Diskuze: Profil Pilota

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Leon, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Kubino

    Kubino Guest

    *RONIN*VRU je jedno také porekadlo, že "dva krát měř, jednou řež". Hodiť chybu na iných je to najľahšie, ale žiť s ňou a poučiť sa už nevie každí ;)
    Mal si sa na to spýtať, prípadne si prečítať aj otázku:
     
  2. *RONIN*VRU

    *RONIN*VRU User

    Korbene
    nepsal sem to s lehkym srdcem, to mi věř.
    mám v úctě Všechny kdo sem z dobré vůle přispívá. Moderátory i řadové hráče.
    Vytýkáš mi osočování a nedbalost při rozdělování sb.
    Přijímám tuto výtku.Budu opatrnější. Jak při rozdělování sb, tak i v důvěře. Stála mně 90 000 uridia.
    Bral bych to jako uzavřené.
    »†prchlik†« ve svém příspěvku srozumitelně a jasně reagoval, proto sem jej ocenil, je pro mně vzorovým příkladem jak by to mělo vypadat.
    MaximusDecimusMeridi
     
  3. Korben

    Korben User

    *RONIN*VRU Ja som reagoval na tvoj post a tvoje obvinenie, ktoré síce chápem, ale nemohol som ho akceptovať a to preto , lebo si čerpal z diskusie a konal si prakticky bez uváženia. Preto vždy apelujem na hráčov, že pred nejakým rozhodnutím, je potrebné sa pýtať. Za opýtanie nič nedáš, no za chybu zaplatíš a to sa aj stalo.
    Odpoveď ako ti dal »†prchlik†« som ti dať nemohol, nie som automat a z hlavy to neviem.»†prchlik†« mal na to čas, tak sa na to pozrel, ak by to neurobil on, tak by to určite urobil niekto iný. A preto základom fóra je to, že ti pomôžu hráči alebo moderátor.

    Tak pre budúcnosť radím, najprv sa pýtať a potom konať, ale aj ďalší postup si pred vkladaním bodov over.
     
  4. udělal jsem velmi jednoduchou, ale opravdu jednoduchou tabulku na výpočet SB.
    Tabulka pouze zohledňuje, zda lze k dané schopnosti přiřazovat SB dle podmínek, které jsou uvedeny v PP přímo ve hře.
    Z tabulky nevyčtete, co jaká schopnost dělá a které schopnosti potřebujete, aby byla dostupná, ani to nebylo cílem, jde jen o to zkontrolovat si, jak bude vycházet umístění SB do profilu pilota.
    u každé schopnosti se zobrazuje, jestli je splněna podmínka pro přiřazování SB a nebo nelze SB přiřazovat.

    zde jsou linky k souborům
    verze libreoffice : uloz.to /xWhRKUEG/profil-pilota-ods
    verze ms office : uloz.to /xfYMSrKp/profil-pilota-xls
    k souborům je heslo dark.
     
    »vojta« tohle ocenil(a).
  5. Likan.

    Likan. User

    Ako sa počíta schopnosť "detonace" ? Ak napr. antištítová mina uberá 50% štítu, tak s detonáciou na max bude uberať 100% alebo 75% ? Dopredu vďaka za odpoveď...
     
    Naposledy upraveno: 8/11/14
  6. Kubino

    Kubino Guest

    Likan. 50% bonus znamená, že budú spôsobovať o 50% viac škôd, t.j. súčasné škody * 1,5 = škody s bonusom. V tvojom príklade to teda bude 75 ak to platí aj na špeciálne míny, čo by malo, ale odskúšané to nemám.
     
  7. ahoj všichni, prosím vás máte někdo aktivní odkaz na ten simulátor? ten co je tady mi píše error :/ děkuji moc za pomoc :)


    tak už jsem to našel :)
     
    Naposledy upraveno: 11/11/14
  8. SauronL

    SauronL User

    Dobrý den, rád bych se zeptal jakou přesně schopnost má tahle schopnost jelikož jsem tomu docela neporozuměl.

    [​IMG]

    Znamená to, že bude vybuchovat když bude nepřítel trochu dál nebo to znamená že aréna toho zásahu bude větší ? Děkuji
     
  9. Korben

    Korben User

    Veď to je jasne napísané že to bude mať väčší dosah explózie. Ak má napr. niečo dosah 4 metre , tak pri väčšom dosahu to bude napr. 5 metrov.
     
    SauronL tohle ocenil(a).
  10. Ako spočítať % pri zbere?

    Valečny paprsek + hviezdna ekonomia = 32%

    32% sa pripočíta k 150% alebo zo 150% sa vypočíta 32% a potom sa to pripočíta k 100% alebo ku 150%?
     
  11. Kubino

    Kubino Guest

    Ak sa niečo zvýši o 32%, počítame to ako základ * 1,32 = výsledok. Matematika prvého stupňa základnej školy, je super čo si tu všetko precvičíme :)
     
    Zafod a hummel tohle ocenili.
  12. takto?
    100% + 32% = 132%
    + PVP 50% = (132/2=66%)
    = 66+132 = 198% na pvp

    A ked k tomu pripocitam 2 násobovač tak je to
    200% + 32% = 232%
    + PVP 50% = (232/2=116%)
    = 116+232 = 348% na pvp cize zo 100u boxu = 348u, spravne?
     
  13. Kubino

    Kubino Guest

    Kedže Vlečný paprsek a Ekonomie spolu nesúvisia (nie je to to isté), počítal by som to zvlášť. Inak ty to sčítavaš, podľa mňa sa to násobí.

    Podľa mňa:
    Obyčajná mapa - 100% * 1,2 * 1,12 = 134,4%
    PVP mapa - 150% * 1,2 *1,12 = 201,6%

    PVP + balíček = 150*2 = 300 *1,2*1,12 = 403,2%

    Osobne nezbieram, takže ak to niekto kto zbiera overí bude to fajn :)
     
  14. FLEXI

    FLEXI User

    osobně mám i hvězdnou ekonomii I a II vlečný paprsek II a dabl. Já beru max 403 uridia. Pet má navíc 11 protokolu záchrany a max sebere 536 uridia

    stejně tak je to s EE z boxu ja 4 pet 5 ee

    a zajímavost u Spacebalu beru z bedny 24 EE pet 32 (Extra energii)
     
    Naposledy upraveno: 13/11/14
  15. Kubino

    Kubino Guest

    FLEXI takže môj výpočet je správny hej, vyšlo mi to 403,2 čo sa zaokrúhli na 403 tebou popisovaných. Vďaka.
     
  16. FLEXI

    FLEXI User

    maličkost
     
  17. -Neptun-

    -Neptun- User

    Zdravim ten vlecny paprsek ale nema zadny vliv na sbirani bonus boxu ne?TO dava jen % na cargo boxy.
     
  18. FLEXI

    FLEXI User

    Vlečný paprsek I je jen an drop z CB ( tedy odměnu z NPC).
    Vlečný paprsek II je na drop z ostatních boxu ( BB, darečky, boxíky za SB)
     
  19. -Neptun-

    -Neptun- User

    No toe parada dnes sem dodelal profil co sem mel reset a tak sem sa radoval :D no nic bud dalsi reset nebo 3,5k logdisku na dalsi SB :D diky
     
  20. Pokud tomu dobře rozumím tak jak Vlečný paprsek II tak hvězdná ekonomie ovlivňuje sběr Uridia z bonusových boxů. Měl jsem za to, že vlečný paprsek II ovlivňuje vše z boxů krom uri. Prosím o potvrzení, že to tak skutečně je.
    To znamená, pokud chci jít cestou, co nejrychleji navýšit odměnu URI z bonusových boxů, tak už při 20bodech jsem schopen navýšit zisk z bonusových boxů o 20% a to se mi zdá celkem pěkné. Neustále jsem přemýšlel, jak předělat body a nyní už začínám mít jasnou představu. Tj.

    Sváření pro pokročilé I 2/5, Logistika 1/5, Energie štítů 2/5,

    Úhybné manévry I 2/2,
    Sváření pro pokročilé II 3/3,

    Hustota štítů 5/5,
    Vlečný paprsek II 5/5
     
    Naposledy upraveno: 14/11/14
    *RONIN*VRU tohle ocenil(a).