Zpetná vazba Diskuze: Skylab

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 8/1/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Callisto

    Callisto User

    Ahoj trailando,

    Musíš upgrejdovat skylap, první je dobré ... levá strana a potom pravá.
    Když budeš mít nesouměrný upgrejd, může se stávat, že ti nebude některá výrobna stíhat vyrábět.
    Doporučuji levou stranu upgrejdovat na 10-15 lv a začít upgrejdovat pravou stranu. Pozor na Základnový modul, musí být vždy o jeden level více než je nejvyžší level ostatních.

    Callisto
     
  2. -baghira2-

    -baghira2- User

    trailando Pre istotu dodaj aj tie screeny. Inak Ti nemajú ako pomôcť s Tvojím problémom.

    Callisto hráč písal, že: "Všetko mám na dvadsať" Myslel tým upgrady kolektorov aj rafinérií.
    Asi ten problém, bude omnoho hlbšie. Jednoznačne screeny by nám prezradili viac, čo sa s jeho
    slylabom vlastne deje.

    Nakoľko môže ísť o omnoho vážnejší problém, než si vôbec môžme myslieť.
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  3. Warden

    Warden User

    trailando: Skutečně dodej obrázek Skylabu, bude to pak možná jasnější.
     
  4. trailando

    trailando User

    https://ctrlv.cz/FaCi - všetky idú až do refreshu stránky na 100% - nič ale nevyrábajú
    https://ctrlv.cz/0xPs - všetky idú na 0% aj po niekoľkých refreshoh
    https://ctrlv.cz/CTCq - ide na 0% - červený trojuholník vo vnútri - po ukázaní na trojuholník nič nepíše

    je tam málo durania ale aj po tom ako to niečo vyrobí ho neubudne takže to problém nebude
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 24/1/18
  5. Sentiero

    Sentiero User

    trailando No, to je právě to... Těch 0% to vypisuje, když několikrát po sobě aktualizuješ skylab. Ale i když to píše 0%, tak rafinerie pracují. Stačí, když klikneš třeba na klan, počkáš 2 minutky, potom se vrátíš zpátky do skylabu a budeš tam mít opět 100%. Vyzkoušej to a dej vědět, co ti to píše. :) Jinak, na screenu jde taky vidět, že ta rafinerie je aktivní (zelené kolečko).

    A kdybys chtěl doplnit všechny sklady, tak kup roboty u sběrače rudy prometia (jééé, jak to máte pěkně pojmenovaný… to my tak nemáme :D) a

    - Vypni všechy rafinerie a nech běžet sběrače. Za pár hodin, budeš mít plný sklad prometia.
    - Potom zapni rafinerii prometidu a durania. A zase počkáš dokud nebudeš mít plný sklady.
    - Potom zapni rafinerii promeria a sepromu
     
  6. trailando

    trailando User

    Aha... takže musím mať napr. plné sklady všetkého okrem sepromu a bude mi to fachať ten seprom na max ?

    A keď sme pri tom seprome, nedá sa získať ináč ? Lebo potrebujem ho dosť veľa na tech factory prekopávam to lebo som to mal zle nastavené...
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 24/1/18
  7. -baghira2-

    -baghira2- User

    A nešlo náhodou z čista jasna, o aktualizáciu serveru?
    Pretože, ak je náhodou odstavený jeden server darku kvôli aktualizácii,
    môže to byť jedna z príčin, prečo a práve, takto to robí
    .

    Taktiež som tam mal nulu, dnes po 14:00h, krátko na to vypadol celý server GE5.
    Teraz som zapol späť, po 15:00h a už to funguje. Pravdepodobne údržba.
    A vtedy to môže resetnúť na nulu aj samotný skylab. No, občas sa to stane.

    Čo sa týka sepromu, budeš musieť počkať. Pokús sa zachovať poradie
    a to, ako Ti celý ten postup, práve a presne teraz, poradila Sentiero.
     
    Naposledy upraveno: 24/1/18
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  8. trailando

    trailando User

    Ja už seprom normálne vyrábam aj používam len chcem vedieť či sa nedá získať aj inak :(
     
  9. -baghira2-

    -baghira2- User

    Ak sa Ti zdá výroba sepromu v skylabe dosť pomalá. Tak sú len dva spôsoby.:

    1) že si zakúpiš robotov v skylabe, ktorí Ti budú, túto rudu rýchlejšie vyrábať
    alebo 2) získať seprom z boxov, ktoré pozbieraš zo zostrelených nepriateľských hráčov.

    Iný spôsob získania sepromu, s plnou vážnosťou v tejto hre, fakt nepoznám.
    Kedysi sa dal získať z montáže, tuším že to bolo k dávnejšiemu eventu spred 2 rokov.
    Teraz v montáži, túto možnosť, už vôbec nevídať. Bohužiaľ.
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  10. trailando

    trailando User

    Dík :)

    A keď budem mať sklad napr. duránia a prometidu plné bude sa promerium vyrábať rýchlejšie ??
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 24/1/18
  11. -baghira2-

    -baghira2- User

    No áno, šlo by to. Ak si zakúpiš prémium. Doba čakania na skylab, sa Ti výrazne skráti o polovicu.
    A platí to rovnako ako pre promérium, tak aj pre seprom. Len škoda, že som to, nenapísal skôr.
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  12. trailando

    trailando User

    ale nikde v popise prémia to nepíše
     
  13. -baghira2-

    -baghira2- User

    To je pravda, nepíše. Ale funguje to tak.
    Vysvetlím to na príklade:

    Osobne si posielam 1776 jednotiek proméria za 3 a pol hodiny. Bez prémia.
    S prémiom, ktoré som ešte mal do 25 decembra 2017; mi ten istý počet rudy prišiel za hodinu a 45 minút.

    To je aj dôvodom toho, prečo si niektorí hráči nevedia dark predstaviť bez prémia.
    Stačí si to len prepočítať. Nakoľko Ti to ušetrí čas, ktorý potrebuješ; aby Ti popritom nepretiekli boostre.
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  14. trailando

    trailando User

    Jáj, zle sme sa pochopili...
    Ja mám problém s VÝROBOU nie s POSIELANÍM. Na to asi nemá vpliv koľko mám suroviny (napr. duránia) z ktorej sa vyrába druhá surovina (napr. proméria). Teda chcem vedieť či je rýchlosť výroby rovnaká keď mám v sklade 1 K duránia ale ani mi neubúda ani nepribúda, ako keby som mal čo ja viem 900 K

    Napríklad 1K duránia a prometidu = 10 proméria za hod
    100 K duránia a prometidu = 1K proméria za hod...
    Funguje to takto alebo je to hlúposť ?

    A ten problém s tými percentami vo výrobe bol pravdepodobne rýchlym obnovovaním stránky, takže už to fachá vďaka za pomoc :)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 24/1/18
  15. -baghira2-

    -baghira2- User

    Dobrý matematik zrovna nie som, takže neviem posúdiť, čí je to hlúposť.
    Ak by bol ten výpočet matematicky presný, tak už môžme uvažovať o realizácii takéhoto kroku.

    Nakoľko aktualizácia a údržba Tvojho serveru už skončila & všetko sa vrátilo do pôvodných koľají.
    Tzn. aj skylab. Predpokladám, že práve toto vyriešilo Tvoj problém. Pre istotu sleduj fórum,
    aby si do budúcna mal o takýchto aktualizáciách / údržbách prehľad.
    Čo môže niekedy spôsobiť aj výpadok skylabu.

    Rád som pomohol, pri objasňovaní Tvojho problému. Rado sa stalo & veľa šťastia v hre. ;)

    P.S.: A príčina toho, bola zrejme táto: aktualizacia-k-24-1-2018
     
    Naposledy upraveno: 24/1/18
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  16. Sentiero

    Sentiero User

    trailando Rychlost výroby závisí na levlu jednotlivých sběračů a rafinerií. Ty máš všude level 20, takže rychleji, už ti skylab vyrábět nebude.

    Ano rychlost je stejná. Duranium ti přibyde, ale hned se spotřebuje na výrobu promeria. Proto, to vypadá, že nepřibývá. Jinak, doporučuju doplnit sklady na maximální množství, jak jsem psala nahoře. Toho durania máš opravdu málo a v budoucnu ti pochybí.

    S těmi procenty je to trošku matoucí. Ale opravdu, stačí přejít třeba na hangár, chvíli počkat a teprve potom znovu do skylabu. Možná se s tím ještě setkáš, tak snad už tě to nepřekvapí. ;)
     
  17. ZOHAN

    ZOHAN User

    baghira napsal :
    Tohle jsi snad nemyslel vážně ne? Pokud chceš někomu radit, tak se zamysli, než napíšeš takovou hloupost.:rolleyes::rolleyes::rolleyes::p

    A k tématu: každopádně se řiď tím, co ti tu radili a jen na okraj, na výrobu promeria potřebuješ hodinově 20.810 durania a ty máš ve skylabu 19.036 tak si myslím, že systém ti to buď vypíná nebo zapíná. Nevím, jestli to bere po určitých dávkách nebo najednou, ale když budeš mít sklad durania plnější, pak už to nebudeš muset nikdy řešit a koukat na nějaké procenta a trojúhelníky.
     
    Naposledy upraveno: 24/1/18
  18. trailando

    trailando User

    Tak všetkým veľmi pekne ďakujem, som veľmi rád aká je tu skvelá komunita :) Nechal som si tam nafarmiť to duránium na nejakých 60K a myslím že by to už mohlo stačiť :)

    GL & HF

    PS: Ešte raz veľmi pekne ďakujem :)

    --------

    Ešte by som sa chcel spýtať na produkciu za hodinu. Ak mám na seprom raf. produkciu 189 je to 189 sep/h ?
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 24/1/18
  19. svi1

    svi1 User

    trailando je to tak. Je to kolik jednotek se vyrobí za hodinu.
     
    Warden tohle ocenil(a).
  20. Warden

    Warden User

    trailando: Jen malá prosba. Pokud je tvůj příspěvek poslední (nikdo nevložil další), nezakládej nový, ale použij odkaz 'Upravit' pod tvým příspěvkem. Díky. :)