Zpetná vazba Diskuze: Skylab

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 8/1/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. |Oromë|

    |Oromë| User

    schieri Nie vzdy je k dispozicii video na skratenie a ja osobne tuto pomocku moc nevyuzivam.

    Nemas v prehliadaci nieco co ti blokuje reklamy a pod.?
     
  2. schieri

    schieri User

    |Oromë| - neměl bych mít , občas tam nějaké to video k dispozici je , ale pak se ukáže jen černé okno a tím to končí používám google chrome
     
  3. TRIXT

    TRIXT User

    schieri: Dřív se mi to stávalo též. Když jsem ale podržel Shift a myší jsem označil obsah tohoto okna, bylo tam napsáno, že žádné video není k dispozici. Tento nápis jsem normálně přečíst nemohl, neb to byl černý text na černém pozadí. Zkus to, zda to není i tvůj problém.
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  4. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Posledních 14dní mě už ty reklamy fungují častěji, zřejmě je k dispozici víc reklam, tak jak to bylo dřív při zavedení této možnosti.
    10.14 reklama -45min po dalším pokusu prázdné okno a nabídky zkrácení zmizely
     
    Naposledy upraveno: 21/9/15
  5. Korben

    Korben User

    Teraz som skúsil poslať. Video tam bolo a skrátilo mi čas o 45 min.
    Taktiež mi po skončení reklamy ostalo čierne okno, jednoducho som ho zavrel.
     
  6. PaiMei

    PaiMei User

    Tak jsem se před chvílí podíval do Skylabu, zjistil jsem, že mě zbývá 46 minut do přesunutí surovin a spustil jsem tedy nabízené video. Byl tam nějaký přiblblý test, zda je auto ve čtverci. Ač nechápu smysl této reklamy, jelikož nikde nebyl žádný produkt, dodělal jsem to do konce.
    1. čas se nezkrátil
    2. nemají tyto videa jiný smysl než je shlédnout? například nějaké odeslání dat apod.?

    Ve skylabu mám teď shlédnutí 8/10, když to druhé video po zjištění, že je to to samé jsem hned zrušil.

    [​IMG]162791353
     
  7. TRIXT

    TRIXT User

    PaiMei: Reklama u mě fungovala se stejným efektem, tedy žádným. I když jsem se snažil počkat na závěr při druhém pokusu déle, opět stejný výsledek. Člověk odešle data, poděkují mu a tím to končí. Čas se o slibovaných 45 minut nezkrátí. Dříve byl zde obdobný test, zda je nějaká stavba ve čtverci, ale ta tenkrát fungovala.
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  8. Teď jsem to zkoušel v materializátoru GG a je to stejné. 3x za sebou absolvovaný "test" (pokaždé stejný) a žádná EE zdarma. Ale poděkování a srdíčko taky potěší :)
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  9. TRIXT

    TRIXT User

    PetriCZech™: Ano, na ta srdíčka jsem se nějakou dobu koukal s nadějí, že se stane ještě něco. :D
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  10. Drift1

    Drift1 User

    Tak mám stejnou zkušenost..po absolvování testu se mi zkrátily akorát žíly :D.
    CZ2-[​IMG]75361957
    Edit-po kliknutí na další video mi to ukázalo bonus v podobě tabulky,,tady se dlouho nic nedělo,pro platnost platby zavři okno a otevři znovu,,..tak já nevím .d
     
    Naposledy upraveno: 13/1/16
  11. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Ne z tohoto testu nic nevyždímeš, ztráta času. Jak se tam ukáže tak x a nazdar:D
     
  12. PaiMei

    PaiMei User

    taky si na to vzpomínám, schválně jsem dal tehdy odpovědi špatně a čas se zkrátil.

    Možná ještě odpověď od adminů, jestli nejde o nějaký fake. Protože když mě v oknu běžela normální reklama, tak se čas zkrátil.
     
  13. zdravím už 3 mesiace mi neviem prečo nezbera kolektor prometia mám tam asi 100robotov kupeních na zvyšenie produktivity ale ani 1prometium mi tam nenaskoči mám uplne všetko aktivované teda okrem rafinerie durania a sepromu nato nemôžem íst ked že mi nefunguje kolektor prometia neviete ako to opravit/ v čom je chyba?
     
  14. sharpmz

    sharpmz User

    Zakladem je mit kolektor na vyssim levelu nez rafinerie nebo minimalne na stejnem. Pokud tomu tak nemas, tak rafinerie docasne vypni a vyleveluj kolektory. Pak rafinerie zase zapni.
     
    ĐЯΛGØИ•¤ƒ•ANUS tohle ocenil(a).
  15. takže mám tomu chápat tak že hned čo mi padne ta surovina tak mi ju premenuje ?
     
  16. sharpmz

    sharpmz User

    Ano, prene tak. A pokud mas kolektor na mensim levelu nez rafinerii, tak ti rafinerie spotrebuje vse co kolektor nasbira.
     
  17. ĐЯΛGØИ•¤ƒ•ANUS ano, přesně tak. Prometium a endurium se mění na prometid, endurium a terbium na duranium, prometid s duraniem a xenomitem na promerium, a to na seprom. Rozklikni si Skladový modul a tam se ti ukáže 0/+/-, podle toho co vyrábíš (+) a kolik nebo jestli se ti to vše spotřebuje v danou chvíli (0).
    Taky si přečti Jak správně přispívat na forum. Předchozí příspěvky se necitují. Každý ví, na co reaguješ.
     
  18. -Kaperko-

    -Kaperko- User

    Inak odporucam stavat vzdy o level vyssie, napr. seprom 1lvl, promerium a xenomit 2lvl (musia byt narovnako, xeno moze byt aj vyssie), prometid a duranium 3lvl, promerium endurium a terbium 4lvl a samozrejme zakladny modul a solarny modul 5lvl aby si mohol stavat dalej a nemusel nic vypinat kvoli nedostatku energie. prometid a duranium sice mozes mat na rovnakom leveli ako promerium a xenomit, ale nehromadia sa (alebo len pomaly), a kedze je to podstatna cast kreditoveho zisku v zaciatkoch, neni na skodu ked sa ho vyraba viac

    Inak ak este nemas moc vybaveny skylab, posielaj si seprom do stitov a rakiet (rakety v zaciatkoch maju najviac DMG, tak nech maju viac), promerium klasicky do pohonov a ak ti netreba moc kredity prometid do laserov, aj 15% skod navyse je dost - 15%viac skod=15% rychlejsi zisk, teda ak tocis krysy a pod.
     
  19. *eagel*

    *eagel* User

    Zdravím,
    mám problém se Skylabem při transportu promeria asi 3 dny. Citadalem posílám 9.300 Promerka a v momentě odeslání se mi sníží
    počet cca o 5000 jednotek a výsledně to pak odpovídá i počtu doraženého promerka do lodi. Nevím si s tím rady.
    viz. screen
    https://ctrlv.cz/shots/2016/04/11/5V23.png
     
  20. svi1

    svi1 User

    *eagel* možná se zeptám hloupě, ale máš dost vyrobeného promeria ve skylabu?