Diskuze: Seznam NPC

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Belgam, 8/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Zazar13

    Zazar13 User

    ahoj jak mam sundat Skolla? porad vypousti ty male mrchy, to jich ma neomezene nebo mu jednou dojdou?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. panda-TaoTao a -baghira2- tohle ocenili.
  3. |Oromë|

    |Oromë| User

    Zazar13 Mala byt fungovat tato taktika, priletim ku skollovy a zacnem strielat, strielam ho cca 8 sekund a potom idem dalej od neho mimo dosah a znova priletim a strielam len chvilocku, potom hned zase letim prec. Toto rob dookola a skoll nebude vypustat vela icy lebo nestihne reagovat.

    Samozrejme musis pouzivat formaciu motyl. Vhodny je aj dizajn venom a skusit singularitu este hodit ako bonus.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Zazar13

    Zazar13 User

    dik za info a proc motyla?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Motýl:
    "Tato formace ignoruje 20% absorbce štítu nepřátelské lodi a usměrňuje poškození přímo na lodní konstrukci."

    Takže ubírá víc BZ a míň štítu a Skoll nebude (při troše štěstí) pouštět Icy vůbec.
     
    panda-TaoTao a -baghira2- tohle ocenili.
  6. Zazar13

    Zazar13 User

    Aha chapu, tak pokud to jde primo do ziveho, tak to si musim poridit.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. TRIXT

    TRIXT User

    Jen taková maličkost. V popisu BossStreuneR je uveden starý údaj 40.000 štítů. Dnes má 60.000 štítů.V popisu StreuneR je uvedeno 20.000 HP a 10.000 štítů a má 40.000 HP a 30.000 štítů.
     
  8. |Oromë|

    |Oromë| User

    TRIXT Vlastne cely popis npc ma stare parametre, dakujeme za upozornenie, nepresnosti opravim.
     
    -baghira2- a TRIXT tohle ocenili.
  9. TRIXT , klidně se koukni v tomto vláknu na příspěvek 52 , již jsem dával nové parametry , kromě ranků , myslím...
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. TRIXT

    TRIXT User

    •»Śøŋºº«•: Máš pravdu. V příspěvku #52 to máš pěkně popsáno. Ten můj příspěvek byl jen nošením dříví do lesa. ;)
     
  11. V popisu «¤( UberStreuneR )¤» je že dává 64 uridia a když ho sestřelím tak dává 120 uridia. Tak by se chtěl zeptat jestli je to nějaký bug nebo jenom chyba v popisu.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. Koudy-OP

    Koudy-OP User

    Jak již bylo zmíněno, informace jsou starší, takže se můžou vyskytnout nějaké změny nebo úpravy :)
     
    panda-TaoTao a -baghira2- tohle ocenili.
  13. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    -DAEDALOS89- u streuneRů došlo při uvedení brány Kuiper k úpravě, jejich hodnoty se trošku změnily. U normální a boss verze je popis aktuální, akorát na ubera se zřejmě zapomnělo. Mrkneme na to.

    EDIT: údaje jsou aktualizovány.
     
    panda-TaoTao, Cartman a -baghira2- tohle ocenili.
  14. Badmaniak

    Badmaniak User

    Tak nějak jsem čekal, že bude ve vláknu aktualizovaný Hitac, ale asi ne. :D
    Nikdy mě nenapadlo kouknout se do skupky, ale neví někdo kolik to má HP a štítu?
    Jinak pro ty, kdo by chtěli aktualizovat:

    Obdržel jsi 924.000 bodů zkušenosti.
    Bylo ti započítáno 7.563 bodů za čest.
    Obdržel jsi 2.750.000 kreditů.
    Obdržel(a) jsi 2.250 jedn. uridia.

    750k zkušenosti 2,75M kreda 2250 uri a 5500 cti za Miniona.
     
    Naposledy upraveno: 18/11/17
    panda-TaoTao, -baghira2- a Warden tohle ocenili.
  15. Warden

    Warden User

    Badmaniak: Díky za info, jen než to zapíši, jsou to hodnoty bez boosterů, formací a designů? A je to odměna za celého HITACa?
     
    panda-TaoTao a -baghira2- tohle ocenili.
  16. -baghira2-

    -baghira2- User

    Dnes je v kalendári 6-hodinový booster na česť. Práve preto si myslím, že je to zarátané aj spolu s ním. ;)
    Za predpokladu, že toho hitaca, zostrelil práve dnes. :)

    Screen: https://prnt.sc/hboklc
     
    Naposledy upraveno: 17/11/17
  17. Badmaniak

    Badmaniak User

    Jak jsem napsal, je to za Miniona. :)
    To co vidíš je z logu, a to pod tím je spočítané bez boosterů a PP atd. Vyznačím ti to žlutě.

    A za celého Hitaca vim snad jen uri a to je 12500 až 13000, ale spíš to bude ten násobe 250, tedy 12500. Střílel jsem to ve dvou, ale mimo skup, takže ostatní hodnoty se počítají pak ještě hůř kvůli procentům navíc.

    BTW Booster cti mám zítra až. Dva dny jsem vynechal.
     
    panda-TaoTao, -baghira2- a Warden tohle ocenili.
  18. Warden

    Warden User

    Badmaniak: Doplněno do popisu. :) Problém je, že tyto statistiky mohou doplnit jen hráči a NPC, jenž se střílí hromadně je to skoro nemožný úkol.
     
    panda-TaoTao a -baghira2- tohle ocenili.
  19. Badmaniak

    Badmaniak User

    No kdybych si to poznamenal, jak jsme to stříleli ve dvou, tak to bez problému jde spočítat, i když je rozdílný level. Jenže to info jsem si neuložil. :D
    Furt mě ale zajímá to nejjednodušší, co lze získat (ale já se na to nikdy nekoukl ve skupině) a to je HP a štít těchhle dvou npc. :)
     
    panda-TaoTao a -baghira2- tohle ocenili.
  20. Warden

    Warden User

    Badmaniak: Škoda, že se to během akce nepodařilo. Ale i tak díky.
     
    panda-TaoTao a -baghira2- tohle ocenili.