Diskuze: Profil Pilota

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Leon, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Kubino

    Kubino Guest

    thekikoplayer ja ich mám napr. 35 tuším, jednoducho hraním a zarábaním logdiskov či urídia to postupne vybuduješ. Ono keby mal každý hneď všetko nevolalo by sa to hra, preto musíš hrať aby si niečo dosiahol :)
     
  2. Thorsk

    Thorsk User

    Zdravim , mal by som otazku ohladom zbierania bonusovych boxov ....ked zbieram na pvp mam 2nasobok na boxy , v PP mam urobenu Optimalizaciu zdrojov 2 a hvezdnu ekonomiu 1 tak ked zoberem box kde je extra energia tak ziskam 4ee ...pet ktory ma 10 protokolov na zber ziska 5ee... a tak sa chcem spytat ci neviete kolko bodov mi treba dat do hvezdne ekonomie 2 aby sme ja aj pet brali este o 1ee viac (teda pokial to je mozne ...aj ked co som pocul tak by sa to malo dat )...vopred vdaka za odpovede :)
     
  3. Thorsk,nevim presne jestli to jde,ale uvaz jestli ta cena tech studijnich bodu stoji za to 1 ee navic.
     
  4. Thorsk, když by sis to pořádně přečetl (stačí najet vždycky na "schopnost / bod" který chceš vylepšit a ono ti to vypíše, co to udělá), tak by jsi zjistil, že hvězdná ekonomie (jak I, tak i II) má vliv jen na uridium v boxech. Takže už sbíráš max. ee, co můžeš ;)
     
  5. SauronL

    SauronL User

    Hvězdná ekonomie 2 ti nepomůže, ta je pouze na uridium v boxech

    Loď může maximálně sebrat 4 EE a pet 5 EE (nepočítám odměny za sb nebo dominanci , pokud je zde tahle odměna , mohla by loď teoreticky sebrat i 5)

    Takže to, na co se ptáš, teoreticky možné není.
     
  6. Thorsk

    Thorsk User

    Tak teraz ste ma dostali :) tak ono ja to mam dobre precitane ale toto mi veru nedoslo ...tak vam vdaka za radu aspon sa nemusim trapit so zhananim logdiskov
     
  7. Mám veľký problém:Mám už vyše miliardy BZ a iba teraz mi nabehne titul veterán.
    Prosim o čo najrýchlejšie vysvetlenie za porozumenie ďakujem.
     
  8. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Nemels nahodou nejaka BZ nahrana drive nez se zavedly tituly?
     
  9. TRIXT

    TRIXT User

    Dle mých zkušeností nenabíhá tento titul ihned po překročení hranice, ale s mírným zpožděním. Stalo se mi totéž, i když jsem začínal na CZ1 hrát v době, kdy tituly již byly ve hře. Myslím si, že to není nic podstatného a že není třeba to řešit. Titul prostě naskočí o chvíli později. ;)
     
  10. KronixCZ

    KronixCZ User

    když resetuju body v PP, vrátí se mě i seprom?
     
  11. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    KronixCZ, FAQ - 25 nových schopností s profilem pilota:

     
  12. Ahoj nefunguje mi simulátor profilu pilota. Kdy bude opět zprovozněn?
     
  13. Korben

    Korben User

    Ak ti nefunguje simulátor, tak bohužiaľ ti nemáme ako pomôcť. Simulátor nieje výtvor BP ale myslím že ho vytvoril bývalí moderátor.
     
  14. Aha. Nefunguje hází mě to na bigpoint stránku. Tak to je špatné :(
     
  15. Byl menší výpadek, zkus to znovu, nebo ráno.
     
  16. No ten simulator nejde doteraz...
     
  17. »vojta«

    »vojta« User

    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  18. Ďakujem
     
  19. Kristo

    Kristo User

    může někdo prosím napsat kolik a k čemu přiřadit SB abych měl
    Kvantová optika 2
    Hustotu štítu

    Děkuji
     
  20. Přečti si odpověď 97, je tam link na simulátor.