╬ACKBAR◄©®► zľavy sú na skoro každý predmet čo je za Uridium takže aj na Logdisky. Osobne by som si počkal na Prometheov deň a tam bývajú dosť zľavy a verím, že budú aj na LD.
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  17. A na jakou cenu se dostanu se slevákem za 1 kus? Potřebuji si to spočítat.
     
  18. Borat

    Borat User

    ADMIRÁL╬ACKBAR◄©®► tak počítaj s tou cca 50% zľavou no možno bude 55% možno kus menšia. Takže zľavak + zľava od BP by malo byť okolo 150 uridia za jeden LD, ale aké zľavy budú a či vôbec budú ti dopredu neviem povedať.
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  19. svi1

    svi1 User

    ADMIRÁL╬ACKBAR◄©®► ale to přece záleží na tom, jakou slevu na LD dají. To dopředu nevíš. Může být 12%, může být 20%, 25%, 15% ... počkej na akci a uvidíš. Já je kupoval tuším za 165 nebo něco takového. Přesně již nevím.
     
    ADMIRÁL╬ACKBAR◄©®► tohle ocenil(a).
  20. Díky, určitě si počkám na nejnižší cenu, i kdyby to byla ta další akce :D.
     
    svi1 tohle ocenil(a).