Diskuze: Razer PvP týden 10.-16.5.2014

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Belgam, 8/5/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. caute ked chcem zavret to profilove okno razeru tak mi napise: Failed to update user profil dufam ze mi pomozete :D dakujem
     
  2. Badmaniak

    Badmaniak User

    Samý spamy o kodu koukám. Tak já se zeptám na tu akci. Čím je teda ta akce speciální? Nějaké ukoly? Mise? Odměny? Nebo jen reklama na RAZER? :)
     
  3. Cruel_CZ

    Cruel_CZ User

    [​IMG]


    Docela suchá odměna :D Tohle splní jen málo kdo.
     
  4. aHOJTE MáM Už TEN KOOOD ALE AKO ZíSKAM TIE DESIGNY
     
  5. Nejde mi to stáhnout, mám to zamknutý :( Nemůžete to napravit ? :)
     
  6. dolliT

    dolliT User

    muzu se zeptat kde to stahnu od nikoho sem se nic nedozvedel ?? prosim napiste

    a take kde vemu kod ?

    kde to stahnu ?? prosim napiste
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 10/5/14
  7. prosim vas mne to nejde zavriet to okienko profilu razeru pise mi to tam Failed to update user profil
     
  8. Hector

    Hector User

    No Ten Razer ID email je co?
    Razer ID password taky?
    to ID se vstahuje k razeru nebo tomu druhému, protože ID je identifikační číslo a mě se žádné nevygenerovalo :-(
     
  9. Vše máte pod příspěvkem 67.
    A ještě něco navíc :)
    EMAIL - na který mail se chceš zaregistrovat
    Nickname - jméno na které se budeš registrovat
    RazerID - vyber si nějaké číslo (kombinaci) příklad 12345
    Pasword - heslo
    Confirp Pasword - zopakuj heslo
     
    Naposledy upraveno: 10/5/14
  10. ondatra528

    ondatra528 User

    Je ta aplikace zdarma ?
     
  11. Earthquake

    Earthquake User

    Kde mam vložiť ten kód?
     
  12. Belgam

    Belgam Guest

    My to nemuzeme napravit, zrejme neco delas spatne.
    ano je zdarma

    Uridium a tam najdes kupony.


    Jinak opet opakuji prectete si tema a pak se muzete ptat, protoze vetsina dotazu je v tomto tematu zodpovezena.
     
  13. Earthquake

    Earthquake User

    Môžem to urobiť tak že si založím štyri účty a z každého vygenerujem kód a tak dostanem 36 000 bielej? :)
    Alebo urobim 20 a mam 180K bielej :p
     
  14. Belgam

    Belgam Guest

    Lze pouzit jen jeden kod na ucet, pokud kody budes nabizet dale nekomu jinemu, hrozi ti ban na ucet.
     
  15. Poradí dakto ako to nainštalovať keď nemám prístup k adminovi na tomto počítači???
     
  16. Belgam

    Belgam Guest

    Bez pristupu nic nenainstalujes, zrejme hrajes rodicum na PC. takze prosit rodice.
     
  17. jan42

    jan42 User

    mam otazku kdyz to mam na plose otevru dam login pak mam vyplnit nejakou tabulku velkou a pak mam dat co ??? prosííím poradte.... a kdy dostanu odmenu
     
  18. ahoj, mám to stažené a nelze mi to nainstalovat. Vždy mi vyskočí tabulka: Installation cannot continue because you are not connected to the internet. Nevím co s tím je.
     
  19. Mne to nahodilo taktiez len som to skúsil ešte raz,podarilo sa to na 3 raz.
     
  20. jan42

    jan42 User

    to jo ale kdyz je ta 2 tabulka na vyplneni tak tam neni nikde continue nebo OK tak pak mam dat proste krizek nebo co mam udelat ???
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.