Diskuze: Profil Pilota

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Leon, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Imperio

    Imperio User

    Zdravim

    Pocita se v procentech vesmirna etiketa I,II do cti u bran ( jako celkovou odmenu ? ) ze to prcite ty procenta co mam v profilu na vesmirne etikete nebo to plati jen na odmenu z NPC,LODI a ne za celkovou odmenu z bran ?

    Dekuji za odpovedi :)

    Imperio
     
  2. Korben

    Korben User

    Malo by to byť asi k všetkému. Túto schopnosť nemám , tak že neviem, ale pokúsim sa to vyskúšať len čo budem s práce doma. :)
     
  3. Imperio

    Imperio User

    Dekujem pekne :)
     
  4. Sentiero

    Sentiero User

    No sice tu schopnost nemám,ale řekla bych, že to bude ke všemu i k odměnám ;) Myslím, že kdyby to bylo jen u NPC tak ti to tam napíší, jak je to třeba u vesmírné taktiky...
     
  5. Korben

    Korben User

    Tiež si to myslím, ale pre istotu to skúsime :)
     
    Sentiero tohle ocenil(a).
  6. Crystal

    Crystal User

    ehmm ja tu schopnost mam a teraz si neviem vybavit ci to vobec funguje na brany, nikdy totis moc neskumam co dostanem ako cest :)

    ale vzdy aj bez boostrov mam viac cti v odmene z brany, cize hej na 95% to funguje ale pre istotu to skontrolujte ;)
     
  7. Korben

    Korben User

    Crystal Už som sa tešil že to nemusím skúšať a sklamal si ma. :D
     
  8. Kubino

    Kubino Guest

    Bonus na BS je jasný, v popisku je priamo uvedené, že z NPC.

    Čo sa týka bonusu na česť mám pocit, že pri tvorbe tabuliek na výpočet BS a cti som to testoval, v nich je bonus (BS aj česť) na výber len pri NPC ... pri lodiach a bránach nie.

    Každopádne to môže niekto otestovať a tým sa to potvrdí a dopíše do FAQ :)
     
  9. Eda-)

    Eda-) User

    Bonus se vztahuje na veškeré odměny kdysi sem to měl a fungovalo to jak na brány tak na lodě
     
    Imperio tohle ocenil(a).
  10. Imperio

    Imperio User

    uprime taky jsi myslim ze to tak je :) ale pokud admini uz budou mit jasno tak at tu sem taky napisi :)) Dekuji
     
  11. Kubino

    Kubino Guest

    Tak podľa popisku a logiky je jasné, že by to malo byť na všetko. Mňa len zarazilo prečo v tabuľkách daná možnosť je ale len pri NPC. Otestujeme a uvidíme, to bude najlepšie.
     
  12. Diavolo

    Diavolo User

    Vesmírná etika platí na všechno (NPC, lodě, brány, úkoly).
     
  13. Korben

    Korben User

    Tak že, platí to na všetko. :)
     
  14. Imperio

    Imperio User

    Dekuji moc za spolupraci a pomoc :)) vsem :))
     
  15. Laserova Optika zvyšuje % na zásah.. čo to znamená?

    a) Menšia šanca na "MIMO"
    b) Menši rozsah DMG (napr. keď uberám 4.000 - 5.000 tak mi to zníži na 4300 - 5000)(čísla sú blábol, len pre pochopenie)

    A alebo B?
     
  16. Kubino

    Kubino Guest

    Zvyšuje pravdepodobnosť zásahu, je to tam napísané, t.j. možnosť A je správna.
     
  17. ahojte chem sa opytat ze ktora schopnost robi stitovu bublinu a ktora robi hrube laseri lebo velmi vela ludi mi hovorilo ze mam viskumat bublinu,laseri ale neviem ze ktore to je a mam iba 6 logdiskov 0bodov viskumu :(


    ked to sem nepatri tak prepacte
     
  18. Kubino

    Kubino Guest

    Na hrubé lasery potrebuješ 21 SB tuším a na bublinu to neviem, ale to čo máš ti stačiť určite nebude. Doporučujem prečítať FAQ, je na prvej strane tejto diskusie, bublina je Mechanika štítov a hrubé sú Kvantová optika II.
     
  19. bublina je energia stitu a ide tam 5 bodov hrube lasery lovci odmien 1.2 tiez 5 bodov ale okrem toho musis dat aj inde aby ti tie okna otvorilo do kopi to je asi 24 bodov
     
  20. dakujem za odpoved ale neviem odkadial budem mat 24 bodov:(:confused: