Diskuze: Profil Pilota

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Leon, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. »vojta«

    »vojta« User

    tady by měl jít stáhnout nejnovější http://dopp.wz.cz/dopp_simulator1_7.zip, jestli chceš starší, nahraď číslo před .zip číslem příslušné verze. (ten odkaz je přímo na soubor)
     
    °~ĐaViĐ~° tohle ocenil(a).
  2. To som skúšal ale píše mi to "The requested URL /dcounter.php was not found on this server."
     
  3. »vojta«

    »vojta« User

    °~ĐaViĐ~° zkoušel jsi ten link, co jsem psal v postu nad tebou?
     
  4. »vojta« ďakujem, funguje to :), a keby sa niekomu chcelo tak potrebujem zistiť, ako by sa dala urobiť cesta za čo najmenej sepromu. Potrebujem mať šťastie I (2/2, pridá 4% uridia z boxíkov) a traktorový prúd II (5/5, pridá 20% obsah z boxíkov)
    Predom ďakujem za odpovede.
     
    Naposledy upraveno: 10/12/14
  5. |Oromë|

    |Oromë| User

    °~ĐaViĐ~° minimalny pocet bodov na tieto vyskumy je 20 a spotrebovany seprom je 31200
    [​IMG]

    ale tato cesta co som ti tu ukazal je dobra jedine na zbieranie, vynechal som vsetko dolezite
    su aj lepsie dlhsie cesty ale tie stoja viac bodov vyskumu

    skus sa sam pohrat s simulatorom a najdi si cestu podla tvojich moznosti a ktora ti bude vyhovovat, nie je to tazke...ved nato je simulator
     
    Naposledy upraveno: 10/12/14
  6. »vojta«

    »vojta« User

    omlouvám se za trošku OT, ale nedá mi to
    |Oromë| obrázek, který jsi sem vložil, nevidím, stejně jako několik dalších příloh tady na fóru.
    ---------------------
    poté co jsi upravil příspěvek ho už vidím, ale koukám, že to bude asi tím, že jsi ho uploadnul někam jinam
     
    Naposledy upraveno: 10/12/14
  7. |Oromë|

    |Oromë| User

  8. |Oromë| tak som sa s tým pohral a vyšlo mi to na 25 550 sepromu. Menej sa už asi nedá. A mám 24 SB
     
  9. Dobrý večer, mám otázku: mám hrubé lasry, hrubou bublinu i normální, i takové ty červený rakety, kam přidělit 26 studijnák s tím aby sem ho co nejlépe zužitkoval ? díky za odpověd
     
  10. lov vetrelcu
     
  11. ahojte chem sa opitat ze ked si dam bodi do energia stitu ci budem hned mat bublinu alebo musim mat tich 5 bodov co som cital niekde ze ked nekdo ma 5 bodov tak ma bublinu lebo moj kamarat mal na starom ucte 3bodi a mal bublinu takze sa chem opitat ci sa to nejako nezmenilo alebo nieco
     
  12. Musíš mať 5 / 5
     
  13. Kubino

    Kubino Guest

    thekikoplayer

    ak myslíš efekt tak až pri 5 bodoch s prejaví, jediná vec, kde stačí len jeden bod a máš efekt že červená hlavička rakety, t.j. hľadač tepla :)

    EDIT: vy ste rýchly :D
     
  14. Kubino diki nevedel som ze sa to zmenilo asi
     
  15. Ještě někdo kdo by se podělil o svoji moudrost a poradil ? :)
     
  16. Kubino

    Kubino Guest

    ☻††»P€ŤA«††☻ červenými raketam myslíš mechatroniku alebo raketový výzkum. Záleží aký štýl hry preferuješ, ak je to farma tak niečo na zvýšenie DMG, ak zbieraš, tak na boxy.
     
  17. tím myslím mechatroniku, farma, brány hlavně s tím že paladkuju
     
  18. Kubino

    Kubino Guest

    ☻††»P€ŤA«††☻

    tak to by som sa zameral na zvýšenie DMG proti NPC aby s farma uľahčila, t.j. raketový výskum alebo lov votrelcov, ide o to akou muníciou/raketami strieľaš, čo sa viac oplatí a čo ti vlastne systém PP dovolí vylepšiť, neviem ako to máš všetko v PP. Kludne napíš čím strieľaš pri akom designe a podobne a poradíme, raketový výskum sa týka ako NPC aj hráčov, avšak lovec votrelcov dodá väčší bonus (aj keď len na NPC).
     
  19. 20010misa

    20010misa User

    Mám problém pozval sem přátele a bonus nikde mám jich tam 18 a odměna za jejichl lvl mám ale ne ten za 5 a 10 přátel porsím pomoste mi kdyby někdo věděl jak mi pomcot můj email je : kontakt smazany. Prosím o pomoc pište mi an mail
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 14/12/14