Diskuze: Profil Pilota

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Leon, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Tak jen pro hustotu štítů potřebuješ minimálně:

    2 body v Sváření pro pokročilé I
    1 bod libovolně buď v Robotika/Logistika/Výbušniny
    min. 2 body v Energie štítů
    2 body Kvantová optika I
    3 body Sváření pro pokročilé II
    5 bodů Hustota štítů - celkem 15 SB

    Pro kvantovou optiku II pokračuješ dále:

    libovolně přidělit 3 SB Vlečný paprsek II/Laserová optika
    3 SB Kvantová optika II - celkem 21 SB

    Jinak pro simulaci přiřazování bodů mezi schopnosti můžeš použít již zmiňovaný simulator profilu pilota
     
    MartyCZ2, Kristo a Cruenta†Ultionem tohle ocenili.
  2. Kristo

    Kristo User

    Dík
     
  3. tak tohle je ta největší kravina, dal jsem na tvojí radu zde, pomocí DOPP simulátoru jsem si vytvořil nový PP a ted na konci jsem zjistil že je simulátor chybně nastaven...!!!
    Takže dva týdny práce k ničemu, seprom v háji pro nic za nic, učko za reset též... Fakt děkuji...

    Je tam chybně Hvězdná ekonomie 2
     
  4. Kubino

    Kubino Guest

    »●TITΛИUS™●« stačí pri klikaní v PP uvažovať, napíše ti to tam čo potrebuješ a koľko toho potrebuješ. DOPP je tvorba hráča, nie BP, takže nenesieme za chyby žiadne následky.
     
  5. tak co dělá na oficiálním foru od BP program který je k ničemu jelikož nedělá to k čemu je určen???
     
  6. Korben

    Korben User

    »●TITΛИUS™●« Ktorú verziu si stiahol ?Jedna sa o program ktorý bol aj na starom fóre a je to len informačný program.

    Inak vysvetlíš nám aj čo ten program nerobí ?
     
  7. Kubino

    Kubino Guest

    »●TITΛИUS™●« to vážne nemáš zdravé myslenie a nevieš si odsledovať ktorá vec potrebuje koľko bodov? Spravil si chybu a snažiš sa z toho obviniť nikoho iného, nehovoriac o tom, že kolega ti to aj vypísal.
     

  8. stáhl jsem aktualizovanou verzi, tu nejnovější...

    Já spravil chybu že sem věřil že ten program funguje spravně...

    Podle programu mám dost sb na to abych měl boxy na full v pp...
     
  9. Je pravda, že v tom programu je špatně uvedená Hvězdná ekonomie II. V podmínkách by mělo být: "Musíte přidělit 3 SB ke každé schnopnosti Úhybné manévry II + Kvantová optika II", ale místo toho tam je "3 SB přidělte libovolně..."
     
  10. přesně tak...:(
     
  11. Crystal

    Crystal User

    prepac ale nemozem si odpustit..si lvl 22 a nevies si nastavit profil pilota? taku vec by si si mal 3x skontrolovat nez kliknes a nie tu hned obvinovat modov ze je to ich chyba
     
  12. Crystal promin ale když je nějaký program na PP tak by měl fungovat, k čemu je to pak je? spočítat si to umim i normálně ale mně šlo o to zda splnuji požadavky, a dle simulátoru jsem je splnoval...
     
  13. Kubino

    Kubino Guest

    »●TITΛИUS™●« tak napíš autorovi simulátora, že v Hviezdnej ekonómií je chyba, na stránke odkiaľ si to sťahoval určite nájdeš kontakt. Na fóre je len odkaz, t.j. my sme to nevytvárali. To máš ako tabuľky na DMG, keby je tam chyba je to na mne ako autorovi, ono nájdu sa ľudia, čo chcú iným pomôcť a niečo vytvoria, ale pri takých ako ty ma napadá, či nie sú "tí ľudia" padnutý na hlavu a nemali by sa radšej na to vykašľať a nerobiť nič ;)

    Ono tak či tak nedocieliš, že ti to nebodaj nejaký človek od BP spraví, musíš si to buď zresetovať alebo naučiť sa s tým žiť. Jedine sa tu môžeš hádať a presadzovať si svoje, to ale problém nevyrieši.
     
    HΞℓℓ•Câηηση tohle ocenil(a).
  14. Já to napsal sem jako upozornění pro ostatní hráče ;) aby neudělali stejnou chybu jako já :)
     
  15. Timanris

    Timanris User

    Jenže tím, že to napíšeš sem tomu moc nepomůžeš. protože ne každý si to čte, jednoduchý řešení by bylo napsat autorovi programu a je to 100%.
     
  16. Dobrý deň, môže mi niekto poradiť? Mám problém s jedným hráčom {#-DARK50.-#} stále mi posiela žiadosti o priateľstvo, už som asi 20x zamietol , dá sa jeho žiadosť nejako zablokovať.Ďakujem vopred.
     
  17. Sentiero

    Sentiero User

    Ahoj
    v herním okně klikni na kontakty a vyber nick hráče a klikni na 3. ikonu vedle pole -> "Aktivuje ignorování zvolených pilotů a zabrání jim v tom,aby tě kontaktovali ". Myslím, že by to mělo pomoct.. :)
     
  18. *RONIN*VRU

    *RONIN*VRU User

    Punisher
    udělal sem to podle tvých instrukcí a po 3 sb do úhybných manévreů II se mi nezobrazila hvězdná ekonomie II.
    Kdyby se za reset sb neplatilo usmál bych se a udělal to znovu, teď mám posledních 6 sb a reset mně bude stát 60 800 uridia. Díky za radu :(
    -------------------------------
    takže zas já
    Varování pro všechny !!!
    Návod podle Punishera na Profil pilota - "A uz mozes brat z bonus boxov o 12% viac uridka;)
    Sváření pro pokročilé I 2/2, Logistika 2/5,Technologie štítů 2/5, Úhybné manévry I 2/2, Hvězdná ekonomie I 2/2, Sváření pro pokročilé II 3/3, Mechanika štítů 3/5, Úhybné manévry II 3/3, Hvězdná ekonomie II 3/3.
    Dokopy ti vyjde len 22SB a mas bonus na uridium 12%" - NEFUNGUJE !!!
    Dojdete k Úhybným manévrům II a musíte dát 3 sb do Kvantové optiky II a to Vás bude stát další sb. Aspoň podle info u konkrétní schopnosti.
    Že já vůbec na fórum lezl.
    A pro Crystala:
    Členem od:20-11-2011
    Hrací čas:5,316 hod.
    Hodnost:
    Major-začátečník
    Můj nick ve hře - MaximusDecimusMeridi, 21 lvl, bz: 5.380.029.258
    a na fórum sem přišel v dobré víře, že tady najdu odbornou radu od zkušených lidí.
    Našel sem radu, na základě které sem resetoval sb za 30 400 u a teď mne bude stát další reset 60 800 u což je pro mně hodně. A to nemluvím o sepromu, rafinace ve Skylabu je velmi pomalá, byť ho mám na maximum.Pokud pošlu sms na mhh je to cca 240kč.
    Levná návštěva fóra. Mám pocit že to devalvuje veškeré dobré úmysly lidí kteří sem dobrovolně chodí a radí nezkušeným.
    Ave Vám MaximusDecimusMeridi
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 4/11/14
  19. Korben

    Korben User

    *RONIN*VRU No ak by si čítal ďalej , tak by si sa dočítal že tam chýba viac bodov. #39

    A ďalej , najprv si treba všetko overovať a hlavne ak ide o veci za ktoré sa navyšuje herná mena.
    Najľahšie je osočovať, ale aj moderátor je len človek a môže sa pomýliť.

    Kolega to určite počítal podľa biblie, kde bola chyba a tá istá chyba je aj v simulátore DOD , čo bolo spracované ešte pri vzniku profilu pilota. Za 5 rokov si tu chybu nikto nevšimol. Prečo asi ? No možno preto, že každý rozumný si pred vkladaním bodov urobí plán podľa ktorého si body vloží.
     
  20. Maxime prošel jsem si to podle profilu pilota a na Hvězdnou ekonomii II mi vychází jako minimum 32SB.
    Rozdíl je v hustotě štítů, protože tam to potřebuješ naplno. Dále musíš dát 3SB jak do Kvantové optiky II, tak do Úhybných manǘrů II. (To je chyba i v DOPP simulátoru). A také chybí Kvantová optika I.
    A myslím si, že to stále můžeš zachránit.
    Tobě jen několik bodů chybí někam dodat, takže to dokompletuješ.
    Dle mé vysledování přímo ze hry v Profilu pilota je potřeba následující

    Sváření pro pokročilé I 2/5, Logistika 2/5, Energie štítů 2/5,

    Úhybné manévry I 2/2,
    Hvězdná ekonomie I 2/2, Sváření pro pokročilé II 3/3, Kvantová optika I 2/2,

    Hustota štítů 5/5,
    Úhybné manévry II 3/3, Laserová optika 3/3, Kvantová optika II 3/3, Hvězdná ekonomie II 3/3.

    Doufám, že jsem to spočítal správně, nechtěl bych pak stát vedle tebe s mojí skromnou lodičkou...:eek:

    Ps. zjistil jsem, že jsem zapomněl napsat Laserovou optiku, proto ta oprava. Nyní je to na 99,9%
    Pss: Laserovou optiku je možné nahradit Vlečným paprskem II. Ale na SB to vychází stejně.
     
    Naposledy upraveno: 4/11/14
    Cruenta†Ultionem a *RONIN*VRU tohle ocenili.