Zpetná vazba Diskuze: Skylab

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 8/1/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. chcem nahlasit bug ohladom posielania surovin do lode mi ich neposle tolko kolko som zadal. dakujem
     
  2. Korben

    Korben User

    Máš ich toľko koľko si zadal ? Máš dostatok miesta v lodi ? Nemáš náhodu v lodi laboratórne CPU ?
     
  3. Sid

    Sid Guest

    私は私は to je fakt divné, ale na druhou stranu mě by se také líbilo nechat si poslat do citadeli 9000 sepromu, i když ho ve skylabu mám pouze necelý 3000. :)

    Nechtěl by jsi nám, prosím tě, pořádně popsat co se ti vlastně nelíbí a co jsi dělal?
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  4. Tiež chcem nahlásiť bug, keď pošlem z lode do skylabu napr.100 prometium tak mi nič nepripíše. Vždy si pozriem že či ho toľko mám v lodi, ale endurium terbium a ostatné rudy mi posielať idú neviem čo mám robit
     
  5. Korben

    Korben User

    BossGoliath170 Aký bug ? Jednoducho ti surovinu skylab spracuje.
     
  6. No a potom si nemôžem upgradovat kolektor prometia mám presne 0 prometia v skylabe
     
  7. Kubino

    Kubino Guest

    Tak povypíňaj rafinérie, ako povedal kolega, poslaná surovina sa spotrebuje.
     
  8. Korben

    Korben User

    OT post zmazaný. Poriadne si prečítaj Jak správně přispívat na forum
     
  9. Drift1

    Drift1 User

  10. Korben

    Korben User

    Drift1 To si zas niektorý hráči vymysleli ako si poslať do lode čo najviac sepromu. Návod popisovať zbytočne nebudem. Preto takéto opatrenie.
     
  11. ja sice nevím co je to za bug ale tuším, a napadlo mě že by šlo do skylabu poslat předem stanovené množstvý, který by to omezil a jinak k čemu by mohl být skylab mohlo by to být i výrobní centrum na elitní munice a možná i předměty plány by se dali nějak získat a třeba mi mohl vyrabět i logdisky ze sempromu a xenonitu vyroba munice x3 nebo me specialní x2.5 by byla vhod třeba z promeria a durania ale vyroba by byla omezena třeba energii co je k dispozici staba by byla za suroviny ale plány na stavbu by mohli stat urko 1plán 1stavba vyrovit by sli max 3továrny a i zbourat a nahradit jinym planem proto bych doporucil nizkou cenu za urko(pro bigpoint) plany by padali nahodne z z batllerey nebo uberek VK-sibelon(se sanci dle obtiznosti) (pro mě) a byl by i vyresen problem akivity sopereni o piratske a vyresen problem uber mapy.)
     
  12. Drift1

    Drift1 User

    To není normální..já spíš seprom likviduju a mám ho nedostatek.:D..ale když jim to vyhovuje.:D...já bych skylab nechal tak jak je akorát by jsem dal možnost vložit přímo ve skylabu laboratorní cpu..ale na to je jiná sekce..díky za odpověd.
     
  13. Takže už to tu někde bylo. Problém v urychlení transportu ve skylabu. Před restartem ( bohužel nevím kterým.. cca před týdnem) mi vše šlo OK. Po restartu kliknu na puštění reklamy a ukáže se tabulka at si vypnu blokování reklam. Před ani po jsem nic na PC neaktualizoval. Nevím kde je problém. Hraji na Mozzile.
     
  14. -Kaperko-

    -Kaperko- User

    Mnoho ludí o sempromovom exploite nič netuší (a ani ja) takže neviem prečo by malo byť zrušené odosielanie surovín do skylabu. Ja si takto odkladám xenomit aby som mohol normálne zušlachtovať cez prémiový účet a ešte aj toto chcú zrušiť. Keby aspoň bola možnosť vybrať si či sa automaticky vyrobí promerium alebo nie, bolo by to ok ale takto by táto funkcia stratila zmysel už úplne, aspoň pre mňa
     
  15. TRIXT

    TRIXT User

    No myslím si, že by BP nemusel rušit zpětný přenos do Skylabu. Stačilo by, kdyby při zpětném přenosu odstranil ze surovin seprom a promerium. Výše uvedený problém by se tím vyřešil a nemuseli by nic dalšího upravovat. Takže realizace velmi jednoduchá a rychlá, bez nutnosti dalších investic.
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  16. Belgam

    Belgam Guest

    Prenos surovin z lode do skylabu je pro hrace zbytecny, protoze tuto moznost vyuzije jen novacek, ktery potrebuje postavit skylab. Nikdo jiny to nevyuziva. Protoze zasilat xenomit do skylabu je zbytecne,uz jen ze ve skylabu se nahrazka xenomitu vyrabi. A v lodi xenomit prece nezabere misto.
     
  17. TRIXT

    TRIXT User

    Belgame máš v podstatě pravdu, ale BP řeší, co s těmi nováčky a to asi chvíli potrvá. Kdyby zakázalo jen přenos sepromu, případně promeria do lodě, mohli tu opravu nasadit ihned a bylo to vyřešeno. :)
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  18. Belgam

    Belgam Guest

    To je myslim vyreseno, jen zvednou rudu ve skylabu,aby si novacek mohl zaklad postavit ihned.
     
  19. TRIXT

    TRIXT User

    To řešení bohužel není promyšlené. Pokud nováček rudu použije např. pro lasery, tak už skylab nikdy nepostaví. Pak budou znovu řešit co s tím. Leda že by nováčci měli skylab rovnou postaven na lvl 1. Ale jak jsem psal, existuje i jednodušší řešení.
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  20. Mám taký probém že som si poslal skylab ako každý ini deň a za 1250 U. a idem to predat a mi ho neukazuje a v nakladom priestore co máš tam de je štiš HP tak ukazuje ze mam .. pallatko nemám v lodi to viem .. a odoslalo sa to aj som to potvrdil čo stim :/